2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

AYY BEN O KONUYU GÖRÜNCE BİŞİ YAZICAKTIM BANLANIRIM DİYE YAZMAMIŞTIM

AMMA S..LAK İNSANLAR VAR YAAAAA :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Demet_dk

Alıntı yapılan: F/ST/K - 25 Şubat , 2011, 00:50:59
AYY BEN O KONUYU GÖRÜNCE BİŞİ YAZICAKTIM BANLANIRIM DİYE YAZMAMIŞTIM

AMMA S..LAK İNSANLAR VAR YAAAAA :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

OFF HEMDE NASIL

MUHABBETİN EN YENİ GÖZDE MEKANI ÇİKİTA MUS MUSSS  :cildir:

ALLAHIM YANINA AL BENİ  :BangHead:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

ÇİKİTA MUZ NE YA SİNİR OLDUM GECE GECE ZATEN SİNİRLİYİM  :cildir:

:cildir:  :cildir:  :cildir:  :cildir:  :cildir:  :cildir:

Demet_dk

SENDEN BİLİMSEL Bİ AÇIKLAMA BEKLİYORUM NEŞELENDİRİN BENİ

NAGEHAN YARDIM ET

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

VALLA DEMETCİM BU İŞİ BİLİMSELLİĞE DÖKEMİYORUM ARTIK  :dontknow:

UCUZ ET DİYE ANGUSLARI GETİRDİLER HASTA ÇIKMIŞ ÇOĞUSU SAKIN YEMEYİN HE  :caca:

AMAN KONULARDA ÖYLE GERÇİ HASTALIKLI  :ehi:  :ehi:  :ehi:

burcum

yaw nerden buluyorsunuz öyle konuları demet senin bahsettiğin o 2 konu nerede :honk: harbi özürlüyüm bulamıyorum yaw

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

YAWWWWWW MUZONUN KÖŞESİDE VARDI  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

KAÇIRMIŞIM HA  :toothy10:

Demet_dk

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,18524.msg768322.html#msg768322

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,18518.msg768277.html#msg768277

AL BAKALIM BURUCM BAK DA GÖR NELER VAR  :ehi:

PINARCIM NE YİCEZ BİZ YAAA OFF

Bİ TAVUK ALIYORUZ SMAN GİBİ
YUMURTA ÖYLE
SEBZELER AYNI

OF Kİ OFF VALLA

TABİ OLAYI KAÇIRDIN SEN ÇABUK SİLDİ TIRSDI BENDEN

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

VALLA DEMETCİM ALLAHA EMNAETİZ NE DİYELİM Kİ EVLATLARIMIZA NE YEDİRİCEZ BEN ŞAŞIRDIM VALLA  :dontknow:

VAY MUAZZEZ VAY KÖŞENDE Mİ VARDI SENİN BEN GÖREDEN NEDEN KALDIRDIN YA  :crybaby2:

Demet_dk

AMANNN ŞİMDİ B YAZDIKLARIMIZI GÖRÜNCE Bİ HALT YAPTIM SANAR TEKRAR AÇAR MERAK ETME

NAGEHAN NEREYE GİTTİ YAA  :icon_scratch:

BURCUMDA KONULARA DALDI ÇIKAMAZ İÇİNDEN  :k06:

BENDE GİDİMDE YATİMDE YARINA ENERJİ DEPOLAYIM  :sleepy1: :sleepy1:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

NAGEHANIM ARIM BALIM PETEĞİM NİRDESİN  :ehi:

İYİ GECELER DEMETCİM  :love9:

BURCUM FAZLA DALMA VALLA BACIM SİZEDE İYİ GECELER  :opucuk:

TÜLİNİM YÜREĞİMDESİN ŞEKERİM  :love9: SANADA GÜNAYDIN SİZİN ORDA SAAT DOKUZ GALİBA SABAHIN KÖRÜ NE GÜZEL  :ehi:

BENDE YATMAYA GİDİYORUM HAYDİN BAY BAY  :hello:

fıstık

IŞILI UYUTTUMMMMMMM

BU ÇOCUK BENİ DELİ EDECEK :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

fıstık

PINARIM HAYIRLI OLSUN UNUTTUM GALİBA SÖYLEMEYİ KAFAMI KALDI :opucuk:

GEÇİRİN ANACIM BLENDIRDAN GEÇİRİN ROBOTTAN GEÇİRİN SÜZGEÇTEN GEÇİRİN

IŞILIN YEDİĞİ SEBZELER BEZELYE HAVUÇ PATATES KARNIBAHAR KABAK DOMATES SALATALIKTAN İBARET

ÇORBALARDAN MERCİMEK PİRİNÇ TARHANAYI SEVİYO

KÖFTE TAVUK BALIK PİLAV MAKARNA YİYO PORTAKAL ELMA VE MUZU SEVİYOR :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

YETERDE ARTAR BİLE 1 KERE SEBZE ÇORBASI YAPTIM YEMEDİ BİDAHADA YAPMADIM

BOYU POSU KİLOSU AKLI BAŞI YERİNDE ÇOK ŞÜKÜR :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

DİĞERLERİNİDE YEMESİN NOLCAK

neslihan

Nagehancım Işıl a kırkbirkere maşallah  :nazar: inşallah birgün bizim çocuklarımızda bunları yer. :amin:
Pınarcım eşinin işi hayırlı olsun.
Demetcim,burcum,gözde tülincim hepinize çok selamlar.

Çok canım sıkıldı benim dün yengem annemleri çağırmış duruyuda almış gitmişler akşam beni de çağırdı gittim.Bir baktım küçük yiğenim var 3 yaşında.Çocuk kaşınıyorda kaşınıyor.Ve kabarcıklar var su çiçeğiymiş.

Beynimden vurulmuşa döndüm,ya su çiçeğiyse neden annemleri çağırdın benim çocuğuma da neden bulaşsın sinirlendim bağırdım oturup ağladım.

Sonra abim yengem sonuçta hasta çocuk bizim çocuğumuz rahatsızsan git burdan dediler.Benim hassasiyetimi neden anlamıyorsunuz dedim.Benim çocuğum hasta olsa ben yanında bile kalamıyorum,çalışan bir anneyim.Bunun için  hasta olmasın diye elimden geleni yapıyorum.E sizde benim en yakınlarımsınız bu tavrımı bilerek neden böyle davranıyorsunuz? dedim.

Senin çocuğun çocuk,bizimkiler değil,benim çocuğum vebalımı çocuğunu kaçırıyorsun bizden,senin çocuğun değerli benim çocuğum değil.Sen çocuğunu el üstünde tutuyorsun başka çocuklar umrunda değil,sen gerçek bir anne değilsin,gerçek bir anne olsan böyle davranmazsın,bencilsin dedi bana.

Bende evet çocuğumu her çocuğun üstünde tutarım her anne aynı şeyi yapar dedim.Ve benim çocuğum bulaşıcı bir hastalık çıkarsa onu sağlıklı bir çocuğun yanına götürmem ne olursa olsun dedim.

Angel

yazilanlari okuyamadim  sunu yazmak istiyorumm demettttttt :director: :director:

ben su sipayii yiyecemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm  yutacammmmmmmmmmmmmmmmmmm

popisini isiracammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm  ayyy kanim fokur fokurrrrrr dadi yaaaa  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

inan ben  hic boyle  hissetmedim kendimi kendi cocuklarimdan ayri bir cocuga boyle sevecegimiiiii sanmadimm oyyyyyyyyy

teyzemm seni yaradan Allahima kurbanlar olurummmmmm demetiminde sesini duymus oldummm  tahmin ettigim gibisin hayatim

ayy demet hemen ya su kucuk demetii yaaaww  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: