2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Demet_dk

HAKLISIN NAGEHANCIM DİŞLER BİTENE KADAR MIZ MIZLIĞA DEVAMMMMM

PINARCIM SIHHATLER OLSUN DİYELİM O ZAMAN KAŞ BIYIK GİTMİŞ  :k06:

fıstık

bende gölge yaptırdım ama resim çekmedim bi fön çektireyimde ekleyeyim

gökse

iyi akşamlar arkadaşlar .teşekkür kızlar şimdi biraz daha iyim .yorgunluktan olsa gerek ,iki küçük çocuka uğraşmak yoruyo insanı. şimdi yemek yaptım kocam işten gelicek birazdan .çocuklar hala uyanık .oynuyoruz beraber .neslihancım tebrik ederim canım :alkış: inşallah daha daha yükselirsn işinde canım.pınar ne güzel kuaföre gitmişn benimde ihtiyacım var ama gidecek zaman yokki :dontknow: sizde nevar ne yok kızlar :opucuk:

fıstık

mrb muazzez demet :opucuk:

eşimle babam maç izliyor annemde ışılla oynuyo bende takılıyorum işte

gökse

ohh ne güzel annenle yakınsızın galiba . çocuklar ilgileniyo herhalde bende annemin evinde oturyorum ama bana bi faydası yok heğp tekim valla çünkü aannem çalışıyo benim .okadar ıkıldımki artık tek kalmaktan kalabalık istiyorum artık :'(

Angel

selam kislar neslihancim canim benim inan cok sevindim  sef olmana insallah  istedigin yerlere en yakin zamanda gelirsin hayirlisiyla  :amin:

duru hanimda alisti  bakiciya zaten en onemlisi'de o iste rabbim hepimizin evlatlarina agiztadiyla bakmamizi nasip etsin rabbim

muazzezcim gecmis olsun canim dikkat et kendine kuzucukta daha iyimis cok sukur

pinariimmm :k06:   2 hafta sonra belli olur canim  :D   sanada sahatler olsun ohh aslinda ben kendim alirim kaslarimi ama biyik  ve saclarimi

kestirtmem lazim vede boyatsam cook iyi olur   :-\  hayatimda hic saclarimi boyatmadim  degisiklik olur biraz

dunurummm  sen sanki keyifsizmissin gibime geldi  :-[  hayirdir kusum   :'(   

demetcim hadi insallah hepsinide patlatirlar yaaa emreninde 12 tane oldu disleri off hep agliyor miz miz kucak istiyor yavrum

yesim , gezginci nuray hanim  :ehi:  ,vede burcum sizlerde iyisiniz insallahh  :opucuk:   :love9:

neslihan

günaydın kızlar iyi dilekleriniz için teşekkürler.inşallah herşey iyi olur.

benim kız dişleri 16 lamış ya maşallah.ama hiç yemek için kullanmıyor gülünce süs olsun diye.bende saçlarımı boyatıcam kahverengi tonlarında yine bu yılın modası bende resim çeker koyarım Allah izin verirse.

kendinize iyi bakın görüşmek üzere

cocuksa

kızlar meraba size bişey sormak istiyorum.çocuklarınızın bıngıldağı kapandımı yada kapanmadı ise büyüklüğü ne kadar.şimdiden teşekkürler cevaplarınız için

fıstık

iyiyim çok şükür dünürüm :opucuk: hadi bakalım 15 gün sonra neler olacak :occasion5:

neslihan

benimkinde küçük bir açıklık var canım ama 18 aya kadar kapanıyormuş sanırım bıngıldak

burcum

derinin de bıngıldağı biraz kapanmamış benim de bildiğim 18.ci aya kadar kapanıyor
selam kızlar temizlik yapıyorum kaç gündür beynim başım ağrıyor regl oldum üstüne birde derin durmaz yorgunum  :cildir:
hepinizi kocamannnnnnnnnnn öptükkkkkkkkkkkkkkkk :flowers:

fıstık

ışılın bıngıldağı yaşına girmeden önce kapanmıştı

bende salonu temizledim bugün yarında diğer odaları temizlicem cuma günü misafirim gelicek

ikramlıklarıma bi türlü karar veremedim ne yapsam acaba bu sefer hazır almak istemiyorum geçen sefer çoğunu hazır almıştım

ya kızlar ev hiç derli toplu durmuyo sinir oluyorum dün ışıl bir koca paket çayı mutfağa serpmiş

ben tuvaletteyken balkona çıkmış soğanların kabuklarını çıkartmış mutfağa getirmiş hepsini arkamı dönmeye gelmiyo

oturup bi oyuncak oynamıyo ya hep zarar ziyan peşinde beraber oturup oynayalım desem ondanda 5 dakikada sıkılıyo

dün akşam meyve yedik tabakları annem mutfağa taşırken ışılda 3 tane portakal almış peşinden gidiyodu

sonra arkalarından ben gittim mutfakta takvim kağıtlarıyla oynuyodu

dedim bi lavaboya gideyim anaaaaaaaaa bi baktım tuvalet lavabosunun içine atmış portakalları

mutfağa giderken portakalları lavaboya atmış ordan mutfağa geçmiş sıpa

son bir aydır buzdolabının kapağını açtırıp eliyle herşeyi gösterip isimlerini soruyo ve bu belki günde 10 defa oluyo

kapağı açmazsam yerde tepinip ağlıyo,mutfak masasının üzerine çıkıp oturuyo en büyük zevki tuzlukları masanın üzerine boşaltmak

amma şikayet etmişim ışılı benimki böyle sizinkiler nasıl uslu çocuk varmı :k06:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

tülin hadi hakkınızda hayırlısı inşallah :amin:

ışıla maşallah diyim enerjik bir çocuk

sanada sabırlar diliyorum nagehan...demek küçük cadı portakalları lavaboya atmış bak sen şunun yaptıklarına

yerim ben onu

fıstık

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 03 Kasım , 2010, 18:45:34
tülin hadi hakkınızda hayırlısı inşallah :amin:

ışıla maşallah diyim enerjik bir çocuk

sanada sabırlar diliyorum nagehan...demek küçük cadı portakalları lavaboya atmış bak sen şunun yaptıklarına

yerim ben onu

sağol pınarcım 7-8 ay sonra seninde başına gelicek tatlım bugünlerin kıymetini bil

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

ay evet haklısın aslında şuan için duyunca çok heyecanlı geliyor

ama o zaman ne derece sabırlı olabilirim bilmiyorum yani

sizin sabrınız taşıyor ben de çok sabırsızım aman allahım ::)