2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Angel

selam kislar dunurum bir iki sayfa geride bitanem bir bak iyi gelir  :opucuk:  bu arada cok uzuldum yine duyunca su bebis olayini   :y25: 

Allahim birdaha yasatmasin kimseye yarabbim  :amin: :amin:

nuraycim ne guzel anlattin kiss oyley dansoz'u ohh butun kurtlarini doktun desene   :laughing7: :laughing7: 

burda saat 1 gece yani herkes uyuyor birterk ben ayaktayim hic uyukum yok  :-\ :-\

fıstık

nuraycım bu hastalık daha çok okul çağlarındaki çocuklarda görülüyor

ateş mide bulantısı deride döküntü sonrasında eklem ağrısı oluyor

ben ilk bebeğime hamileyken bu hastalığa yakalandım ama beni değil bebeğimi etkiledi 23 haftalıkken karnımda öldü

doktorum bazı testler istemişti hastaneye gitmiştim çocuklarla kadın doğum aynı kattaydı bisürü hasta çocuk vardı

anneme dedimki ya bu katı ayırsalar hamilelerde geliyo hastalık falan kaparız diye 2-3 hafta sonra rahatsızlandım

aklıma gelen başıma geldi yani neyse

rabbim ışılıma uzun ömürler versin :amin: :amin: :amin:

dünürüm üzülme nolur :opucuk:

baktım ama bişi yok boşluk varsa sadece du bi daha bakayım

neslihan

Allah ışılıma uzun ömürler versin nagehancım.
ben işten memnun olmam hiçbir zaman.sen bana bakma ama geldik çalışıyoruz yine halimize bin şükür.Allah yavrularımıza sağlık sıhhat versin amin :amin:

buarada demetcim çok tatlısınız maşallah.bende de fazlalıklar baya var ama hala kendimi beğeniyorum.insan kendini beğenmezse çatlar ölürmüş ne yapayım sevimli tombiş bir anneyim. :toothy10: :ehi: :k06:

hepinize iyi akşamlar cumhuriyet bayramınız kutlu olsun

biraz sonra kızıma doğru yola çıkıcam inşallah. :muzz: :hello2: :muzz: :hello2:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

28 Ekim , 2010, 17:55:16 #9528 Son düzenlenme: 28 Ekim , 2010, 18:11:36 °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ°
iyi akşamlar kızlar :opucuk:

neslihan keşke imkanım olsada bende çalışabilsem,rabbim kolaylık ve bol kazanç versin

demet resminize bayıldım süpersiniz he maşallah kara gözlü paşamı yerim ben :nazar:

tülinim sanada hayranım o kadar enerjiyi nerden buluyorsun :nazar:

fıstık

çalış neslihancım elbette kızınla hep beraber olmak isteğini anlayabiliyorum ama hayat bu canım insanın başına ne geleceği belli olmaz

imkanın varken bazı şeyleri değerlendirmek lazım sen şimdilik katlanmaya çalış ileride kendi büronu açında keyfince davranırsın

HEPİMİZİN CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

nageham üzüldüm ilk bebeğini kaybetmişsin şefaatçindir o senin

rabbim ışılı sağlıklı uzun ömürler versin :amin:

burcum

sağol tülincim
nagişim buarada bende bilmiyorum çok üzüldüm ALLAH o bebişinin ömrünü de prensesine versin :amin:
nagişcim sen karıştırmış olmayasın bu hastalık hamilelerde bir risk oluşturmuyor kızamık oluşturuyor şu linke bakın kızlar

http://www.gebelikveannelik.com/forum/forum_posts.asp?TID=21480

fıstık

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 28 Ekim , 2010, 18:12:48
nageham üzüldüm ilk bebeğini kaybetmişsin şefaatçindir o senin

rabbim ışılı sağlıklı uzun ömürler versin :amin:
[/quotr

teşekkür ederim pınarcım :opucuk: :amin:

fıstık

Alıntı yapılan: burcum - 28 Ekim , 2010, 18:16:33
sağol tülincim
nagişim buarada bende bilmiyorum çok üzüldüm ALLAH o bebişinin ömrünü de prensesine versin :amin:
nagişcim sen karıştırmış olmayasın bu hastalık hamilelerde bir risk oluşturmuyor kızamık oluşturuyor şu linke bakın kızlar

http://www.gebelikveannelik.com/forum/forum_posts.asp?TID=21480

benimki 5. hastalıkmış canım karıştırmışım :opucuk:

gökse

merhabalar hatunlar  :hello: oku oku bitiremedim valla .nasılsınınz görüşmeyeli ben daha yeni açıyorum pc yi. göksu bugün hasta kızlar ateşi var sabahtan beri onunla uğraşıyorum bütün gün mızmız dı. sanırım diş çıkarıyo  anlıycanız çk yorgunum yeni uyuttum .demetçim resminize bayıldım süpersiniz. saçında harika olmuş bence .  :icon_thumright: burcucum sanada geçmiş olsun canım. çocuklarda en korktuğum şey ateştir. allahım sen koru yavrularımızı :amin: neslihancım işin nasıl canım.keşke imkan olsada ben de çalışsam .çzlüyorum valla.negehancım başınsağolsun canım. Allah ışılına uzun mutlu sağlıklı ömür versin inşallah tüm ailen le beraber :amin:tülincim döktür döktür  :occasion14: :occasion14:.nuraycım yeşimcim  sizler nasılsınız. aslında şu dans bana lzım .çok kilo aldım çok :sad1: bi şişko da benim yani :k06:

gökse

naber ya nagehan nasılsın bacım .napıyon bakem :k06:

burcum

heh şimdi oldu nagişim :icon_thumright: bende bugün okudum 5.ci hastalık da varmış ALLAH hepimize kolaylık versin
muazzezcim gökseye de gelmiş geçmiş olsun

burcum

gökse

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: burcum - 28 Ekim , 2010, 23:21:58
kızlarrrrrrrrrrr buarada bakın ne buldum :y25: duygulandım yahu

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,2405.4995.html

ah burcum bende dün gibi hatırlıyorum o günleri

senin arka odanda serin diye yprganı serip yattığını

neslihanın gidip tansiyon ölçtürdüğü v.s günleri

nazanın sürekli ağrılarını

ve benim de kaybettiğim bebebğimin o zamanlar şafağını saydğımı

hepsi geldi geçti senin kelebeğin yaşını doldurdu maşallah

benim tekrar hamile kalıp kızımı kucağıma aldım şuan üç ayını dolduracak zaman çabuk geçiyor

iyisiyle kötüsüyle herşey bizler için çok şükür rabbime :nazar: