2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

çağınım

gülfercim selen yine zamanında doğmuş  :nazar:

çağın 29 haftalık hamileyken çağına kanama geçirdim hastanede yattım 2 gece erken doğum riskinden dolayı progestanla doğum ertelendi 35 +4 te azcil sezeryanla doğum yaptım açılma olmadığı için normal doğum yapamadım  :k06: yani 5 hafta erken doğdu aceleci  :k06:

çağında ben doğuma girene kadar tekmeliyodu işte daha karnımızdayken belliymiş  :ehi:

diş bizde fırçalamıyoruz yani bencede erken daha

bizimikde anlıyo laftanda işine gelmiyo nedense tabi yaramazlık varken bizi niye dinlesin  :ehi:

çağınım

gülfercim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin yani kısmet kader bu demekki erken gelicekmiş annesinin karnına bebiş ama evet cesaret işide bi yandan ikisine birden bakmak  :aferin:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

bende fırçalamak istemıyorum ama öyle kalır diye mecbur rahat edemıyorum onun için bebek diş macunlarından aldım tükür deyince tükürüyo ama ögrendi
sizinkiler aceleciymiş eflinde 42 haftalık doğdu tembel bi çıkmak bilmıyodu :ehi: :ehi:

fıstık

IŞILDA ÇOK HAREKETLİYDİ KARNIMDA SÜREKLİ SAĞ KABURGAMI TEKMELİYODU :k06:

DOĞDUĞUNDADA AYNI AYAK SÜREKLİ TEKME ATARDI :toothy10: :toothy10: :toothy10:

VALLA BEN YAPAMAM HERHALDE BİR DAHA IŞIL BANA YETTİDE ARTTI BİLE

BİZDE FIRÇALIYORUZ AMA MACUNSUZ

çağınım

nagehancım yaparsın canım az büyüsünde ister bi tane daha tek olmasıda kötü  :tongue3:

fıstık

40 YAŞIMDA DOĞURACAM BEN DAHA 6 SENEM VAR :ehi: :ehi: :ehi:

çağınım

:ehi: :ehi: :ehi: olsun canım benim oda yakışır sana  :love9:

fıstık

VALLA BENİM Bİ KOMŞUM VAR

40 YAŞINDA 4. YÜ DOĞURDU

KADIN HALA TAŞ GİBİ GENÇKIZLARA TAŞ ÇIKARTIR

FISTIK GİBİ HATUN BENDE ÖYLE OLUCAMMMMM :toothy10: :toothy10: :toothy10:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Demet_dk

fıstık

Angel

pufffffffftttttttttttt oku oku nahh boyle oldummmmm :k02: :k02: :k02: :k02: :k02: :k02:

fıstık

fıstık

Angel

iyiyim bitanem sen nasilsin

giss nagis esim dun aksam eve gelice anlattim su  sifreyi kirdigimi  :ehi: :ehi:

yaw benim icim disim bir ve kocisime yalan soyleyemedim ne olursa olsun  :dontknow:

askim dedim  sifreyi kirarsam ne yaparsin dedim  yapamassin dedi yaparsam ne yaparsin dedim   :toothy10: :toothy10:

birde siritiyorum gulme kirizine girdim o an yapamassin dedi   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  bal gibi yaparim dedim ve onunde sifreyi kirdimm

nahhh boyle olduu  adamcagazz   :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo   :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: