28 Nisan , 2024, 22:26:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

AĞVA FOTOGRAFLARI :)

Başlatan qwerty, 01 Temmuz , 2007, 22:27:50

« önceki - sonraki »

qwerty

haftasonu eşimle küçük bir tatil kaçamağı yaptık ağvaya gittik. fırsatınız olursa mutlaka gidin istanbula sadece 100 km uzaklıkta sizin için bir kaç fotograf koyuyorum

qwerty

İŞTE fotolar:)

[eklenti yönetici tarafından silindi]

qwerty

:)

qwerty

qwerty

Tebessüm :)

meltemcim tv den gördüğüm kadarıyla çok güzel bir yer ağva. fotoğraflar da çok güzel. fotoğraf işin mi, hobin mi?

qwerty

canım ben mimarım ancak tabi bizim meslekte de fotografla ilgilenilmesi gerekiyor biraz da olsa anlamak gerekiyor. beğendiğine sevindim canım.

benim değil de eşimin fotoğrafla arası iyidir, ben de artık onun gözüyle bakıyorum gördüğüm fotoğraflara, kısaca çaylak diyebiliriz benim için. :D

qwerty

01 Temmuz , 2007, 23:30:09 #8 Son düzenlenme: 11 Ağustos , 2007, 03:21:08 qwerty
öyle deme canım gerçekten fotografla ilgilenmek insanın bakışını değiştiriyor. bazen gözünle farklı gördüğün birşeyin fotograflarda çok daha etkileyici bulabiliyorsun. bence eline bir makina al ve fotograf çekmeye başla eminim çok rahatlatıcı olacaktır bu işe kesinlikle çaylaklık profesyonellik olarak bakma sadece görüntüye kalbinle adoklan eminim çok güzel fotolar çekersin ve günün stresini üzerinden atarsın. hani derler ya söz uçar yazı kalır... bence anılarda hafızalarda olsalarda uçuyorlar ve fotolar kalıyor. ilgilendiğin için sana ilgini çekecek bir foto daha ekliyorum.bunu ben çektim pek çok kişi gerçek olduğuna inanmıyor ama gerçek ve eşim bu fotoyu çekerken bana istediğin gibi çıkmayacak boşuna çekme demişti :laughing7: ama o yanıldı.. sevgiyle kal :flowers:

sibell&gökhan

AĞVA HARİKA BİYER YA BENDE ÇOK SEVİYORUM HER GİDİŞİMDE İÇİM BİR HOŞ OLUYO
GERÇİ DENİZİ TEHLİKELİ AMA HAVASI ÇOK GÜZEL  :)

Alıntı yapılan: qwerty - 01 Temmuz , 2007, 23:30:09
öyle deme canım gerçekten fotografla ilgilenmek insanın bakışını değiştiriyor. bazen gözünle farklı gördüğün birşeyin fotograflarda çok daha etkileyici bulabiliyorsun. bence eline bir makina al ve fotograf çekmeye başla eminim çok rahatlatıcı olacaktır bu işe kesinlikle çaylaklık profesyonellik olarak bakma sadece görüntüye kalbinle adoklan eminim çok güzel fotolar çekersin ve günün stresini üzerinden atarsın. hani derler ya söz uçar yazı kalır... bence anılarda hafızalarda olsalarda uçuyorlar ve fotolar kalıyor. ilgilendiğin için sana ilgini çekecek bir foto daha ekliyorum.bunu ben çektim pek çok kişi gerçek olduğuna inanmıyor ama gerçek ve eşim bu fotoyu çekerken bana istediğin gibi çıkmayacak boşuna çekme demişti :laughing7: ama o yanıldı.. sevgiyle kal :flowers:
çok beğendim meltemcim, afiş gibi çıkmış, eline, yüreğine, gözüne sağlık. :opucuk:

qwerty

qwerty

kızlar bu fotograf olayından cidden huylandım afiş gibi olan resmimi geri çektim bu olay çözülünce koyacağım.