2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Angel

gec olsunda guc olmasin   belliki hepsini birlikte patlatacak pes pese . yedigi kadar canim  nekadar yerse kardir  :opucuk:

emrede beni bazen isirmaya calisiyor ama ben hemen HAIYRRRR diyorum ozaman guluyor sipammmmm   :love3:  ve isirmiyor  oyy annesi kurbannn  :love9:

Angel

:aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: canim benim  :opucuk:  ne yapiyor doruk pasa simdi annesi 

emre yanimda  tv izliyor   :love9:  biraz sonra yatiricam  burda saat 11 e geliyor gece

Demet_dk

Alıntı yapılan: Angel - 04 Kasım , 2010, 13:50:25
:aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: canim benim  :opucuk:  ne yapiyor doruk pasa simdi annesi 

emre yanimda  tv izliyor   :love9:  biraz sonra yatiricam  burda saat 11 e geliyor gece

OYYY O TV İZLEYEN GÖZLERE KURBAN ÖP BENİM İÇİN  :nazar: :opucuk:

DORUK UYUDU TEYZESİ BİRAZ ÖNCE  :aferin:

gökse

kızlar bende şimdi yatırıcam göksuyu sonra sıra gökerde oda bu sabah çok erken kalktı hala uyumadı babasıyla dışarda oynuyo sıpa.sonra patetes haşlıycam tülinim sen nerde yaşıyon bu arada  :dontknow:

Angel

uyusunda buyusun kara kuzum op benim yerime annesi   :opucuk: 

insallah yer muazzazim   :amin:   canim ben Avusturalyada yasiyorum  sizden 9 saat ilerdeyiz biz   :D

gökse

hımm avusturalyadasın demek bilmiyodum canım. mesafeler uzak olsada gönlümüz yakın dimi canım. hepinizi seviyorum :love9:

gökse

ya  hakkaten yeşim nuray pınar burcu nerelerdesiniz kızlar :director:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

geldik geldik kızlar :ehi:

biz iyiz çok şükür...duru sürekli çığlık atıyor ,onunla konuşunca susuyor

allahım laf istiyor bu kız çok lafcı...birde yatıığı yerden sürekli kalkmak istiyor

yere miderlerin üzerine yatırıyorum hemen ayaklarıyla ellerini birleştirip dönüyor :ehi:

bu arada bende perde,koltuk örtüsü,halı örtüsü v.s yıkadım ayrıca bizim çamaşırlar durunun şamaşırları

iş hiç bitmiyor ::) bizden bu kadar kısaca özetledim şuanda tek elle yazıyorum cadı meme emiyor

hepinize ocaman öpücükler...tülinim şuan satt gece 02 falan sanırım siz mışıl mışıl uyuyorsunuz :ehi:

nurayla yeşim kayıplar  :dontknow: muazzez neslihan tülin demet nagehan burcum hepinizi öptük  :opucuk:

neslihan

iyi akşamlar kızlar bu yeme sorunu bitmez.benim kıza da zorla yediriyorum.zorla yedirince kusuyor kızarmıyım diye gözümün içine bakıyor zannedersin süt dökmüş kedi tatlı kedim benim bal peteğim.sinir hastası olacak bişey yok demetcim ya napıcaz bir şekilde büyücekler benim kızım nadiren bir alle diyor anne yerine ben dünyanın en mutlu insanı oluyorum.herşeyi unutuyorum.

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

geldim geldimmmmmmmmmmmmmmm :-* :-* :-* :-*
naber kızlar HEPİNİZİ ÇOOOOOK ÖZLEDİM
VALLA HEP AKLIMDASINIZ BU SIRALAR ÇOK YOĞUNUM PCDE SORUN VARDI
BANA BU KLADAR DAYANDIĞINA ŞÜKÜR YİNE :ehi: :ehi: :ehi:
HEPİNİZ MERAK ETMİŞSİNİZ BENDE SİZLERİ ÇOK MERAK ETTİM
EFLİN DE BENDE İYİYİZ PC BOZUKKEN GEZEYİM BARİ DEDİM
BU ARADA GEZDİM YARIN YİNE HAVA GÜZEL OLURSA ÇARSIYA GİDİCEM BAYRAMLIK ALMAYA :hello2: :hello2: :hello2:
BINGILDAK BENİMDE AKLIMA TAKILMISTI KAPANDI GİBİ ÇOK UFAK BİŞİ KALMIS
BENDE DAHA GEÇ KAPANIYO SANMISTIM AY DEDİM NİYE KAPANMIS ACABA Bİ SORUN MU VAR AMA YOKMUS ŞÜKÜR :amin: :amin:
PINAR KIZINA GÖZ KULAK OL DAMADIMA YANAŞMASIN HE  :caca: :ehi: :ehi:
ONUN SAHİBİ VAR
AMA KIZINDA ÇOK TATLI GERÇEKTEN YANAŞILMICAK GİBİ DEĞİL
YEŞİM SEN DE KAYBOLMUUSUN ANLASMIS GİBİ İKİMİZDE YOKMUSUZ :k06: :k06:
DEMET SEN NASILSIN CANIM DORUK PAŞAM NASIL
NAGİŞ SÜSLEN SÜSLEN BACIM OHH EKLE BAKIM FOTOLARINI NASIL OLMUS
BENIM ARKİM ZATEN GÜZEL  AMA ARADA DEĞİŞİKLIK GEREKIYO
TÜLİNNN 10 KİLO HE SÜPERSİN YA MASALLAH HELAL OLSUN SANA NOLDU KAZADAN HABR VAR MI :k06: :k06:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

hoşgeldin nurayyyyyyyyy ,

valla biz doruk'a yanaşmıyoruz suçumuz yok yani sizin damat kayınmvalide göz kaçırdı bize  :tongue3:  :ehi:

bu arada bayrmalık dedinde biz dün bayramlığımızı aldık  :hello2: çok güzel kot bir tulum şapkamız felan süper yane  :muzz:

havalr iyiyken gez canım zaten bir haftaya kadar çocuklarla dışarıda çıkılmaz bu soğukta  :icon_pale:

gökse

GEZGİNCİ NURAY SENİ HOŞGELDİN :k06: SENDE PINARCIM ALDINMI BAYRAMLIK ŞEKER06: OHH SEFAM OLSUN BENİM YERİME GEZ OLURMU BEN GEZEMİYOMDA BU ARALAR ::)

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

hoşbuldum muazzez bende geziyorum yarın arkadaşıma oturmaya gidicem

bugünde başka bir yere gittim iki saatliğine kahve içmeye ama

bayramlığımızı aldık dün evet :muzz:

gökse

GÜLE GÜLE ESKİT BAYRAMLIĞINI :k06: BEN DAHA ALMADIM BENDE CUMARTESİ ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM KISMET ÇOCUKLARA VE BANA .GEZİN GEZİN VALLA .EŞİM YARIN İZİNLİ GEZMEYE GİDİCEZ BİZDE ÇOCUKLARLA ÇOCUKLARDA BENDE ÇOK BUNALDIK VALLA . :muzz:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

ohhh gezin valla canım stresten uzak kötü enerjilere kış kış :ehi:

yanlız ben kendime bişi almadım kızımın bayramlığını aldım sadece ::)

kendime bişi almıyorum çünkü hedefimde zayıflamöak varrr :ehi: :ehi: