2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

gökse

ayy burcu ben yerim bunu ya nekadar tatlı bebeğin allah nazarlarda korusun kırkbir kere maşalllah ya :nazar: :nazar: :nazar: kzlar benide götürn kuaföre ne olur sevabına  :laughing7: adresimi vereyim bende  : :laughing7:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

MUAZZEZ SEN GİTMEDİNMİ KUAFÖRE SAÇLAR NASIL BOYANDIIII

gökse

kuaföre gittim demedim ki gitmedim ki ya evde annem boyuya canım.gidecek vakit yokki iki küçük çocuk bakacak kimse nasıl gidem. herzaman annem boyar saçlarımı artık kuaför kadar tecrübeli oldu :k06:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

OHHH MAŞALLAH ANNEİN ELLERİNDEN ÖPERİM CANIM
OZAMAN GEL SENİDE BEN GÖTÜREYİM :ehi:

tubali

gökse

olur valla hayır demem yani bide yakın olsak  :k06:buarada nerde oturuyon canım ;)

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: tubali - 08 Kasım , 2010, 22:28:43
slm arkasadaslarr

ve aleykümselam hoşgeldin

Alıntı yapılan: gökse - 08 Kasım , 2010, 22:30:09
olur valla hayır demem yani bide yakın olsak  :k06:buarada nerde oturuyon canım ;)

ben izmirdeyim canımm...sen ???

gökse

Demet_dk

PINAR İNANMAYACAKSIN AMA DORUK DURUNUN MİNİCİK RESMİNİ GÖREBİLMEK İÇİN O KADAR EĞİLDİKİ

SANDALYEDEN DÜŞECEKTİ  ÇOK KOMİKTİ YA  :ehi: :ehi:

gökse

kızlar uzun zamandan beri ilk defa erken uyudu benimkiler yeni uyutum .1 den aşşağı yatmazlar normalde eşimde işte tek başıma biraz kafa dinliyom valla .alıştım geç yatmaya erken uyku girmiyo gözüme .

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: Demet_dk - 08 Kasım , 2010, 22:46:49
PINAR İNANMAYACAKSIN AMA DORUK DURUNUN MİNİCİK RESMİNİ GÖREBİLMEK İÇİN O KADAR EĞİLDİKİ

SANDALYEDEN DÜŞECEKTİ  ÇOK KOMİKTİ YA  :ehi: :ehi:

ay ho halini görmeyi çok isterdim ya :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
maşallah paşama boncuğum benim o istesin yeterki biz kocaman resim koyalım :ehi:

gökse

NABER GECE KUŞU NAGEHAN NASILSIN BAKEM GÖRÜŞMEYELİ :k06:

fıstık

iyiyim canım sağol sen nasılsın

resmen dayak yemiş gibiyim bu ağda olayı beni çok yordu heryerim ağrıyo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

senin fıstıklar uyumuş benimki daha ayakta :sad1:

gökse

UYUDULAR CANIM YA BİRAZ DİNLNEYİM DEİM AM NERDE GÖKSUNUN BURNU TIKALI ŞİMDİDE ÖKSÜRÜYÜDE VAR SANKİ ŞİMDİ .BALGAMDAN MI ACABA ÖKSÜRÜYÜ BİLEMEDİM .TAM YATIYODUM GÖKSUNUN AĞLAMASINA KAKTIM TEKRAR TEKRAR UYUTTUM İNŞALLAH UYUR.OOOH NEGÜZEL CANIM AĞDA YAPMIŞSIN BEN HİÇ KUAFÖRDE YAPTIRMADIM AĞDA ÇOK ACIYOMU CANIM

fıstık

eh biraz acıyo kendim ışıldan dolayı yapamıyorum hemde çok uzun sürüyo kuaförde 15 dakikada şipşak ohh mis gibi oluyo