2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Demet_dk

CANIM BENDE KOLTUK ALTINDAN ÖLÇÜYORUM HER ZAMAN

MAKATTAN YADA KULAKTAN ÖLÇENLERDE VAR AMA
Bİ DEFA ATEŞLENDİ DOKTORA GİTTİK ORDADA KOLTUK ALTINDAN ÖLÇTÜLER

CANIM DORUK KUCAKTA UYUYO ARTIK BUGÜNÜMÜZE ŞÜKÜRLER OLSUN
EN SONUNDA ACIDI BİZE
SAATLERCE ÇARŞAFTA SALLADIĞIMIZ
ARABAYLA DOLAŞTIĞIMIZ ZAMANLARDA OLDU  :ehi:
AMA AKILLANDI OĞLUM ÇOK ŞÜKÜR  :nazar: :amin:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

aaaaaaaa gerçekten mi demet ne kadar zor uykusuzluk ya
allahım dört günde pes ettim ben  :ehi:

esma...

gecmıs olsun pınar :flowers:

bende atesı koltuk altından olcerım  ,atesı dusmuyosa bı serın dus aldır veya sırkelı bez koy koltuk altına

ve anlına

gökse

YA ERKE ÇOCUKLARIMI BÖU-YEL OLUR ACABA AYNI BİZİM GÖKERDE BÖYLEYDİ DUR DURAK YOKTU BEN SAATLERCE ÇARŞAFDA SALLADIĞIMIZI BİLİRİM UYUMAZ MIZ MIZ MIZ OZAMANLAR ARABAMIZ VARDI EŞİMLE KOYARDIK ARABAY İKİ TUR ATRADIK UYURDU ARABADA EVE GETİRİRDİK BAŞLARDIK VIYAKLAMAYA ÇOK ZOR GÜNLERDDİ YAAA.ŞÜKÜR KIZIM OKADAR DEĞİL ÇOK ŞÜKÜR

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

saol esma sultan :opucuk:  evde sirke yok havlu ıslatıp koydum ama  :y25:
ya ölçüyorum 37.9 çıkıyor ama alnı ve ensesi alev alev yanıyor

esma...

37.9 cok degıl aslında ıstersen ılık bı dus aldır

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

tamam canım saol ilgilendiğin için  :opucuk:

esma...

rıca ederım tatlım nede olsa konuda ustayım 2 cocuk annesı olaraktan:) ;D

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

maşallah allah bağışlasın canım benim  :opucuk:

Angel

selam kislar pinarrr cok gecmis olsun kuzumaa  mutlaka distendir yavrum  insallah hemen atlatir. fazla birsey giydirme pinar

ve cokta kucagina alma senin teninin sicakligi yavrucuga daha fazla vurur.endiselenme 37 derece normal bir sicaklik

canim icin  rahat degilse ilik bir dus aldir oynasin suyla  . agri kesici ver canim ben emreye herzaman veriyordum hic saatini

gecirmiyordum vermemezlikte yapmiyordum sonucta onlar bebek dis agrisini  biz kendimizden biliyoruz o yuden saati saatine

agri kesici ver bidenem  :opucuk:

Angel

bu arada kislar biz kesin turkiyeye geliyoruz insallah bir aksilik cikmazsa  :amin: :amin:  mayis ayinda gelmek istiyoruz

insallah  hergun alisverideyim .onu aliyim bunu aliyim  masallah esimin ailesi cok kalabalik benim turkiyede kimsem yok

esimin 6 bacisi bir  eltim var birde agbisi ohhoooo cocuklar desen 20 tane torun torba hepsinede birsey alamam ama

en yakinlarimiza almaya calisicam  cocuklar sadece esimin ablalarnin vede agbisin cocuklari 20 tane hepisi   :laughing7:

ayy cok heyecanliyim icim icime sigmiyorr bugun oyle cook guzel sirin ciciler aldimki kendimee oyyyyy zayiflayinca cok guzel olucak

hepsi ustume citir gelinnn Tulinnnn   :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

saol cnm  :opucuk: babişi bekliyoruz dr gidicez yine  :sad1:
çok sevindim tülincim hadi hayırlısı bakalım

SiRiNe

TULIN ESMA DEMET HSGDINIZ

PINAR SENDE TEKRAR HSGDIN

bende makattan ölcuyorum kizlarin atesini, dogru sonuc veriyor diyor doktorlar,  :dontknow:

cok yorgunum evi temizledim  :sleepy1: :icon_pale:

yemek yaptim

insallah kizlar uyanmaz simdi

Angel

hosbulduk duygucum basiniz saolsun bacim   :-[  rabbim diger yavrularina uzun omurler versin

kimseye evlat acisi versin mevlam   :amin:

op kuzularimi benim yerime canim

SiRiNe

Alıntı yapılan: Angel - 30 Aralık , 2010, 15:33:48
hosbulduk duygucum basiniz saolsun bacim   :-[  rabbim diger yavrularina uzun omurler versin

kimseye evlat acisi versin mevlam   :amin:

op kuzularimi benim yerime canim

amin canim sag olasinn

öperim tabiki canim sende kuzularini öp

ben cikayim kizlar sonra görusuruz  :opucuk: