2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

çağınım

demetcim memnuniyetsiz bu bizim oğlanlar

ben iyiym canım iyi diyelim iyi olsunn  :tongue3:

tülincim sağol bitanemm  :ehi: :ehi:

bu arada süoer bu dans yaaaaaaaa bayıldım tam benlik  :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

Angel

:k06: :k06: :k06: :k06:  

:opucuk: :opucuk: :opucuk:

:occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:  
hep beraber yapalim kislar zayifliyalim

:occasion5: :occasion5: :occasion5:

çağınım

Ben zayıflarsam daha düşünemiyorum kendimi  :tongue3: :ehi:

ama çok eğlenceli hareketli olması tam benlik kıpır kıpır  :muzz: :muzz: :muzz:

Angel

anam sen zayiflama  ben benim gibi siskolari kastettim  :suclu: :suclu:   :ehi:

çağınım

yok be canım ne şişkosu hiçte değilsiniz maşallah hepiniz balık etlisiniz  :nazar: :nazar:

Demet_dk

28 Ekim , 2010, 14:08:23 #9515 Son düzenlenme: 28 Ekim , 2010, 14:15:10 Demet_dk
Alıntı yapılan: Angel - 28 Ekim , 2010, 13:51:08
anam sen zayiflama  ben benim gibi siskolari kastettim  :suclu: :suclu:   :ehi:

mesela ben  :suclu:

ya ben çok miskinim yaaa

BU ARADA ANA OĞUL YENİ İMAJIMIZLA KARŞINIZDAYIZ

çağınım

kendinize hakaret etmeyin canlarım hepiniz harikasınız abartmıyorum demet sende şişko değilsin fıstık gibisin ama kimse kendini beğenmiyo nedense  ::)

miskin misin havadandır havadan  :tongue3: :ehi: :ehi:

Demet_dk

TEŞEKKÜRLER YEŞİMCİM CANIM BENİM

KENDİMİ ŞİŞKO OLARAK GÖRMÜYORUM ZATEN NELER VAR ETRAFIMDA
BENİM SADECE FAZLALIKLAR VAR MALESEF ONUDA ÇOK TAKMIYORUM

SONUÇ OLARAK KENDİMİ BEĞENİYORUM YANİİİİİİİ  :laughing7:

burcum

selam kızlar
neslihancım her bebek ilk okul çağına kadar muhakkak geçirirmiş 39-40 arası bir ateşle seyrediyor hastalık düşmeyen bir ateş halsiz boğaz enfeksiyonu gibi oluyor hafifi dr a gittiğinde dr antibiyotik vericek kadar boğaz ve kulak da kızarıklık çıkıyor yetişkinler de daha fazla komplikasyon oluyormuş bebekler ateşe daha dirayetli olduğu için basit bir hastalıkmış onlar için ben 40.3 dereceyi gördüm derin de :y25: havale ye sebep olabiliyormuş ılık duşa soktum ıslak havluya sardım saatlerce ALLAH a çok şükür kazasız belasız atlattık :nazar: ama kabustu
daha kızamık kabakulak su çiçeği falan çıkarıcak bu bebeler :y25: ALLAH kolaylık versin
demetcim iyiyiz çok şükür resminiz harika canım gene yakıyorsunuz ortalığı ana oğul :nazar:
yeşimcim sağol canım  :-*

çağınım

demetcim çok güzel çıkmışsınızz  :nazar: :nazar: :nazar:

burcum geçmiş olsun canım gerçekten dediğin doğru daha çok çıkarıcakları hastalık olucak rabbim korusun yavrularımızı  :amin: :amin: benim korktuğum şey ateş çok tırsıyorum  :y25:

demetcim fıstık gibisin beğenilmicek gibi değil benim arkadaşımm  :opucuk: :nazar:

Angel

burcum   coksukur canim yaa demek gecti atesi  :y25:  yavrum kiyamam bende cok korkarim atesten 

demetttt  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: harikasiniz canim benim masallah size   yerummmmm sizi daaaaaa  :hungry:    :love3:   :love9:

çağınım

ateş korkutucu bişi yanii rabbim korusun hepsini

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

naber kızlar kaynatmıısınız yine
abooooooooooooooo tülin ne güzel bişi bu dans ya bende artık hergün açıcam bu dansı yapıcam biraz zayıflim :D :D
demetttt bu ne güzellik ana oğul offff yaktını ortalığı kavurdunuz valla :nazar: :nazar:
saçların çok yakısmıs bende ne zamandan beri kestircem hala daha kestiremedim
bugün yarın gidecem kuaföre kışın başım ıslak kaldımı bas agrısı oluyor bu yuzden kışları hemen kestırıyorum sacları :( :(
yeşim anlaşılan eşin de benim kociş gibi arabasına çok düşkün kesin onlar için beklemiştir tartı falan bahane :ehi: :ehi:
nagiş ışıl da kuduruyor he eflinde zıplamayı çok seviyor ;D
burcu çok geçmiş olsun sizede
bende bugün evde bi coştum görceksiniz beni o kadar sıcakladım bu havada :ehi: :ehi:
seda sayana ibonun dansözü çıktı onunla bütün kurtlarımı döktüm eflinde bana bakıyo nasıl gülüyo oda oynyo sonra :ehi: :ehi: :ehi:
öok iyi geldi ama
demet arkideşe gittim canım napim evde canım sıklıyor yarın yine gidiyoruz bu sefer kocişle yarın cumhuriyet bayramı ya tatil eşime

HEPİNİZİN CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN :occasion5: :occasion5: :occasion5:
HEPİNİZİ ÖPTÜM :opucuk: :opucuk: :opucuk:

fıstık

kızlar ben geldim :opucuk:

dünürüm ya ben dansları göremedim :sad1:

çarşıya gittim bankada işlerim vardı öğleden sonra kapalıymış ne alaka anlamadım ya bayram yarın değilmi bütün işler pazartesiye kaldı :cildir:

ışıla tencere fincan seti aldım kızlar basit bişi ama ışıl çok sevdi bir saattir onlarla oynuyo :k06: :nazar:

eşyalarınızı güle güle kullanın yeşimcim

demetçim saçın güzel olmuş güle güle kullan

burcucum çok şükür atlatmışsınız geçmiş olsun

ben ilk bebeğimi bu 6. hastalık yüzünden kaybetmiştim o yüzden iyi biliyorum

nuray sen nasılsın bizim kızlar kuduruk ya :k06:

neslihancım noldu yine işinden memnun değilsin galiba

muazzez sen nasılsın

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

SORMA NAGİŞ HEMDE NE KUDURUK :tongue3: :tongue3:
AYY CANIM BENİM İLK DEFA DUYDUM BAŞIN SAĞOLSUN
ALLAH IŞILA UZUN ÖMÜELER VERSİN :amin: :amin:
NE BU .HASTALIK ÇOK MERAK ETTİM HİÇ DUYMADIM DAHA ÖNCE