2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

günaydın kızlar

neslihan inşallah canım inşallah

bu arada tülin neslihan doğru sölüyor biz nazar edicez seni valla allah korusunda

burcum

selam kızlar ben 250 li sayfaları okuyorum hepimiz hamileyiz orada :ehi: banu yeni doğum yaptı boş vaktiniz olursa okumanızı tavsiye ederim iyi geliyor
hepinizi öptük  :-* buralardayım

çağınım

yettim gariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kızlarrrrrrrrrrrrrrrr :ehi: :ehi:

nasılsınız bakalımm epey bi kaynatılmışşş

kızlar iyi diyelim iyi olsun çağın bugün bi tuhaf sanırım diş sıınıtısı var mızmız ve bişi yemedi pek sabah yediğiyle duruyo hala ne yapalım sağlıkları yerinde olsun bugünlerde geçer inş..  :amin:

anammmm eski sayfalarımıza dönülmüş nostalji var galiba ne günlerdi ne kadar çok muhabbet ederdik burcunun yatak yorgan macaraları neslihanın tansiyon sorunu benim mide yanmalarım daha neler neler ama yinede çok güzeldi iyiki bu günleri hep beraber geçirdik ve hep beraber atlattık  :opucuk:

burcum

dişten dir yeşimcim çok zorlanıyorlar kuzular
ya ne günlerdi çok duygulandım hepimizi teker teker doğurttum okudum bütün sayfaları  :k06: 2.ci bebeleri de birlikte yaparız inşallah nasip

gökse

selam kızlar   :wave: nasılsınız ayy diş sorunu bizdede var ya göksunun ateşi düştü ama şimdide ishal oldu yavrum ya dün gece hiç uyumadı çok ağladım yavrum :'( diş ten diyorum ben çünkü ağzı akıyo dişlerini gcırdatıyo hiç bişey yemiyo .bu gün biraz muhallebi yaptım birazcık ondan yedi oda çok az tabi. gökerinde huysuzlukları başladı gene kardeşini çok dövüyo ya çok ağlatıyo kızı .ne zaman büyücekler yaaa :sad1:  eeee sizde ne var neyok kızlar .hepinizi öptüm :opucuk:

çağınım

canım bencede dişten hemde nasıl zorlanıyolar rabbim kolaylık versin  :amin: :y25:

iyi yapmışsın canım gerçekten harika günlerdii inş.. 2.bbeleride beraber yaparızz  :ehi: :ehi:

muazzezcim geçmiş olsun canımm ay kıyamam demek abisi dövüyo minik kuzuyu kıskançlık oluyo ne kadarda olsa o da ufak daha allah kolaylık versin canımm büyüyünce dertleri daha çok artıyo diyolar hemen büyümesinler bencee  :-[

gökse

EVET HAKLI OLABİLİRSİN YEŞİMCİM AMA İŞTE OKADAR ZOR OLUYORKİ İKİSİDE KÜÇÜK BAZEN NAPICAMI ŞAŞIRIYORUM İNANN.ODA HAKLI NAPSIN SIKILIYO YAVRUM .ADAŞI ARKADAŞI YOKKİ. HİÇ BİRYERE ÇIKAMIYORLAR .BÜTÜN GÜN EVİN İÇERİSİNDE BUNALIYOR HALİYLE. BURDADA Bİ TANE BİLE ARKADAŞIM YOOKİ DERTLEŞİCEK .TEK BAŞIMA İKİ ÇOCUKLA .İNANIN HİÇ BİRYERE ÇOKMIYORUM ÇÜNKÜ ARKADA YOKKİ. AMA İYİYKİ SİZ VARSINIZ SİZLE HERŞEYİMİ PAYŞALABİLİYORUM .KEŞEKE SİZLERELE YAKIN OLABİLSEK DE GÖRÜŞEBİLSEK OKADAR ÇOK İSTERDİMKİ  :'( :opucuk:

Angel

selam kislarrrr  burcum bende okuyorum  o sayfalari   :y25:   cok guzeldi   :love9:

bu arada ben kazaya kurban gittim   :honk:    :suclu:   

neslihan

günaydın kızlar geçmiş olsun tülincim ne oldu yoksa 3.mü geliyor  :icon_scratch:

fıstık

günaydın kızlar

dünürüm hayırdır nolduuuuu

Angel

heaaaaa   :ehi:  3 'uncu yolda olabuluuuuuurrrrr  :-\ :-\

fıstık

Alıntı yapılan: Angel - 01 Kasım , 2010, 10:43:06
heaaaaa   :ehi:  3 'uncu yolda olabuluuuuuurrrrr  :-\ :-\

hadi yaaaaaa ee biraz bekleseydinde biz ikincileri yapsaydık :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Angel

kiss bilerek olmadiki kurban gittim diyom    :suclu: :suclu:  :icon_pale: :icon_pale:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:   

Demet_dk

MERHABALAR ARKADASLAR

HEPİNİZİ TEK TEK ÖPTÜMMMM
İYİMİSİNİZ

TÜLİNCİMMMMM BİZE FARK ATIYOSUN ŞEKERİM HAYIRLISI OLSUN İNŞALLAH

çağınım

selam kızlar nasılsınız napıyosunuz

benim moralim çok bozuk az evel annemle konuştum çağın masaya çıkmaya çalışırken düşmüş kaşının hemen altı gözününde üstü biraz yarılmış kanamış şimdi iyimiş ama izin alıp gitmeyi düşünüyorum içim hiç rahat değil  :y25: :y25: :crybaby2: ya ne oldu kuzuma nazar değdi sanırım  :crybaby2: :crybaby2:

sizler nasılsını< aman tülin 3.mü hadi bakalımm hayırlısı olsun varsada