2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

SiRiNe

Alıntı yapılan: ❥ะะะะะPẪЯiSS ะะะะะ❥ - 27 Aralık , 2010, 21:28:34
DUYGUCUM PRENSESLERIMIN MASALLAHI VAR  :nazar: :nazar: :nazar:
YERIM SARI ŞEKERIMI VE ÇIKOLATALI PASTAMI  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Tskler teyseleriiii  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

gökse

melisa hoş geldin canım :flowers:bende muazzez benimde 2 tane kuzum var .duygucum çok ttalılar gerçekten 2sine maşallah :nazar:tulumlarına bayıldım :laughing7:

SiRiNe

Alıntı yapılan: gökse - 27 Aralık , 2010, 23:31:16
melisa hoş geldin canım :flowers:bende muazzez benimde 2 tane kuzum var .duygucum çok ttalılar gerçekten 2sine maşallah :nazar:tulumlarına bayıldım :laughing7:
tesekkurler muazzezcimm bunlar gocuk ama tulum seklinde, eldivenleri ve ayak kismida var buralari cok soguk kislari

kutuplarda oturuyoruz =))

ne guzel 2 cocuk annesi olmussun genc yasta muazzezcim benim aklima hic gelmiyor biliyormusun

henuz herhalde hala sokundayim 2 tane birden olunca iki cocuk annesiyim degilde aklima ikiz annesi geliyor direk ayni sey aslindada :k06:

ALLAH evlatlarini sana bagislasin,. cumlemizinkini

gökse

amin  canım benim  :amin:kutuplarda derken nerde oturuyon sen .evet ya 2 çocuk aanesi yaşlanıyozmu ne 29 olmuşum şaka maka :k06:

SiRiNe

Alıntı yapılan: gökse - 27 Aralık , 2010, 23:35:21
amin  canım benim  :amin:kutuplarda derken nerde oturuyon sen .evet ya 2 çocuk aanesi yaşlanıyozmu ne 29 olmuşum şaka maka :k06:
isvec canim iskandanivya ulkelerinden birisi =))

eksi 16 derece su an buralar

ama 30 kadar ciktigi görulmustur

cok soguk cokkk, donuyoruz, kizlarla hic bir yere cikamiyorum. yok yasli degilsinn kesinliklee  , ben ruhen kendimi yasli hissediyorum  nedense

24 um ama 40 gibi ruhum  :k06: 

kizlari uyuttum bende bir agri kesici alip uzanayim , midem cok agriyor

sonra görusuruz muazzezcim 

gökse

GERÇEKTEN ÇOK SOĞUK ÜLKE.EVET YA BEN 29UM AMA KENDİMİ VALLA 18 _ 20 FALAN GİBİ GÖRÜYORUM YA YAŞIMI GÖSTERİYORUM BELKİ AMA BENİ TANIYANLAR RUHUN DAHA 15 DİYO :k06:NAOIYIM BENDE BÖYLEYİM ÇOKDA MEMNUNUM.SEN DİNLEMENE BAK CANIM KUZULARINIDA ÖP BENİM YERİME  :opucuk:

neslihan

kızlar hepinize merhabalar benim işler yoğun pek giremiyorum kusura bakmayın.Ben aynı duru aynı.yemek yediremiyoruz.herşeyi reddediyor baskıcı anne olmayayım diye üstelemiyorum bende acıkmıyor demekki.

isveçte yaşamayı hayal edemedim ben şimdi adana da üşüyom ben şuan.Allah yardım etsin gerçi insan her şarta alışır.Bende ikizim olsun çok istemiştim.Kaynanam ikizlerden biri.Ama olmadı.Ama Allah biliyorda vermedi tabi.Ben birtaneyle fazlasıyla kafayı yedim zaten.Kızlar çok tatlılar maşallah.Herkese selamlar görüşmek üzere

SiRiNe

Alıntı yapılan: gökse - 28 Aralık , 2010, 00:16:54
GERÇEKTEN ÇOK SOĞUK ÜLKE.EVET YA BEN 29UM AMA KENDİMİ VALLA 18 _ 20 FALAN GİBİ GÖRÜYORUM YA YAŞIMI GÖSTERİYORUM BELKİ AMA BENİ TANIYANLAR RUHUN DAHA 15 DİYO :k06:NAOIYIM BENDE BÖYLEYİM ÇOKDA MEMNUNUM.SEN DİNLEMENE BAK CANIM KUZULARINIDA ÖP BENİM YERİME  :opucuk:
masaallah ne guzel  :k06: genc yasta buyuk sorumluluklar aldigim icin ( kizlarimdan önce) kizlarimi saymiyorum hehe

biraz erken olgunlastigimi söylerler banada
neslihan hosgeldin

Rabbim gönlune göre versin insaallah cok tskler  :flowers:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

SiRiNe

Gunaydin pinarcim hosgeldin

Nasilsin, prensesimiz nasil

bizler iyiyiz , midem duzeldi  dun 2 kere kustum af edersiniz.. iyiyim su an

ev isi bitti mum yaktim 2 tane  :k06: salonda oturuyoruz kizlarla onlarda oynuyorlar

mum beni rahatlatiyor,birde isvecin kislari karanlik cok erken karariyor mum iyi gidiyor

tabi her an emzik kavgasina dusup ciglik cigliga bagirmazlarsa simdilik iyiyiz  :k06:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

BİZ BERBATIZ SIFIR UYKU HALA AĞLIYOR ZIR ZIR
AĞRI KESİCİDE VERDİM AMA YOK  :dontknow:
KAPIYI ÇEKİP ÇIKIP GİDESİM VARRRR  :cildir:

Demet_dk

GÜNAYDIN ARKADASLAR

NESLİHAN İYİ OLMANIZA SEVİNDİM

DUYGUCUM SENİNDE MİDENİN DÜZELMESİNE SEVİNDİM
UMARIM TEKRARLAMAZ

MUM IŞIĞINI BENDE ÇOK SEVERİM  :love9:

PINARCIM NEYİ VAR ACABA DURU NUN
BİRAZ BİTKİ ÇAYI VERSEYDİN REZENE YADA İYİ GECELER ÇAYI