2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

gökse

MERHABALAR ARKADAŞLAR NASILSINIZ. TÜLİNCİM HOŞGELDİN CANIM :opucuk:  BURCUM  :opucuk:  PINARCIM PRENSES NASIL DEMETCİM SEN NASILSIN CANIM PAŞAN NASIL NAGEHANCIMIŞILIMIN İYİ OLMASIN ASEVİNDİM CANIM BENİM SEN DE İYİİNDİR UMARIM :opucuk:  YEŞİMCİM SEN NERELERDESİN YAHU :director:   BİZDE İYYİİZ ÇOK ŞÜKÜR ÇOCUKLAR İYİ HERKESE İYİ PAZARLAR  :wave:  HEPİNİZİ İNANIN ÇOOOOKKK SEVİYORUM :love9:

burcum

inşallah tülincim :amin:
gerçekten yeşim de baya boşladı bizi :caca:
biz evdeyiz şimdilik geceden beri yağmur yağıyor hepinizi öpüyorummmmmmmm

SiRiNe

tskler tulinimm bizler iyiyizz

senin minnoslar nasil oldu en son hastaydilar

midemde söyle böyle canim, hic bir sey yiyemiyorum dersem abartmis olmam

hemen mideme oturuyor saatlerce sanci cekiyorumm

corba salata kitir ekmeklerle idare ediyorum sulu yemeklerle

ne zaman duzelicek bilmyiorum  :y25:

muazzez adina sevindim canim

pinarcim ben tek tek verdim ilk baslarda sebze purelerini sonra karistirdim

karistirarakta verebilirsin

tulinin dedigi gibi, patatesi havucu vs sebzeleri hasla mixerden gecir, icine sulanmasi icin et suyuda koyabilirsin

bu sekilde tattir, corba halindede verebilirsin

gökse

TEŞEKKÜR EDERİM DUYGUCUM :opucuk:  SEN NASILSIN CANIM YEME PROBLEMİMİ VAR SİZİNDE .PINARCIM SENİNDE PRENSESİN YEME SORUNU MU VAR CANIM PEK OKUYAMAMIŞTIM :icon_scratch:   HEPİNİZİ ÖPÜYORUM :opucuk:

Angel

anam nekadar cok yazmisim yahuuuuuu   :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo   

:toothy10: :toothy10: :toothy10:  sanki beni biri bir yil baglamis kimseyle konusamamisim gibi pat diye bir yazdim   :suclu: :suclu: :suclu:

insallah bol istahla yer pinarcim  :opucuk:

duyguumm  :sad1: :sad1: rabbim sana dayanma gucu versin bacim cok zor cok miyde ayrisi cekmek .Allahim en kisa zamanda

sifa versin bacim  :amin:  kuzucuklar demek anneee diyorlar oyyy  teyzecik yesin ikisinide masallah  :nazar:

muazzezcim naber fistik   8) 8)    :opucuk:

SiRiNe

Alıntı yapılan: gökse - 26 Aralık , 2010, 15:38:32
TEŞEKKÜR EDERİM DUYGUCUM :opucuk:  SEN NASILSIN CANIM YEME PROBLEMİMİ VAR SİZİNDE .PINARCIM SENİNDE PRENSESİN YEME SORUNU MU VAR CANIM PEK OKUYAMAMIŞTIM :icon_scratch:   HEPİNİZİ ÖPÜYORUM :opucuk:
iyiyim canim sen nasilsinn

yok sukur bizde yeme sorunu yok ama bende var yeme sorunu diyeyim  :k06: :k06:

midemden sorunum var herseyi yiyemiyorum yani agir bir yemek yedigimde oturuyor

heleki pirinc makarna beyaz ekmek.

rejim yapmadigim halde sirf bu yuzden kilo vermeye basladim , gercekten yemek isterim ama yiyemyiorum hamur islerini bazende olsa tatmak guzel olurdu

acaba sundanmi kaynaklandi bilemiyorum

ben kilo vermek icin uzunnnnn sure karbonhidrat yemedim ve bir gun cok canim istedi börek yemistim o gunde hastanelik oldum

o gun bu gundur pirinc makarna agir yemekler vs yiyemiyorum

patates daha  iyi gidiyor onu  yiyebiliyorum.

hayirlisi olsunnn

SiRiNe

tulinim hsdin canim

tsklerr canim insaallah duzelir midem

cok yorgun hissediyorum kendimi bu gun

kalkip isleri yapmam lazim  :cildir:  :k06: evi supurup silecegim

camasirlar var katlayip utulemem lazim, varda var yani

pazar gunleri biraz gec kalkiyoruz ailecek, birde yatakta kizlarla oynuyoruz is felan duruyor hep ya

pisikolojim bozuluyor benim is olunca, bunalima girme sebebim benim bir tek ev dginik olursa
:cildir:

:cussing:

Angel

hosbulduk bitanemm   :opucuk:  :love9:

canim benim yaa bence sen cok sikinti yaptiysan stresden kaynaklandi su miyden  :sad1:

ayy duygum sorma bana temizligi hergun yapiyorum bitmek bilmiyor Allah bitirmesinde yani  hele sen iki cocuklar

:icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:    kadin olmak cok zor cookkk

gökse

TÜLİNİM CANIM BENİM BENDE ŞİMDİ SENİN KUZULARIN RESİMELRİN EBAKIYODUM FACE DEN  :laughing7:ÇOK TATLILAR YA MAŞALLAH  :nazar:  NEZAMANDIR YAZMIYODUN SANIRIM ONDAN :k06: DUYGUCUM GEÇMİŞOLSUN CANIM .KEŞKE BENDE YİYEMESEM YAAA :k06:  BELKİ ZAYIFLARIM OZAMAN :k06: ŞAKA BİYANA HAKKATEN ZOR MİDE AĞRISI .BENDE HEM YEMEK YAPIYOM ŞİMDİ HEM SİZNLE YAZIŞIYOM .ÇOCUKLARDA İYİ OYNUYORLAR

SiRiNe

bencede tulinim

stresten söyle diyebilirim en zor zamanlarimiz kizlar 8 aya gelene dekti

beni dogurtan ebede ikizdi rusyaliydi  ve derdiki, annem 8 aya kadar hic bir seyi hatirlamiyordu biz 8 aylik olana dek hersey o kadar zormuski hafizasindan silinmis

seninde öyle olur derdi ilk 8 ay sonra rahatlarsin,hep 8 aylik olmalarini beklerdim acaba dogrumu doktorumn sözu diye dogruymus valla  :k06:

sonra o kadar rahatladikki, disleri cikti vs, 8 ay boyunca cok zorlandim, ama sukur agir bir depresyona felan girmedim, ama mideme vurdu

aynen bende , temizlik bitmiyor kesinlikle,yavas yavas yapiyorum, kizlar tv daliyorlar o zaman bitririyorum

annem geliyor bazen yardima onunda yardimi oluyor

bir buyuseydiler insaallah

muazzezcimm insaallah verirsin ama iste hasta olupta vermek daha kötuymuss  :'(  kilolari

hayirlisi olsun

kizlar uyudular bende biraz uzanayim öpuyorum hepinizi  :opucuk:

burcum

bizim günümüzde güzel geçti evdeyiz şuan derin oyun oynuyor resim bakıyor ağrısı var ama anlamadım neden altını alırken ağlıyor neren ağrıyor annecim diyorum altını gösteriyor acaba idrar yolu enfeksiyonumu oldu :icon_scratch: calpol içirdim çok güzel balık yedi güzel kuzum :nazar: oturuyoruz öptük hepinizi :opucuk:

Demet_dk

MERHABA ARKADASLAR

MUAZZEZ DEMEK TEST YAPTIN NEGATİF
HAKKINDA HAYIRLISI CANIM ARTIK DAHA ÇOK DİKKAT ET

PINAR DUYGU VE TÜLİN GEREKENELRİ SÖYLEMİŞ
BUNDAN SONRASINDA SANA BOL ŞANS İNŞALLAH İŞTAHLA SEVREK YER PRENSESİM

DUYGUCUM SANADA ÇOK GEÇMİŞ OLSUN MİDE SIKINTISI ÇOK KÖTÜ
İNSAN ZAR ZOR YİYO YEDİĞİNDEN DE BİŞEY ANLAMIYO
EN BÜYÜK SEBEBİDE STRES MALESEF ALLAH KOLAYLIKLAR VERSİN
AMA KIZLAR BÜYÜDÜ DİYE HEVESLENME ASIL ZORLUK YENİ BAŞLIYO  :k06:

TÜLİNCİM SEN VAR YA MANKEN GİBİ OLDUN HEEE
SPORA DEVAM DİMİ SÜPER GÖRÜNÜYOSUN SAKIN BIRAKMA CANIM
ÇOCUKLARDA İYİDİR İNŞALLAH

BURCUM NERESİ AĞRIYO ACABA KELEBEĞİN
İDRAR YOLUNDA BİŞEY YOKTUR İNŞALLAH ÇOK AĞRI YAPAR
BELKİ KARNI AĞRIYODUR GAZ FALAN VARDIR
BALIKLARDA YARASIN KUZUCUĞA

BİZDE BUGÜN PEK BİŞEY YAPMADIK
KUAFÖRE GİTTİM KAŞLARIMI ALDIRMAYA
ÇOK SEYREK DEDİ KAŞLARIM İÇİN SARIMSAK İYİ GELİR DEDİ DENİCEM BAKALIM
BİZDEN DE BU KADAR

NAGEHAN IŞILIN İYİ OLMASINA SEVİNDİM

YEŞİMMMMMM NERDESİN SEN YAAAA :caca:

gökse

EVET DEMETCİM ÇOK DİKAT EMEK LAZIM.ADET OLAYIM İLK İŞİM HEMEN SPİRAL TAKTIRICAM.BURCUM BELKİ KARNI AĞRIYORDUR KIZNIN GAZ DA OLABİLİR KARNINI BELİNİ OKŞA YYANİ MASAJ YAP BELKİ İYİ GELİR

burcum

vallahi kızlar ya idrar yolu enfeksiyonu ya diş ikisinden şüpheleniyorum bakalım inşallah diştendir ağrı kesici vercim şimdi iyi bilemiyorum :icon_scratch:
yeşimcim bak sopalar kalktı ona göre :caca: :cildir: :k06:bizi ihmal etme şekerim
muazzezcim spiral mantıklı canım hayırlısı olsun biz kaç senedir böyle korunuyoruz kocam çok temkinlidir hiç kazaya kurban gitmedik 2.ci çocuğu da istediğim için spiral falan düşünmüyorum ama 2.ci çocuğu da hemen düşünmüyoruz hepimizin hakkında hayırlısı olsun
nagişim çok sevindim ışılın iyi olmasına eşinin biraz da olsa kendini toparlamış olmasına

SiRiNe

Demetcim öyle degilmi  buyuduklerinde dahada zorl oluyormus  :k06:'

Yinede cok istiyorum yaa nedense  :love9:

insaallah o gunleri görurumm

bazen ruyalarimda onlari buyumus göruyorum, sumeyyenin saclari uzamis baglamisim acik kumral rengi, rumeysaninda siyah ve uzun

kosusturuyorlar evde  :k06: :k06:

burcum kizin cokk sirin masaallah, burnu  cok tatli  :nazar: :k06:

findik burunlu deriz biz, anneannem bana öyle derdi sivas sivesiyle canim anneannem