2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Demet_dk

GÜNAYDINLARRRR

TÜLİNCİM RESMEN ENERJİ DEPOLUYOSUN İNSANA YAAA :k06:

ÇOK TEŞEKKÜRLER CANIM BENİM  :love9: :love9:
BENIMDE ÇOK CANIM KAYNIYO YİĞENLERİME  :love3:

HEPSİNİ YARADANA KURBAN OLAYIM BEN ÇOK SAĞOL CANIM

SEN DİYE DİYE EN SONUNDA GELECEK KÜÇÜK DEMET
ÇOK SÖYLERSEN OLURMUŞ DERLER YA

SEN ŞU DİĞER KÜRÜN TARİFİNİ VER KIZ OLAMASI İÇİN HNAGİ GÜN YAPIYODUK

PINARCIM NAGEHANCIM SİZLERE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM :opucuk:
NAGEHANDA OĞLUMA NE GÜZEL İLTİFATLAR ETMİŞ CANIM BENIM
HEPSİ BALLI LOKUM YAVRULARIMIZIN 
OĞLUŞUMUN BİRİCİK TEYZELERİ HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUZ  :love9: :love9:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

günaydınnn hepinize

rica ederim demetcim  :love9:  :opucuk:

neslihancım inşallah duruyada bulaşmazzzz  :icon_pale:
keşke annen gidip gördüğünde geri dönseydi yada sen bişi demeden alıp duruyu çıksaydın bahane uydursaydın 
ne biliyim ama hem kendin üzülmüşsün hem üzmüşsün  :y25: yoksa yengeninde dediği gibi sen bencil falan değilsin
herkesin yavrusu kendine kıymetli tabiki ama burda kıymetsizlikle alakalı bir durumda yok bence olayın tam tersi olsaydı
yengen istermiydi kendi  çocuğuna bulaşsın su çiçeği v.s neyse fazla yorum yapmıyım böyle durumlarda bende çok ama
çok aşırısındanda fazla titizim varsın banada bencil desinler ki asla öle olmadığımızı biliyoruz
sen o güzel canını sıkıpta üzülme  :opucuk: zaten yeterince sıkıntılısın şuan ev işilerin taşınma v.s
kendini fazla bunaltma canım  :love9:  :opucuk:

Angel

unutmadan yazmak istiyorum su aralar cok balik hafizali oldum yine

demetcim yigenin hastaymis cok gecmis olsun canim  simdi nasil aciba haber aldinmi

pinarim hayatim benim tatli dilli arkidasim esinin yeni isi hayirli olsun bitanemm   cok sevindim inan

nagisim evet cook guzel yazmiss demiii ;D ;D  oyy hadi demet hadi demet kucuk demeti bekliyoruzz  :muzz: :muzz:

neslihancim agbin cokayip etti o sozler sana hic yakismiyor senin gibi bir insana  :violent1:

burcum vede gozdemm hayatim balim oglusum nasil bugun  :binkybaby:

unuttugum yoktur insallah

ayy kislar nedir su abuk subuk muhabbetler yaa

Angel

demet hangi kur bacim

yurtalik kurumu  ???

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

tülinciğim canımın içi  :love9: bende öleyim balık hafızalı bak sen yazınca aklıma geldi

demet geçmiş olsun yiğenine şimdi nasıl neyi varmış  :y25:

nagehanada ışılın yanağını sorucam unutuyorum hep

tülincim sorma üç gündür sarsıntılar oluyordu dünkü benim deprem lafımla kız bana neler yazmış terbiyesiz  :cussing:

Angel

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

konuyu kitlmiş zaten ben deprem olucak sarsıntılar var dedim kavga çıkıcak çok belliydi

muzoyla demtte başladı bende kapanış oldu finito boşver çokta takmadım da salladım kişi kendinden bilir işi

Angel

Demet_dk

ÖNEMLİ DEĞİL CANLARIM
YİĞENİMİND EÖNEMLİ BİŞEYİ YOKMUŞ
KAYNIM HERŞEYİ ABARTIRDA BİRAZ ATEŞİ VAR DEDİLER

SADECE BİRAZ HIRILTISI VARDI
BOŞU BOŞUN ANATİBİYOTİK VS VERDİ DOKTOR
KAN TAHLİLİ İÇİNDE Bİ SÜRÜ AĞLATTILAR ÇOCUĞU İŞTE OLAN BU

TÜLİNCİM SENİN TEMEL ATMA KÜRÜ VARDI YA ONDAN BAHSEDİYORUM
KIZ İÇİN ADET BİTTİKTEN SONRA GÜNMÜYDÜ ÖYLE BİŞEYDİ

Demet_dk

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Angel

ayy canim benim yaa icim yandi biran oyle hirpalayarak kan alinca   :y25: :y25:

benim esimde oyle abartir herseyi kucucuk  pireyi deve eder mubarek kayinvalidecigime cekmis   :ehi:

ayy evet  hayatim sen ciddi ciddi dusunuyormusun su  bebissiiiiiiiiiii   heyoooooooooooooooo yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :love1: :love1: :love1: :love1: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12:

hemen yaziyorum simdi ben  oncelikle yumurtalik  testi almistim burda tam emin olmak icin  zaten kendinde

anliyorsun hemen yazayim  regl olduktan 14 gun sonra yumurtluyorsun  ama kisiden kisiye degisiyor

genelde sumuksu akintin oluyor yumurta beyazi cigi vicik vicik  :igrenc:   camasirin hep su oluyormus gibi oluyor bende

sobra kasiklarin agriyor neyse vesselam sen erkek istemiyorsun zaten  yumurtalik doneminden once veya sonra

iliskide bulunacaksinbak ben aleynada  reglim bitmisti 2 gun sonra iliskiye girdik ve kiz oldugunu basinda biliyordum

yumurtlamadigim zamandi cunku birde  yumurtladiktan sonra ayy sanki tavukmusuz gibime geldi biran   :toothy10: :toothy10:

konuyu dayitmiyim  :ehi: :ehi:  yumurtladiktan 14-18 gun sonra iliskiye girersen kis olur

yumurtlamadiginni nasilmi anliycan . benim genellikle kuru olur vede cok koyu bir akintim olur  krem halinde kati seklinde

iste oan yumurtlamiyoruz  aklimda olan bunlar bitanem insallah istedigin gibi cevaplamisimdir konuyu saptirdim eccik emmee
:k06: :k06:

Angel

uzaktan uzaktan gozekleniyoruzz  :suclu: :suclu:  bilginize