2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Demet_dk

29 Aralık , 2010, 18:37:27 #10665 Son düzenlenme: 29 Aralık , 2010, 19:32:06 Demet_dk
NAGEHAN

KULLANDIKLARIM ŞÖYLE
MİNADEX VİTAMİN KİLOSU AZ OLDUĞU İÇİN VERMİŞTİ DOKTOR

SONRA BEN FİSH OİL ALDIM ECZANEDEN BALIK YAĞI ZOR İÇİRİYODUM İŞEDE YARAMADI ZATEN

VİTAGİL BUNUDA YİNE KİLOSU AZ YEMİYO  DİYE VERDİ DOKTOR AĞUSTOSTA BU İŞE YARADI

SONRA Bİ ARKADAS ÖNERDİ ZİNCOMEGA ALDIM BUDA İŞE YARAMADI

BU ARADA AZI DİŞLERİ GELMEYE BAŞLADI TÜMDEN GİTTİ İŞTAHI

AZILARI ÇIKARDI RAHATLADI BİRAZ
DOKTOR CUMA GÜNÜ YİNE VİTAGİL YAZDI

ÇOK ŞÜKÜR CUMADAN BERİ GÜZEL YİYO  :amin:
ALLAHIMA ŞÜKÜR  :amin:

ANLAYACAĞIN VİTAGİLİN FAYDASINI GÖRÜYORUM

BU ARADA ALLAH KABUL ETSİN CANIM

TAHİNLİ PİDEYİDE MERAK ETTİM HE

SiRiNe

Pinarcim tskler canim  :love9:, annem gitti ama selaminizi iletirim

Kizlari sevemeden  gitti malesef, cunki kizlar hala uyuyorlar, uyurken bakti biraz , annemde gelmese kafayi yerim herhalde :k06:

Nagehan Allah kabul etsin, tahinli pide nasil oluyor tarifi varmi ?

Pinarcim burcununda dedigi gibi zamanla ögreniyor insan tecrube ediniyor ,  ben hayatimda bir bebegi kucagima almamistim kizlarimdan önce, alt nasil degistirilir ben nasil kucagimda tutacagim onlari ya dusurursem diye dusunuyordum.
bende kizlara zeytin yagi verirdim kabiz olduklarinda cok ise yaradi

Demetcim insaallah duzelecek dorugun istahi  :amin:, ekmek ile ilgili bende duydum ama burda ekmegi öneriyorlar yedirin diyorlar.

muazzezcim haklisin saglikli olsunlar önemli olan  o 
kizlar cok uzgunum  :y25: bir tanidigimin ucuzleri olmustu teki ölmus , rabbim geride kalan ikizlerine uzun ömurler versin insaallah
Allah kimsenin basina vermesin sabir versin annesine ailesine.
cogul gebelikler cok riskli, ben doguma kadar kendini hazirlamistim eger birisine bisi olursa diye pisikolojik olarak tum riskleri göze almistim.
38 haftada dogurmama ragmen hala bir sey olursa diye ihtimali birakiyordum kafamda.
ALLAH evlatlarimiza uzun ömurler versin :amin:

Demet_dk

İNŞALLAH DUYGUCUM  :amin:

ÇOK ÜZÜLDÜM YAA  :y25:
ALLAH GERİDE KALANLARINA UZUN ÖMÜRLER VE SAĞLIKLAR VERSİN İNŞALLAH  :amin:
AİLESİNEDE SABIR VERSİN  :amin:

EVLAT ACISI NE ZORDUR KİMBİLİR ALLAHIM KİMSEYE YAŞATMASIN  :amin:

SiRiNe

Alıntı yapılan: Demet_dk - 29 Aralık , 2010, 19:34:39
İNŞALLAH DUYGUCUM  :amin:

ÇOK ÜZÜLDÜM YAA  :y25:
ALLAH GERİDE KALANLARINA UZUN ÖMÜRLER VE SAĞLIKLAR VERSİN İNŞALLAH  :amin:
AİLESİNEDE SABIR VERSİN  :amin:

EVLAT ACISI NE ZORDUR KİMBİLİR ALLAHIM KİMSEYE YAŞATMASIN  :amin:

amin canim  :amin: :y25:

esim geldi kizlar ben cikayim basim cok kötu catliyor  :cildir: :cildir:

iyi aksamlar :flowers:

Demet_dk

GÖRÜŞÜRÜZ DUYGUCUM
İYİ AKŞAMLAR  :wave:

E KİMSECİKLER KALMADI

gökse

nagehancım ALLAH KABUL ETSİN CANIM .DUYGUCUM ÇOK ÜZÜLDÜM CANIM YA :sad1: ALAH GERİDE KALNLARA UZUN ÖMÜRLER VERSİN İNŞALLAH :amin:  DEMETCİM DORUK KAÇ KİLO ŞUAN GÖKSUY LA HEMEN HEMEN AYNI YAŞDA LAR ARADA 1 AY VAR SANIRIM

Demet_dk

MUAZZEZCİM DORUK TAM 18 AYLIK HAZİRAN 2009 DOĞUMLU

KİLOSU 10,800

GÖKSUNUN BOYU KİLOSU KAÇ

gökse

EVET TAM 1 AY VAR ARALARINDA YANİ TAM OLARAK BOYUNU HATIRLAMIYORUM DOĞRUSUNU İSTERSEN HİÇ HATIRLAMIYORUM.AMA KİLOSUNU BİZİM DİJİTAL TARTIDA TARTTIM 12 YE YAKIN SANIRIM YANLIŞ DEĞİLSE TABİ

Demet_dk

MAŞALLAH PRENSESE

ABİSİYLEDE NASIL BENZİYOLAR BİRBİRLERİNE  :nazar:CES

gökse

SORMAYA HERKES ÖYLE DİYOR .GÖREN ERKEK ZANNEDİYO KIZIMI  :k06: SENİN PAŞANA DA MAŞALLAH CANIM SAĞLIKLI OLSUNLARDA VARSIN ZAYIF OLSUNLAR.ALLAHIM KEM GÖZLERDEN KORUSUN :nazar:

Demet_dk

AMİN CANIM  :amin:

BİRAZ GERİ KALDI DİYE ÜZÜLÜYORUM AMA ÇOK ŞÜKÜR SADECE FİZİKSEL OLARAK GERİDE
SAĞLIĞI AKLI YERİNDE MAŞALLAH  :amin:

gökse

CANIM KIZ KARDEŞİMİN OĞLUYLA YANI YAŞTA DORUK KİLOSUDA  BOYU DA AYNI ADI EFE .SAĞLILKLI OLSUN YETER GERİSİ MÜHİM DEĞİL CANIM.ENAZINDAN SENİN BAŞIN AKKAN YOKTUR EMİNİM ÇOCUĞUN ZAYIF BAKAMIYORSUN DİYE .KIZKARDEŞİM BİDE ONUNLA UĞRAŞIYO KAYNANASI KOCASI SEN BU ÇOCUPĞA BAKAMIYON ÇOK ZAYIF HASTA DİYE HİÇ ŞÜKRETMESİNİ BİLMEZLER .KOCASI ÇOK ÜSTÜNE GELİYO HER ZAMAN BAŞINA KAKIYO 2 ÇOCUĞU VAR KARDEŞİMİN 2 İSİDE ERKKE BÜYYÜĞÜ BU SENE OKULA BAŞLADI .OKADR ZORKİ ONUN İÇİN... ANLAYIŞSIZ Bİ KOCA ÇOK KZIYORUM ÇOK :cildir: :BangHead:  ALLAH KEREKSİN KALBİNE GÖRE VERSİN ALLAH BU GÜNLERİMİZİ ARATMASIN.HER ZAMAN ŞÜKREDERİM HER HALİME

Demet_dk

AYY HİÇ GELEMEM ÖYLE ŞEYLERE
ALLAH SABIR VERSİN KARDESİNE

BENİM NE EŞİM NEDE KAYINVALDEM İŞİME KARIŞMAZ YORUM YAPMAZLAR
KAYINVALDEM HEP DUA EDER HAKKINI YİYEMEM SAĞOLSUN

fıstık

ANLADIM DEMETCİM DEMEKKİ DORUK'UN YAPISI BU

IŞIL SEVEN SEAS İÇİYO KOKUSU YOK TADI PORTAKALLI

KEŞKE YAKIN OLSAYDIK DORUKADA İÇİRİRDİK BELKİ SEVERDİ TADINI

Bİ ŞİŞESİ 30 LİRA ŞİMDİ ALSAN İÇMEZSE O KADAR PARADA BOŞA GİDİCEK

TAHİNLİ PİDENİN TARİFİNİ VEREMEM KIZLAR ÇÜNKİ SADECE TAŞ FIRINLARDA ÖZEL PİDECİLER YAPIYO

KEŞKE SİZEDE GÖNDEREBİLSEYDİM YAA TÜH ÜZÜLDÜM ŞİMDİ

MUAZZEZ ÇOK HIZLI YAZIYOSUN GALİBA BAZEN YAZDIKLARINI ÇÖZMEKTE ZORLANIYORUM :ehi: :ehi: :ehi:

DUYGU BAŞINIZ SAĞOLSUN ÇOK ÜZÜLDÜM ALLAH DİĞERLERİNE UZUN ÖMÜRLER VERSİN

gökse

İYİ GECELER NAGİHANCIM EVET  YA HIZLI YAZIYOM YAZARKEN DE BAKMIYOM BİLE GÖNDERDİKTEN SONRA ANAAAMMM BEN NE YAZMIŞIM DİYOM :ehi: BEN BİLE ÇÖZEMİYOM BAZEN AFERDERSİNİZ :k06:  :DAHA DİKKATLİ YAZICAM BNDAN SONRA .ANAM BENDE DİYOMKİ ANLIYORLARDIR HERHALDE YAZDIKLARIMI :ehi:                       HEE BUARADA BAK ÇOKK GÜZEL HATASIZ YAZDIM DİMİ :toothy10: :toothy10: