2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Angel

DEMETIM BIDENEM DUN KONUSURKEN PAT DIYE KAPATMAK ZORUNDA KALDIM ESIM GELIDYDI KUSURA BAKMA BITANEMMM

RESIMLERI YUKUYORUM SUAN 5 DAKIKAYA KADAR HAZIR SOZ VERDIM SANA HAYATIM SENIN ICIN EKLIYORUM  EVIM EVIM GUZEL EVIM

SAYFASINA  PINARCUUMMM :opucuk:  DUNURRUM  :opucuk:  YESIMCIMMM :opucuk:  HEPINIZI OPTUM KISLAR BIR BAKIN BAKALIM

EVCIGIMEEE :love9: :love9:

Demet_dk

Alıntı yapılan: Angel - 31 Mart , 2011, 13:14:54
DEMETIM BIDENEM DUN KONUSURKEN PAT DIYE KAPATMAK ZORUNDA KALDIM ESIM GELIDYDI KUSURA BAKMA BITANEMMM

RESIMLERI YUKUYORUM SUAN 5 DAKIKAYA KADAR HAZIR SOZ VERDIM SANA HAYATIM SENIN ICIN EKLIYORUM  EVIM EVIM GUZEL EVIM

SAYFASINA  PINARCUUMMM :opucuk:  DUNURRUM  :opucuk:  YESIMCIMMM :opucuk:  HEPINIZI OPTUM KISLAR BIR BAKIN BAKALIM

EVCIGIMEEE :love9: :love9:

YOK CANIM NE KUSURU OLURMU ÖYLE ŞEY
BAKTIM BAKTIM ÇOK GÜZEEEEEEEEEEL  :love9:

çağınım

tülincim ne evi canım resimlerinimi yükledin bende bakıyım canım hiç geri kalmam zaten  :ehi:

bu arada nasılsın canım aleyna ve emre nasıl  :love9:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

iyi geceler kızlar nasılsınız hepinizi ayrı ayrı kucuklarıyla öpüyorum bol bol  :opucuk:
ancak fırsat buldum mızmı durudan artık oyun istiyoruz ve sürekli ilgi  :love8:

pc bozulduktan sonra çok kötü günler geçirdim duru çok hasta oldu hafifi bir burun akıntısı ve öksürükle başladık
sonrasında sulcid antibiyoik ve muconex balgam sökücü kullandık muconex balgamı sökmüş
ama yavrum atamamış ciğerde birikme yapmış acile kaldırdığımızda üç kere burnu yıkandı ve oksijene bağlandı üç kere
sonra adı aklıma gelmedi ağır bir antibiyoiğe başlattılar bizi birde başka balgam sökücü bricanyl diye bişi
antibiyoik gerçekten ağır geldi ağzı falan yara oldu dili ama içmek zorunda dediler neyse yeşil yeşil balgam atmaya başladı ama  geçmedi bu sefer beni emmeyi bıraktı emerse bile hemen kusuyodu ilacı bırakıp 10 tane iğne yazdılar bu sefer duocid diye  onuda kullandık sabah akşam annem vurdu iğnelerimizi yine geçmedi delirmek üzereydim ve halada stresimi atmış sayılmam ben eşimi aktara yollayıp sormasını istedim saolsun allah razı olsun yaşlı bir adamdı telefonla eşim görüşrtürdü bizi anlattım durumu öksürük burun akıntısı kullandığımız ilçalar iğneler bana çörek otu yağı yolluyorum sabah akşam
bir çaykaşığı ver ikinci günü bişi kalmıycak merak etme dedi saolsun içirdim gerçektende ikinci gün bıçak gibi kesip attı öksürüğüde burun akıntısınıda  :amin: hala günde bir çay kaşığı veriyorum bağışıklık sistemi için ve iştah açıcıymış
şükürki iyiz hamdolsun  bizden kısaca haberler bu kadar pc olmadığı zamanlar en kötü günleride geçirdim
rabbim birdaha yaşatmasın

geçmişi az çok okumaya çalıştım ama aklımda bişi kalmadı  :k02:

hepiciğinizi çok özledim valla ama bugünde durgun geçmiş :nono:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

bu arada nuraycım sende tekrar dönmüşsün hoşgelmişsin  :opucuk:
eflinciğimide öpüyorum  :opucuk:

demet bu durumda ne yapıcaksın doruk'un nişanlısı dönmüş biz nolicez şimdi  :crybaby2:
kuma olmayı kabul etmiyoruz ona göre  :caca:
aradan çekilebiliriz  :y25:

fıstık

Demet_dk

GÜNAYDINLAR HERKESE

DÜN KUZENİM DOĞUM YAPTI ORAYA GİTTİK
3 HAFTA ERKEN GELDİ KIZIMIZ SUYU PATLAMIŞTI DOKTOR SEZERYAN DEMİŞ BEBEK ZEDELENİR DEMİŞ
NASIL OLUYOSA  :dontknow:
NEYSEKİ ŞUAN İKİSİDE İYİLER
BEBEKTE BİRAZ SOLUNUM SOUNU VARDI DÜZELMİŞ SABAHA KARŞI GELMİŞ ANNESİNİN KOLLARINA  :nazar: :y25:

