2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

SiRiNe

Tskler demetcim  :opucuk:

Evett gercekten öyle ben dogum yaptigimda doruk, 9 aylikti sanirim , zaman cabuk geciyor

iple cekiyorum dogrusu o gunleri insaallah görururz  :k06:

Yurumelerini cok istiyorum, yurumeye basladiklarinda dahada zor oluyor diyorlar ama

burcum

nagişim başınız sağolsun canım kayınpederinden iyi haberler alırsınız inşallah ışılım da hemencik iyileşir inşallah
demetcim maşallah doruğa  :nazar: kocaman oldu ay sıpalar dr vitamin ne verdi canım?multitabs ı sordun mu?
benim de pc ye format atıldı giremedim 2 gün derin iyileşiyor çok sinirli oldu bağırıyorum ben bağırınca o da da sinirleniyor ay ne zormuş çocuk büyütmek yahu deliricem :BangHead:
hepinizi öpüyorum kızlarr

Demet_dk

Alıntı yapılan: ♥ ιкιz αηηєѕι ♥ - 24 Aralık , 2010, 15:34:11
Tskler demetcim  :opucuk:

Evett gercekten öyle ben dogum yaptigimda doruk, 9 aylikti sanirim , zaman cabuk geciyor

iple cekiyorum dogrusu o gunleri insaallah görururz  :k06:

Yurumelerini cok istiyorum, yurumeye basladiklarinda dahada zor oluyor diyorlar ama

EVET DUYGUCUM ZAMAN ÇOOOOK ÇABUK GEÇİYO GERÇEKTENDE
YÜRÜDÜKTEN SONRA DAHA FARKLI OLUYO
ANNE DİYE ARKANDAN GELMESİ FALAN ANLATILMAZ ŞEYLER
BAZEN BEBEKLİĞİNİDE ÖZLÜYORUM ASLINDA
AMA BÜYÜDÜKÇE DAHA FARKLI OLUYO ONLARDA BİZİ SEVMEYİ ÖĞRENİYO
KARŞILIKLI OLUYO SEVGİ  :love3:

Alıntı yapılan: burcum - 24 Aralık , 2010, 15:38:07
nagişim başınız sağolsun canım kayınpederinden iyi haberler alırsınız inşallah ışılım da hemencik iyileşir inşallah
demetcim maşallah doruğa  :nazar: kocaman oldu ay sıpalar dr vitamin ne verdi canım?multitabs ı sordun mu?
benim de pc ye format atıldı giremedim 2 gün derin iyileşiyor çok sinirli oldu bağırıyorum ben bağırınca o da da sinirleniyor ay ne zormuş çocuk büyütmek yahu deliricem :BangHead:
hepinizi öpüyorum kızlarr

TEŞEKKÜRLER BURCUM BÜYÜYOLAR VALLA HASTANEYİ TALAN ETTİ BUGÜN  :k06:
SORDUM AMA SEBZE YEMEDİĞİ İÇİN BİDE ZAYIF OLDUĞU İÇİN VİTAGİLE DEVAM EDİCEZ
DAHA ÖNCEDE KULLANMIŞTIM MEMNUN KALMIŞTIM YİNE ONU YAZDI
AYINA GÖRE İDEAL KİLO 11,5 MUŞ  :y25:

SiRiNe

Ahhh ne kadar guzelll anne diyip sarilmalari

insaallah bende görururm o gunleri  :amin:
:cildir:

SiRiNe

kizlar cikmam gerek, cimcimeler uyandilar

görusuruz sonra insaallah

:hello:

burcum

sıkma canını demetcim ilerde toparlarlar hem fazla kilolu bebek iyi değil çok hareketliler et tutmuyorlar tabi yedikleri harcadıkları enerjiye gidiyor ayları aylarına uymuyor bazen çok iyi kilo alıyorlar bazen kötü bazen boyları uzuyor bazen uzamıyor böyle böyle büyüyecekler aynı bizim büyüdüğümüz gibi :icon_thumright:

fıstık

EŞİM GÖRÜŞMÜŞ PROFLA BABANIZ ŞUAN MAKİNEYE BAĞLI OLDUĞU İÇİN YAŞIYOR DEMİŞ

PAZARTESİ BİR OPERASYON YAPILACAKMIŞ AMA O OPERASYON YAŞAMA DÖNMESİNİ SAĞLAMAYACAKMIŞ

SADECE KANAMANIN TEKRAR ETMESİNİ ENGELLEYECEKMİŞ

YARIN GELİCEK EŞİM ALLAH NASİP EDERSE

BEN KENDİME BAKMAYA GAYRET EDİYORUM TABİ DEPRESYON İLACIMI KULLANMAM BENİM İÇİN ÇOK İYİ OLDU

YOKSA BU KADAR AYAKTA DURAMAZDIM IŞILIN PANSUMANINA GİREMEZDİM

ÇÜNKİ NORMALDE SERİNKANLI OLAMAM ELİM AYAĞIM TİTRER BAYILMA DERECESİNE GELİRİM

PSİKİYATRİSTİM İYİ DURUMDASIN AMA KIŞI ATLATALIM SONRA BIRAKIRSIN DEMİŞTİ

HAYAT NE TUHAF DEĞİLMİ HİÇ AKLIMIZA GELMEYEN BAŞIMIZA GELİYOR

RABBİM BAŞKA ŞEYLERLE SINAMASIN EVLAT ACISI YAŞATMASIN ÇOK ZOR

ANANEM ÇOK ÜZGÜNMÜŞ KOLAYMI EVLADINI KAYBETTİ

ONLAR ANNEMLE ARKADAŞ GİBİYDİLER HİÇ AYRILMAZLARDI

RABBİM BÜTÜN SEVDİKLERİMİ BİZE BAĞIŞLASIN UZUN ÖMÜRLER VERSİN :amin: :amin: :amin:

neslihan

nagehancım ışılında seninde biraz olsun iyi olmanıza çok sevindim.Allah sabır ve güç versin tüm ailenize.Özellikle de kocana. :amin:

Demetcim söylemeyi unuttum dövmen çok yakışmış.aslında bende yaptrmak istiyorum ama çok tepki alırım etraftan vazgeçiyorum.

Bizde bugün aşıya gittik buarada bizde artık 18 aylığız.Genç kız olduk.kilosunu hiç tartırmadım maşallah tartalım felanda demiyorlar.Son gripten sonra kıyafetleriyle 11900 yani neti 11300 felandır.En fazla ben duruya minadex kullanıyorum.Doktor da eczacıda tavsiye etmişti.

Muazzezcim kocanın müdürlüğü hayırlı olsun.Benim kocamda bir müdür olsa da bende şu çalışma hayatını sonlandırsam.

Bugün aşıdan sonra ev baktık.İstediğim gibi ev bulamıyorum.Rakamlar çok uçuk 150-180 arasında.Tabi yeni evler bende eski ev almak istemiyorum.Böylelikle alamıyorum.Ondan sonra  da ehliyetim için gittim ama işlemler bitmedi.Pazartesi sabah gel dediler.Benden böyle.Görüşmek üzere yine

gökse

MERHABALAR ARKADAŞLAR HEPİNİZE TEŞEKKÜRLER KIZLAR TEBRİKLERİNİZ İÇİN .KİMSE YOK SANIRIM.CANIM ÇOK SIIKIN BU AKŞAM.YENİ ÇOCUKLARIUYUTTUM .BİLİYOSUNUZ ADETİM GECİKTİ HAMİLELİKTEN ŞÜPHELENİYORUM AMA TÜM ADET BELİRTİLERİMDE VAR TEST YAPMADIM DAHA YARIN ALIP YAPICAM İNŞALLAH HAMİLE DEĞİLİMDİR KIZLAR.BUAKŞAM ANNEMLE KONUŞUYODUK ADETİN GECİKTİ SAKIN HAMİLE OLMAYASIN DEDİ.SAKIN ÖYLE Bİ HATA YAPMA UĞRAŞAMAM DAHA DEDİ.ÇOK CANIMI SIKTI ASLINDA .KENDİNCE HAKLI ÇALIŞIYO BENİM ANNEM 2 ÇOCUĞUMDAD ANNEM YANIMDAYDI HEP.YORULDU TABİ.HAKVERMİYO DEĞİLİM AMA YA HAMİLEYSEM NAPARIM ZATEN 2 SİDE KÜÇÜK KİMSE BAKMAZ VALLA.TEK BAŞIM ANASIL BAŞEDERİM ŞİMDİ ONUN DERDİNDEYİM YANİ.ALLAHIM ÖNCE HAYIRLISI TABİ HERŞEYİN AMA İNŞALLAH HAMİLE OLMAM :amin:

βαlκιz

nagehan başınız sağolsun allah geride kalanlara uzun ömür versin
babana allah şifa versin başınızdan eksik etmesin :amin: :amin: :amin: :opucuk:
ışıla çok üzüldüm çooook geçmiş olsun allahım yavrularımıza acı vermesin bize versin onların canı yanmasın :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

fıstık

TEŞEKKÜR EDERİM BALKIZ

NESLİHANCIM SAĞOL CANIM KAFAMI DAĞITMAK İÇİN BURAYA ATIYORUM KENDİMİ

SONUÇTA ÇARŞIYA ÇIKAMAM LAF EDERLER BAK BAK CENAZEYİ YENİ KALDIRDI GEZMEYE ÇIKMIŞ DERLER

BURDA SAYFALARA GÖZ ATIYORUM ŞÖYLE Bİ İYİ GELİYO

burcum

nagişim sen iyi ol ki ışıl da iyi olsun annesi hepimizin başından geliyor geçiyor hayat
muazzezcim yapma çocuk değilsiniz ki tutun şeyinizi anacım ya sonra çocuk aldırma olayı olunca ben çok üzülüyorum yazık günah binlerce hamile kalmak isteyen insan varken bir hiçmiş gibi aldırılıyor çocuklar hamileysen katlanıcaksınız yaptığınız hatanın ceremesine değilsende lütfen korun bir sürü korunma yöntemi var  :icon_thumright:

gökse

BUNU BENDE BİLİYORUM BURCU.EVET ÇOCUK DEĞİLİM CANIM HERŞEYİN FARKINDAYIM KORUNUYORUM AMA ONA RAĞMEN EŞİM KORUNUYO GENEDE KORKULARIM OLUYO İŞTE .ÇÜNKÜ KIZIMDA DA AYNISI OLMUŞTU KORUNDUĞUMUZ HALDE HAMİLE KALMIŞTIM BENDE BUNUN YAŞANMASINDAN KORKUYORUM.OLDUKTAN SONRA TABİKİ ALDIRMAM .BUNU ASLA YAPAMAM.BU ARADA HERKESE İYİ GECELER HAKKATEN KONUŞMAYA DERTLEŞMEYE İHTİYACIM VARDI AMA ONU BİLE İSTEMİYORUM ŞUAN KENDİNİZE İYİ BAKIN

fıstık

DOĞRU SÖYLÜYORSUN BURCU DERİN NASIL İYİMİ

MUAZZEZ ŞİMDİYE KADAR BEKLEMEN HATA GİT KAN TESTİ YAPTIR OLSUN BİTSİN

AYRICA SEN NİYE SPİRAL TAKTIRMIYOSUNKİ 2 ÇOCUKTAN SONRA BENCE ŞART

ARTIK HAMİLEYSENDE HAKKINDA HAYIRLISI OLSUN YAPACAK BİŞİ YOKKİ

gökse

HAA BUARADAÇOCUK AOLDIRMA OLAYINA BENDEN FAZLA KINAYAN KIZAN YOKTUR HERHALDE. BUNUDA BİLMENİZİ İSTEDİM BURCUCAHİLDE DEĞİLİM ÇOK ŞÜKÜR HERŞEYİN FARKINDAYIM YAŞ OLARAKDA YALNIZCA ÇOK SIKLIDIM VE BUNALDIM O HÜZDEN PAYŞATIM AMA ARTIK PAYLAŞMIYCAM HERKESE BYYYY.....................