2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

144.cü sayfadaki üstteki siyahlı :icon_thumright:
bir de 142.ci sayfadaki siyahlıdan istedim ama kalmamış :honk:

hehehehe niye seni aşıyor kız :ehi: :ehi: :ehi:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

ufo olabilir demetcim du bi kocişe sölim bakim ne diycek  :dontknow:

burcu bende bakamadım daha açılsında bakıcam  8)

demet sen sirkeyi denedinmi makinende  :icon_scratch:

AŞKIMCIM SCS

KIZLAR NASILSINIZ SELAMÜNALEYKÜM BEN GELDİM  :laughing7:

burcum

pınarcım bence klima en iyisi bulandan ALLAH razı olsun sabaha kadar çok sıcak olunca kapatıyorum 1-2 saat sonra açıyorum oda ufak olduğu için 27 derece de çalıştırsam da çok sıcak oluyor yoksa sahaha kadar açık tutucam en iyisi o da zaten açıp kapama sırasında en fazla elektrik yüklemesini yapıyormuş o yüzden çok kapatıp açmayın diyorlar tasarruf için hem duru emeklemeye başlayacak yürüyecek soba tehlikeli bacım :icon_thumright:
hoşgeldinnn aşkımcım hamilemisin?

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

aşkımcım hoşgeldin  :opucuk: nasılsın

burcum beğendim güzel kırmızılıya ayrıca bittim  :love3:  :love8:

burcu ay evet oda doğru geçen afedersiniz tuvalete gidicem durmadı yürtece çıkarıp koydum
hala ağlıyor odaya bir girdim eşek sıpam sobaya kadar gitmiş elini sobaya dayamış ağlıyor
allahtan o kadar sıcak değildi soba allah muhafaza ya yaz gelsin biran önce  :cildir:  :cildir:

burcum

aynen pınarcım bende annem gidince aklım çıkıyor uyusa bile oda da yanlız bırakmıyorum  :dontknow: ne olur ne olmaz 1 saniye de oluyor herşey  :sad1: ben kışı sevmem yazı severim ilk baharı son baharı severim ben üşümeyi sevmiyorum sıcacık kedi gibi sobanın yanına kıvrılcam üzerime de battaniye atıcaklar ben uyucam orada saatlerce :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: hayale bak bendeki :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

mırrrrrr mırrrrrrrrrr uyucan soba başında  :ehi:
valla bacım ben şuan öleyim benim cadı çekyatta bende sobanın başında yanaklarımız al al olmuş analı kızlı  :ehi:  :ehi:
ben yazı sevmiyorum am yaz gelsinnnnnnnn hemen uyusak kalksak yaz gelse  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:
sende annengilde dikkat et evet çünkü derin alışkında değil sobaya daha çok dikkat çeker  ???

burcum

hahahahaha  :ehi: :ehi: :ehi: ilahi pınar kız ayı yaptın bizi uyusak uyansak yaz gelse kız kış uykusuna mı yatıcaz ayılar gibi :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
vallahi klima sabahtan beri açık ben donuyorum içim üşüyor sevmiyorum soğuğu ayak parmak uçlarım buz gibi :sad1: haftasonu ısınıcakmış biraz hava ısınsın ya :cildir:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

aaa aşkolsun kız öle demek istemedim ben  :ehi:
ama kendimi sizin içinde feda edebilirim öle yaz gelecekse ben uyuyayım kış uykusna ayı olmaya razıyım yani  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:

ayyy bende alışkın değilim klimaya ısınamam ki onla annemlerde her oda klimalı ama annem yinede soba kuruyor
ısnamıyorum diyor kemiklerim ısıncakki işe yarıcak diyo  :ehi:

sizin evler doğlagazlı değilmi şekerim

burcum

canım bu bölgeye daha gelmemiş nasipse 1 sene içerisinde gelicekmiş o zaman kışın bile don paça gezcem evde :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: burcum - 06 Ocak , 2011, 20:19:16
canım bu bölgeye daha gelmemiş nasipse 1 sene içerisinde gelicekmiş o zaman kışın bile don paça gezcem evde :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

gez gez  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:hakkındır
ben öle imkanım olunca çıplak gezicem  :ehi:  :ehi:  :ehi:

gökse

merhabalar hatunlar
bucum yüklemedim ya
annem çaya çağırdı yukarı anneme çıktık :laughing7:

kısmetse yarın yükliycem
bizim evler sıcak oluyo kızlar doğalgazlı
okonuda rahatım yani çok şükür

darısı başınıza kızlar
ben çocukları uyutayım hepinizi öptüm :opucuk:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

:hello2: :nazar: İKİNCİ İNCİMİZDE ÇIKTI  :nazar:  :hello2:

gökse

gözün aydın canım :muzz: maşallah  :nazar:

keyfi nasıl durunun

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

bugün çokkkkkk iydi canım benim  :nazar:
demekki evet dişlerden miş bütün sıkıntımız allaha şükürler olsun birdaha yaşamayız inşallah böle sıkıntıalr  :amin: