2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

SiRiNe

angel canim benim kizlarda yaliyorlar benim yanagimi issiriyorlar  :k06: :k06: :k06: :k06:

gökse

demet sana face den msj yalladım canım. sen hallerdersin olurmu :-*ben beceriksizim de :k06:

Angel

kislarin dillerini yesin teyzeeeeeeeeee  :hungry:    :binkybaby: :binkybaby:  oyyy sari pamugum ve siyah zetunuuuummmm  :nazar: :nazar:   :D

muazzez beceriksizlikten degil bacim gercekten cok karisik ben cozene kadar birkac ay surmustu sen daha yenisin alisirsin bacim  :opucuk:

SiRiNe

Alıntı yapılan: Angel - 08 Kasım , 2010, 14:46:45
kislarin dillerini yesin teyzeeeeeeeeee  :hungry:    :binkybaby: :binkybaby:  oyyy sari pamugum ve siyah zetunuuuummmm  :nazar: :nazar:   :D

muazzez beceriksizlikten degil bacim gercekten cok karisik ben cozene kadar birkac ay surmustu sen daha yenisin alisirsin bacim  :opucuk:

kizzzz forumda herkez sari pamukla siyah zeytun diyorlar :ehi: :ehi: :ehi: ilk dogum yaptigimda onu yazmistim imzama öylede kalmis  :k06: :k06: :k06:

Angel

unutmadik o yazini   :love9: :love9:  dort gozle senin bize gelip yazmani vede resim yuklemeni bekledik   :opucuk:  :love8:

SiRiNe

Alıntı yapılan: Angel - 08 Kasım , 2010, 14:50:14
unutmadik o yazini   :love9: :love9:  dort gozle senin bize gelip yazmani vede resim yuklemeni bekledik   :opucuk:  :love8:
ayyyy  :opucuk: cok duygulandim simdi  :k06:

Angel

:opucuk: :opucuk:  :love9:  op pamuklarimi benim yerime annesii ne yapiyorlar simdi  :D

SiRiNe

Alıntı yapılan: Angel - 08 Kasım , 2010, 14:55:14
:opucuk: :opucuk:  :love9:  op pamuklarimi benim yerime annesii ne yapiyorlar simdi  :D
öperim canim sende kuzularini öp benim icinnn

uyuyorlar teyseleri yemeklerini yedirdim altlarini degistirmistim oyun oynadilar biraz sonra yatirdim

bende cay aldim burdayim  :k06:

yemek yaptim birde cok yoruldum

biz esimle 2 gunlugune tatile cikmistik annem kizlara bakti,midem yuzunden doktor biraz dinlen demisti, geri geldigimizde kadini perisan halde bulduk yazik gözleri sismisti uykusuzluktan yemek yapamamis yiyememis. :k06:

tabi caktirmiyordu olsun kizim bisi olmadi az yoruldum sadece diyorduda belliydi yorgunlugu. Ben hep anneme derdim anne ikizlere 2 kiside yetmiyor yeri geliyor 4 kisi anca yetiyor diyordum ama inanmiyordu

simdi diyor duygu Allah sabir versin sana nasil bas ediyorsun ev is koca cocuklar yemek. ne yapayim anne dedim  :k06: :k06:

neslihan

kaynatmışsınız maşallah tülincim gerçekten çok tatlı bir bayansın çocuklarında çok güzel Allah ım nazarlardan korusun.

benim prensesim iyi çok şükür yeme sorunu olmasa melek gibi yavrum.ne bakıcıya sorun çıkarıyor ne anneme canım benim sadece azıcık yemek yesin bırak evde tur atsın canım sevgilim benim çok özlüyorum ben kuzumu  :crybaby2:

gökse

canım ya çalışıyordun dimi .yeme sorunu bizdede var ya .hakkaten çalışan anne için zor ı-oluyo tabi ben annem den bilirim ben kendimi bilelim annem çalışıyo halad çalışıyo canım benim. ama napıcaksın çalışmadan da olmuyo hayat bu ..Allah yavrularımıza sağlık versinde .gerisi oluyo bişekilde öpüyorum seni :opucuk:

Demet_dk

SiRiNe

gökse

ya  demetim bi ricam daha olacak bunu nasıl başka forum ekliycez mesela 2009 aralık ocak şubat annelerine

Demet_dk

gökse