NAGEHANCIM DÜN NELER OLDU BEN YOKKEN  :cildir:

quote author=°ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° link=topic=5590.msg819324#msg819324 date=1301604864]

demet bu durumda ne yapıcaksın doruk'un nişanlısı dönmüş biz nolicez şimdi  :crybaby2:

[/quote]

PINARCIM BENİM GELİNİM DURU DUR  :love9:
VE DURU KALACAK  :love9:

ÖNCE NURAY GİTTİ
SONRA SEN GİTTİN OĞLUŞUM YALNIZ KALDI NEYSEKİ GERİ GELDİNİZ  :occasion14: :love9:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: ♥ fıstık ♥ - 01 Nisan , 2011, 01:03:05
PINAR NAPIYON KIZZZZZZ

yine denk gelemedik nagişim  :y25:
iyim sen ve ışıl nasılsınız  :love9:

Alıntı yapılan: Demet_dk - 01 Nisan , 2011, 11:11:47
GÜNAYDINLAR HERKESE

DÜN KUZENİM DOĞUM YAPTI ORAYA GİTTİK
3 HAFTA ERKEN GELDİ KIZIMIZ SUYU PATLAMIŞTI DOKTOR SEZERYAN DEMİŞ BEBEK ZEDELENİR DEMİŞ
NASIL OLUYOSA  :dontknow:
NEYSEKİ ŞUAN İKİSİDE İYİLER
BEBEKTE BİRAZ SOLUNUM SOUNU VARDI DÜZELMİŞ SABAHA KARŞI GELMİŞ ANNESİNİN KOLLARINA  :nazar: :y25:

NAGEHANCIM DÜN NELER OLDU BEN YOKKEN  :cildir:

quote author=°ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° link=topic=5590.msg819324#msg819324 date=1301604864]

PINARCIM BENİM GELİNİM DURU DUR  :love9:
VE DURU KALACAK  :love9:

ÖNCE NURAY GİTTİ
SONRA SEN GİTTİN OĞLUŞUM YALNIZ KALDI NEYSEKİ GERİ GELDİNİZ  :occasion14: :love9:

[/quote]

günaydın demetcim gözünüz aydın olsun hayırlı evlat sağlıklı sorunsuz günler yıllar yaşasın
rabbim analı babalı büyütsün maşallah  :nazar: bol sütlü ve gazsız geceler  :amin:

ayrıca teşekkür ederiz beyzademi yanlız bırakırmıyız hiç ya hep yanındayız buradayız  :love7:,

ayrıca dün ne olmuş banada söleyin  :icon_scratch:

forumdan çok kopmuşum daha toparlayamadım  :laughing7:

Angel

KISLARR BEN 3 YE HAMILEYIMMMMM BUTUN AILE SOKTAA INANAMIYORUZZ    :-ooo :-ooo

Demet_dk

TÜLİN 1 NİSAN DERSEN OYARIM AMA SENİ ONA GÖRE  :ehi: :ehi:

PINARCIM ÇOK TEŞEKKÜRLER BİTANECK DÜNÜRÜM BENİM

BENDE YOKTUM NELER OLDUPUNU ANLAMAYA ÇALIŞIYORUM

Angel

MALESEF DEMETTTT NISAN 1 DIYEMIYCEM   :honk: :honk:

Demet_dk

Alıntı yapılan: Angel - 01 Nisan , 2011, 12:04:15
MALESEF DEMETTTT NISAN 1 DIYEMIYCEM   :honk: :honk:

TATLIMMM NEDEN MALESEF DİYOSUN O ZAMAN NE GÜZEL İŞTEEEEEEE  :love9: :love9:

MİNİ DEMET GELSİN DİYODUN AHA DA MİNİK TÜLİN GELDİ  :love9: :love9:

Angel

:laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:  HEMEN CAKIYORSUN KOFTEYI ZATEN DEEEMIII   

AKLINIZI ALICAKTIM ALAMADIM BEHHHH  :ehi: :ehi: :ehi:

CANIM BENIM HAYIRLI OLSUN MINIIGINIZ GELMIS HAYIRLISIYLAA  CANIN CEKIYORMU IKINCIYII  :binkybaby:  :love9: :love9:

Demet_dk

ÇAKARIMMMMM TÜLİNİMMMMM

TESEKKÜRLER CANİKOM  :love9:

çağınım

selam kızlarrr

nasılsınız bakalım

pınarcım geçmiş olsun canım zor günler geçirmizşsiniz duru şimdi nasıl inş.. tamamen düzelmiştir nekadar dikkat edilsede oluyo işte ne yazıkki  :sad1:

tülinn kızz kandırma bizi yaa nisan 1 bugün aa ama gerçeksede güzel olur yanii

demetcim sen nasılsın arkadaşımm