2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

fıstık

SiRiNe

Hosbuldum sibelim sorma yaaaaaaaa :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:

neden tum manyaklar beni bulur , tövbe yarabbim agzimi bozuyorum  :violent1: 4 senedir tanidigim bir bas belasi var

kadin yakami birakmiyor ya, ondan o kadar cok zarar gördumki, aile sorunlari oldu devamli , bize kostu

kocasiyla kavga eder buraya gelir evine gitmezzzzz,kocasnin dedikodusunu yapar

birbirlerini döverler bu kocasini dövuyo kocasida bunu, polis molis gelir biziii arar kocam orda kalsin bir kac gunn

ben mor catimiyim ya  :violent1: :violent1:

gecen sene sirf bu manyak yuzunden cok kötu gecti hamileligim, gece 4 lerde arar rahatsiz ederdi

hamile hamile kalkar bunun dertleriyle ilgilenirdim gece,

bunun disinda bana cok zarari oldu, parami yedi emanetimi vermedi gasp resmen  :violent1: neyse af ettim

tekrar tekrar tekrar ayni seyler...

sonra ayrildilar esiyle millete duygu ve kocasi ayirdi dedi, oysaki biz karismadik bileee :violent1:

acikladimda görusmek istemiyorummmm seninleeeeeeeeeeeeeeeeee dedim , hep zarar geliyor senden

meskulum dedimmmmmmm, telefonlarina cevap vermedimm

ne kadar gurursuz yaaaaaaaa :cildir: arama kardesim ya zarar veriyorsun banaa :violent1:

hala anlamiyor, bana yaklasmak icin acik bir kapi ariyor

burda kitaplari kalmis eskiden unutmustu, onlari vericekmisimmm

eee carsiya inecegimm yarin onlari bu hanfendiye vermek icin bu sogukta  :violent1:

kizlarla inecegim esimde gelicek, bari vereyimde kurtulayim sundan

sinir oldum yaaaaaaa suluk gibi yapisti, görusmek istemiyorum dedigim haldeeeeee aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

alabilecegim bir sey yokkk onda, benle ayni dini görusu paylasmasi önemli degil yaaaaaaa

yeterki akil mantik olarak duzgun bir arkadaslik olsun birseyler ögreneyim fikir alisverisi yapayim

zarar vermesin bana, zarar vermeyen samimi bir dost olsa canim feda

cok sinirliyim cokkkkkkkkkkkkkk :violent1:

:cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

fıstık

CANIM SEN NİYE ÇOCUKLARI GÖTÜRÜYORSUN UZAKMI EŞİN EVDE KALSIN SEN VER GEL

KEŞKE BİŞİ UYDURSAYDIN KAYBOLDU ONLAR FALAN DESEYDİN

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
OKURKEN BENDEN ÇILDIRMAYA BAŞLADIMMMM BU NEEE YAA SULUK GIBI YAPIŞMIŞ  POLISE ŞİKAYET ET
IYI NIYETINI KULLANMIŞ  :violent1: :violent1: :violent1: DUYGUCUM SENI TANIDIGIM KADARIYLA ÇOK DUZGUN BIR INSANSIN KIMSEYI KIRAMADIGIN İÇİN HAYIR DIYEMIYORSUN ONDAN BUNLAR BAŞINA GELIYORRR
SAKIN SAKIN BU KADINLA BIR DAHA KONUSMA VE DE ÇOK SERT KONUŞ EGER RAHATSIZLIK VERIRSEN ŞIKAYET EDECEM DE
BU NASIL BISEY YAAAA TOVBE TOVBEEE  :cildir: :cildir: :cildir:
MUSLUMAN BI INSANA YAKIŞIRMI BIR KULUN HAKKINI YEMEK  :caca: :caca: :caca:

SiRiNe

Alıntı yapılan: fıstık - 06 Ocak , 2011, 04:51:03
CANIM SEN NİYE ÇOCUKLARI GÖTÜRÜYORSUN UZAKMI EŞİN EVDE KALSIN SEN VER GEL

KEŞKE BİŞİ UYDURSAYDIN KAYBOLDU ONLAR FALAN DESEYDİN

NAGEHANCIM YAAA EMANET OLDUGU ICIN KITAPLARI ALLAHTAN KORKUYORUMMM

DINI KONU HARICINDE SEVMEM BEN DUSMANIM BILE OLSA BENDE BIR CÖPU KALMASIN ILLA VERMEM GEREK

2 ELIM KANDA OLSA BILE, AYNI SEYIDE KARSIMDAKINDEN BEKLERIM EMANETIMI VERMESINI

VEREYIMDE KURTULAYIM SU BELADAN

SIBELIM CANIM ÖYLE, HAYIR DIYEMEDIGIM ICIN ZAMANINDA, AMA SU AN COK FARKLI

KAC KERE HAYIR DEDIM DEDIM KADIN BIRAKMIYO

NEYSE  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

06 Ocak , 2011, 04:55:51 #11046 Son düzenlenme: 06 Ocak , 2011, 05:01:21 ❥★♣PẪЯiSS ♣★❥
UZME CANINI SENIN IYI NIYETLI OLDUGUNU BILDIGI İÇİN  BU KADAR BASKI YAPIYOR
EŞİN KORKUTSA GOZUNU BI DAHA ARAMA BIZI DIYE  :violent1: :violent1: :violent1:

SiRiNe

HASTA CANIM PISIKOLOJIK KADINDA KISISEL BOZUKLUK VAR

SIZOFREN TAM

TÖVBE YARABBI , YOK ANLAMAZ O KORKUTMADAN

SUNUN LANET KITAPLARINI VEREYIMDE BIR DAHA ARARSA CEVAP MEVAP YOK

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ALLAH ŞİFASINI VERSIN SİZLERDEN UZAK ETSINNN  :amin: :amin: :amin:
DUYGUCUM BANA MUSADE UYUMAYA GIDIYORUM  :opucuk: :opucuk:
ALLAHA EMANET OLUN  :wave: :wave: :wave:
NAGEHANCIMM BAK GIDIYORUM GOZLERINLE GOR CANIM  IYI SABAHLAR    :k06: :k06: :opucuk: :opucuk: :hello: :hello: :hello:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ❥★♣PẪЯiSS ♣★❥ - 06 Ocak , 2011, 05:02:56
ALLAH ŞİFASINI VERSIN SİZLERDEN UZAK ETSINNN  :amin: :amin: :amin:
DUYGUCUM BANA MUSADE UYUMAYA GIDIYORUM  :opucuk: :opucuk:
ALLAHA EMANET OLUN  :wave: :wave: :wave:
NAGEHANCIMM BAK GIDIYORUM GOZLERINLE GOR CANIM  IYI SABAHLAR    :k06: :k06: :opucuk: :opucuk: :hello: :hello: :hello:

TAMAM CANIM SAG OLUN KIZLAR DINLEDIGINIZ ICIN RAHATLADIM, BENDE UYUYAYIM SABAH ACIKMIS VE ILGI BEKLEYEN 2 PRENSES BENI UYANDIRICAK ERKENDEN

BIRDE BASKA BIR ARKADASIM GELICEKMIS BANA OTURMAYA, DINC OLMAM LAZIM

IYI GECELER SIBELCIM IYI UYKULAR  YIGENIME IYI BAK
NAGEHANCIM SANADA  IYI GECELER ALLAH RAHATLIK VERSIN  :opucuk: :hello:

Angel

duygu ver sunu kitaplarioni sonrada birdaha ararsa pilisi ara ve mahkemeden uzaklastirma kagidi al seni birdaha rahatsiz edemez etse

hemen iceri dikarlar

neslihan

günaydın kızlar bende kızımın videosunu çekmeye çalışırım ama benim kızım hemen makinayı elimden alıyor.Cep telefonuyla çaktırmadan çekmeye çalışıyorum onuda farkediyor başlıyor ağlamaya ver diye

dün sayı saymayı öğretiyorum 1-2-3 diye.Çok komikti.3 kez sayıyor ama biy biy biy.

duygucum Allah yardımcın olsun.Tez zamanda başındaki beladan kurtarsın.

Pınarcım bende kaynanamla altlı üstlü yaşarken,bana hiç sorulmadan kapım çalınıyor açılıyor içeri misafir giriyordu.Eşimin akrabaları geliyordu.Ben eşofmanla oturuyorum,işten gelmişim,ev karman çorman kapı çalıyor ben açmadan kapıyı açıp giriyorlar.Ev iç kapı olduğu için kitleyemiyordum kaynanam girip çıkardı.Yol geçen hanına dönmüştü.Eve gelir duşa girerdim kapıyı kitlerdim,bir bakardım kapı zorlanıyor kaynanam çıkmış gene yukarıya.Kitliyorum hala kapıyı zorluyor.İnsanlar anlamayınca anlamıyor.Bizim şehirde huzurevleri diye biryer var adananın baya uzak bir köşesidir.Ordan ev almayı planlıyorum niye o kadar uzaktan ev alıyorsunuz diyor.SENCE NİYE demek istiyorum ama nasıl olsa anlamayacak. :cildir:

fıstık

ANLIYORUM DUYGUCUM UMARIM KURTULURSUN BİRDAHA RAHATSIZ ETMEZ

AFERİM SANA SİBEL SÖZ DİNLE İŞTE BÖYLE :aferin:

NESLİHANCIM IŞILDA İLK ÖNCE ÖYLE SAYIYORDU HATTA EŞİM BANA ÇOK KIZIYORDU

KÜÇÜCÜK DAHA SEN BÜYÜK MUAMELESİ YAPIYOSUN DİYE

AMA BEN İNAT ETTİM ÖĞRETTİM ÇÜNKİ ONLAR SANDIĞIMIZDAN DAHA AKILLI

NEKADAR ÇOK TEKRAR EDERSEN O KADAR İYİ BİSÜRE SONRA HİÇ UMMADIĞIN BİRANDA SAYICAKTIR

IŞIL OYUNCAK OYNAMIYOR OYNASADA KISA SÜREDE SIKILIYORDU

VAKİT GEÇİRMEK İÇİN İNSAN NE YAPACAĞINI ŞAŞIRIYOR

HADİ BAKALIM KIZLAR BEKLİYORUZ VİDEOLARI :k06:

burcum

sinirliyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
o kadar yazdım anlattım hepsi silindi :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: koca olucak mendebura kızgınım gece arkadaşlarıyla içti geç geldi :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: bir de anahtarını unutmuş yarım saat dışarıda beni uyandırmaya çalışmış en son yatak odasının camına taş attı bir kalktım ödüm bardak oldu indim aşağıya kapıyı açtım bir de demez mi yarım saattir dışarı da bekliyorum diye gerizekalı anahtarını unutmasaydın dedim :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: hem suçlu hem güçlü çıktım yattım sabah kalktım kızımla kahvaltı yaptım duşa girdim bekle bekle ısınmadı su bornozu giydim indim aşağıya baktım şalter atmış kaldırıyorum geri atıyor hemen çıktım yukarıya giyindim geri kapıcıyı aradım geldi baktı elektrikçileri aradı geliceklermiş hava buz gibi aradım kocayı da bu işi bugün hallet yoksa önüme kim gelirse ağzına mıçıcam dedim kapattım suratına :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
duygucum ALLAH kurtarsın öyle insandan beladan başka birşey gelmez
derinin videoları bol miktar da face de var ordan izleseniz olur mu? :k06: :k06:

Angel

:icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

annem korkutuyorsun beni burcummmm kesin size nazar degdi bak simdiiii  ekledin o videoyu  yil basi gecesi   :caca: :caca:

zaten hep ustuste gelir boyle aksiliklerr bende cok sinirlenince cildiriyorum onume kim geldi agzina bir guzell .............   :ehi: :ehi:

sonrada pisman oluyorum yaa o ayri meselee  :-\ :-\

derin nasil oldu canim o cadaloz kadina soyle  senmisin annesi yoksa benmiiyim ozaman susar agzini acmaz birdaha   :cussing: