2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Demet_dk

08 Kasım , 2010, 16:02:55 #9690 Son düzenlenme: 08 Kasım , 2010, 16:16:11 Demet_dk
Alıntı yapılan: gökse - 08 Kasım , 2010, 15:56:34
bitanem çok teşekkürler.

RİCA EDERİM CANIM  :opucuk:

MUAZZEZCİM SAÇLARIN YAKIŞMIŞ
BİDE FÖN ÇEKTİNMİ HAFİFTENDE MAKYAJ SÜPER OLUR

KIZIL SAÇA MAKYAJ GÜZEL GİDİYO

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

08 Kasım , 2010, 16:31:45 #9691 Son düzenlenme: 08 Kasım , 2010, 16:33:52 °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ°
SELAM KIZLARRRRR MUHABBETİNİZ EKSİK OLMASIN TATLI TATLI

TÜLİN MAŞALLAH CANIM SEN HER HALİNLE SÜPERSİN EMRE PAŞAYIDA YERİM YAKIŞILI

DÜNYA TATLISI YERİM BEN ONU

MUAZZEZ SAÇLARIN GÜZEL OLMUŞ GÜLE GÜLE KULLAN

NESLİHAN MAŞALLAH DURUYA İNŞALLAH EN ISA ZAMANDA YEMESİDE DÜZELSİN

NURAY DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUNNNNNNN NİCE MUTLU SENELERE

YEŞİMDE GİREBİLSE ARTI UMARIM İYDİR

BURCU SENİN KELEBEĞİ ÇOK MERAK EDİYORUM SON HALLERİNİ RESİM YÜKLESENDE GÖRSEK

DEMETİM NASILSIN PROFİL RESMİNEDE BAYILDIM YERİM BEN KARA BONCUĞU

DURU HEP KUCAK İSTİYIOR KIZLAR YA SÜREKLİ AĞLIYOR ÜÇ GÜNDE ALIŞTI VALLA

KUCAĞINA AL GEZDİR DİYO RESMEN SABRIM TAŞIYOR SANIRIM ::)

gökse

teşekkürler kızlar ev hali işte üserimde tişört altımda eşofman falan .evet demetçim fönle makyajla güzel oluyo .benim saşlarım dalgalı ya hayatta açık bırakamıyorum aslında .kabarıyo :cildir:

burcum

pınarcım ne demek hemen koyuyorum canım :icon_thumright:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

anam kırkbin kere maşallah  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:

çok tatlı bu kelebek annesi yerim ben bunu ya tam ısırmalık olmuş yanlız he  :hungry:

fıstık

BENİM DÜNÜRÜM GÜZELDİR :nazar:
MUAZZEZ SAÇLARINI GÜLE GÜLE KULLAN CANIM
OY OY OY SARI PAMUĞUN HASI BURDA DERİNİM GÜZEL KIZIM ALLAH SENİ NAZARLARDAN SAKLASIN YAVRUM :nazar:
PINAR BENİ UNUTMUŞSUN FARKETMEDİM SANMA :caca:
DEMETÇİM SEN NASILSIN CANIM GEZMİŞSİN HAFTA SONU OHHHH SEFAN OLSUN :occasion14:
NESLİHANCIM ÖZLÜYORSUNDUR TABİ AYYYY KIYAMAM BEN SİZE
YEŞİM NERDESİN YAFU
NURAYCIM DOĞUMGÜNÜN KUTLU OLSUN CANIM

BENDE BUGÜN AĞDAYA GİTTİM RESMEN ORMAN OLMUŞUM HAAAA :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
AMA ŞİMDİ KAYMAK GİBİ OLDUM :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Demet_dk

DERİİİİİİN BU NASIL GÜZELLİK BÖYLE YERİM BEN O Dİ,ŞLERİ ÇOK TATLISIN SEN  :nazar:

PINARCIM TEŞEKKÜRLER BİZDE DURU YA BAYILIYORUZ ZATEN  :k06:
KUCAK İSTİYO DEMEK ARTIK BÜYÜDÜ ETRAFI İZLEMEK İSTİYODUR

NAGEHANCIM GEZDİM BİRAZ SAHİLE İNDİK YÜRÜDÜK
SEN NAPIYOSUN IŞIL NASIL
KUAFÖRE GİTTİN TEMİZLENDİN DEMEK
AY NE ZAMAN BİTECEK BİZİM BU ÇİLEMİZ OFFFF  :cildir:

burcum

sağolun teyzeleri bebişlerimizin her biri birbirinden güzel maşallah ALLAH ım hepsini nazarlardan kazalardan belalardan korusun :amin:
nagiş bana orman deme orman benim yanımda koru kalır :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:sinir sistemlerim çöktü bacaklarıma bakamıyorum acil kocişin bana araba alması lazım yoksa kociş beni götürsün diye beklersem ayı olup çıkıcam :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: 5cm oldu herhalde  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ay ağlancak halime gülüyorum yaw :cildir: :y25:
ama taktım kafaya bu hafta kesin gidicem kaymak gibi olmak istiyorum tenimi görmek istiyorum :ehi: :ehi: :ehi:kocamın bacakları benimkilerden daha iyi o kadar diyim yani  :y25: :ehi: :ehi: :ehi:
hepinizi öptük kızlarrrrrrrrrr :-* bebişleri öpün

Demet_dk

Alıntı yapılan: burcum - 08 Kasım , 2010, 19:09:02
sağolun teyzeleri bebişlerimizin her biri birbirinden güzel maşallah ALLAH ım hepsini nazarlardan kazalardan belalardan korusun :amin:
nagiş bana orman deme orman benim yanımda koru kalır :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:sinir sistemlerim çöktü bacaklarıma bakamıyorum acil kocişin bana araba alması lazım yoksa kociş beni götürsün diye beklersem ayı olup çıkıcam :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: 5cm oldu herhalde  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ay ağlancak halime gülüyorum yaw :cildir: :y25:
ama taktım kafaya bu hafta kesin gidicem kaymak gibi olmak istiyorum tenimi görmek istiyorum :ehi: :ehi: :ehi:kocamın bacakları benimkilerden daha iyi o kadar diyim yani  :y25: :ehi: :ehi: :ehi:
hepinizi öptük kızlarrrrrrrrrr :-* bebişleri öpün

AMANINNNNN DEMEK KOCANIN BACAKALRI SENİNKİNDEN İYİ HEEE  :ehi: :ehi:
ADRESİ VER CANIM SENİ KUAFÖRE GMTÜRCEM KIAYAMAM AYOL  :ehi: :ehi:

burcum

adresimii bildiriyorummm demetcim :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: varya görmelisiniz dicem ama görmemelisiniz bence dudaklarınız uçuklar :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

:director:  :director:  :director:  :director:  :director: NAGEHANNNNN AFFET BİZİ  :amin:  :amin:  :amin:  :laughing7:

KUSURA BAKMA CANIM DURU KUCAĞIMDA MIZMIZLIK YAPIYORDU ARADA YAZAMAMIŞIM
IŞIL'IDA SENİDE KOCAMAN ÖPTÜK  :opucuk:   :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:

BURCUM BENDE BUGÜN HALLETTİM HERBİŞELERİ  :ehi:
DARISI BAŞINA İNŞALLAH  :ehi: