2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

tülin masallah emreye  :nazar: :nazar: :nazar:
artık peşinden koşmalaara başlarsın :tongue3:
nagii sizi gidi sizi ne konustunuz bakim gizli gizli :suclu: :suclu: :suclu:
burcu geçmiş olsun derine ALLLAH şifalar versin

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: Angel - 24 Ekim , 2010, 04:59:02
Pinariimm gel cani benim  sende katil aramiza  :opucuk:  bir sorun varsa derdin veya sohbet etmek istediginde   biz hemen burdayiz canim

hic cekinme  arkadasim  :opucuk: :opucuk:  benim minik askim nasil annesiii  op benim yerime yavrucugu  :love9:

saolun kislarrr tsk ederuuuuuuuuuuzzzzzzzz  :-* :-*

hepiciginiz bende kayitlisiniz facede mubarek nufus meymuru gibi oldum biran  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:

tatlı diline kurban olayım senin  :love9:

neslihan

24 Ekim , 2010, 23:30:02 #9422 Son düzenlenme: 24 Ekim , 2010, 23:32:49 neslihan
merhaba kızlar muazzezcim sen ve çocuklarınız çok tatlı maşallah

nagehancım beni çok güldürdün buaralar bende çok güzel rüyalar görüyorum hayırdır inşallah uyanmayayım istiyorum.

derine çok geçmiş olsun burcucum inşallah en kısa zamandan iyileşir

tülincim emreye maşallah yürümeye başlamış.
benim kızım daha yeni adımlıyor 16 aylık olduk.

nerde kinder pingui yesin benim kızım yada süt dilimi eline ne versem hep yerde buluyorum yoğurdu bile çırpmadan versem çıkarıyır eliyle oynuyor.herşey mama gibi bizde eskisi gibi.hala özel çorba pişiyor hala kahvaltısı bulamaç.hala yürümüyor hala çok fazla kelime kullanmıyor.

dün kaynanamdaydım beni çıldırttı dövmek istedim nerdeyse

eşimin halasının kızı gelmiş almanyadan duruyla yaşıt bebeği var.koşuyor babasıyla telefonda konuşuyormuş geldiğimden gidene kadar kaynanam bunları bana anlattı.

yemekte tavuk yapmışlar mangalda eline verdim ağzına bile almadan yere attı ekmek verdim yere attı.daha sonra yine mecburi yemeklereimizden pirinç unlu muhallebi yaptım.vermeye çalışıyorum kustu.heryer kusmuk içinde üstünü soydum duru fanilasıyla kiloduyla oturuyor.bana yardım edeceğine midesi almıyor herhalde gülayın çocuğu herşeyi yiyor dedi.bende o zaman çocukları değişelim gülay  bana versin dedim.sanki ben kusmuk temizlemekten her dakika özel yemek düşünmekten zevk alıyorum.yada çocuğum yürümesin diye çaba harcıyorum.elimden geldiğince kibar olmaya çalışıyorum oda sonuçta bir ana demeye çalışıyorum ama patavatsız lafları beni öldürüyor.buarada katı hiçbirşey yemeyen kızım 14 adet dişe sahip şuan maşallah.millet damağıyla yer benim kız 14 dişle birşey yemiyor.

gökse

merhaba herkese :hello: nasılsınız şekerler .burcucum çok geçmişolsun canım inşallah en kısa zamada iyleşir bebeğin canım. bende hep dolven şurup kullanıyorum çok iyi gerçekten. bende bugün annemdeydim. yani üst katta :k06: annemin evinde oturuyorumda :k06: annem çalıştığı için herzaman gidemiyorum yorgun argın geliyor. hafta sonları buluşuyoruz .hafta içi de torunlarını sevip gidiyo  :k06:

fıstık

mrb muazzez napıyon gece gece bakim :k06:

üzülme neslihancım adım atmaya başlamış yakında yürür duru anne baba diyorsa problem yok geç konuşacak demekki

yememe sorununuza üzüldüm canım ama sabah kahvaltıda ışılda bulamaç yiyo hala çorba içiyo dolma içini çorbasına karıştırıyorum

öyle sebze yemeği falan yemiyo yesede bir kaşık yiyo o kadar

boşver takma kafana ışılıda karşılaştırıp duruyolar

gökse

napıyım kız çocuklar yeni uyudu  valla . gevcenin bi vaktine kadar benle ayaktalar ya . kayın valideme doktor randevusu alıyodum .bi bakim dedim nevar ne yok .napıyo şekerler diye :k06: sen nasılsın bakim. :opucuk:

fıstık

Alıntı yapılan: gökse - 25 Ekim , 2010, 01:29:40
napıyım kız çocuklar yeni uyudu  valla . gevcenin bi vaktine kadar benle ayaktalar ya . kayın valideme doktor randevusu alıyodum .bi bakim dedim nevar ne yok .napıyo şekerler diye :k06: sen nasılsın bakim. :opucuk:

iyiyim canım ışıl hala ayakta bende vakit geçiriyorum

Angel

Alıntı yapılan: burcum - 24 Ekim , 2010, 18:44:50
gülfercim kocaman olmuş prenses ya maşallah :nazar: derinin resmi olmaz mı canım geçtiğimiz sayfalarda olucak ama sen en iyisi beni ekle face de bol bol var resim :k06: videolarına bak özellikle hanımın :ehi: :ehi: bende ecrine bakarım :-*

derin hasta kızlar 2 gündür ateşli antibiyotiğe başladık dün gece 3.30 da hastaneye götürdük 4.30 da eve geldik sabah 6.15 de düştü ateşi buarada en iyi ateş düşürücü dolven miş onu öğrenmiş oldum salak dr lar calpol ibufen gibi şurupları verip duruyorlar gittiğim zaman paralayacağım dr muzu zor bir geceydi toplam 3 saatlik uykuyla duruyorum ama o da kesintisiz 3 saat değil sabah da 9 da kalktım eşimi bıraktım istanbula gidicekti derin hasta diye arabanın bende kalması gerektiği için o uykusuzluğa onu bıraktım geldim ölüyorum benim de ateşim çıkıyorum kulaklarım ağrıyor gözlerim acıyor :y25: ama en çok kelebeğime üzülüyorum yandı kuzum sabaha kadar :crybaby2: kısa kollu çıtçıtlı badiyle duruyordu elleri ayakları buz gibi oldu tırnakları morardı :y25: ömrümden ömür gitti ALLAH ım başka dert vermesin  :amin:

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: offfffffffffffffffffffffff   emremde ayniydiiii gecen hafta 3 gun atesler icinde yaniyordu yavrum

3 gun hic uyumadik hep agladi yandi atesler icinde yavrum cok sukurki yarin bitiyor antibiyotigi   :amin:  yarinda bir dr'a goturecem bakalim

enfeksiyon gectimi  insallah gecmistir insallah derinimde iyilesmistir yavrum :amin: :amin:

Angel

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 24 Ekim , 2010, 21:55:16
Alıntı yapılan: Angel - 24 Ekim , 2010, 04:59:02
Pinariimm gel cani benim  sende katil aramiza  :opucuk:  bir sorun varsa derdin veya sohbet etmek istediginde   biz hemen burdayiz canim

hic cekinme  arkadasim  :opucuk: :opucuk:  benim minik askim nasil annesiii  op benim yerime yavrucugu  :love9:

saolun kislarrr tsk ederuuuuuuuuuuzzzzzzzz  :-* :-*

hepiciginiz bende kayitlisiniz facede mubarek nufus meymuru gibi oldum biran  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:

tatlı diline kurban olayım senin  :love9:

canimmmmmm bende size kurban  oliimmmmmmm   :opucuk: :opucuk: :opucuk:  :love9:

neslihan

Günaydın kızlar Allah hastalık vermesinde yememesine katlanalım

Demet_dk

günaydın arkadaslar

derine çok çok geçmiş olsun en kısa zamanda iyileşir inşallah
kesinlikle en iyi teş düşürücü ağrısı kesici dolven ben hep onu kullanırım  :icon_thumright:

neslihan   üzülme illaki yemeyide yürümeyide konuşmayıda öğrenecek
her bebek aynı değil hepsinin gelişimi farklı bizler bunu çok iyi biliyoruz ama bilmeyen boş konuşan insanlarda var ne yazıkki

etrafımdaki herkes doruk çok zayıfladı iyip duruyo
hareketlendi yürüyo yerinde durmuyo yese yaramıyo
ki yemediği dönemler çok fazla haliyle kilo kaybetti bunu düşüneceklerine olaya başka açıdan bakıyolar
bende rejime soktum diyorum napim mantıklı düşünseler bende böyle cevap vermem

bizim hala 8 dişimiz var ağzına küçük lokmalar veriyorum ama çiğnemesi zor oluyo bazen çıkarıp bana veriyo
çorba içmek istemiyo daa doğrusu kaşıkla yenen hiçbişeyi sevmiyo  :-\
en sevdiği yiyecek köfte minik minik kuş gibi köfte yiyo ve haliyle tam anlamıyla doymuyo
sağlığı yerinde olsunda herşeye razıyız napalım

DER!N

Günaydın kızlar  :opucuk:

Çok geçmiş olsun Derin'e de Emre'ye de Rabbim evlatlarımıza sağlık sıhhat versin.  :amin:

Ekledim canım artık görürüm adaşımı  :) çok sağol teyzesi büyüdü kuzum maşallah, sizinkilere de maşallah subhanallah.  :nazar:

Emre yürüyormuş maşallah  :nazar: çok tatlı oluyormuş yürümeleri benimki de iyice yürüyor artık bir aydır falan  :nazar:

Sen de boşver artık Demetim ben öyle yapıyorum  ::)
Gerçi benimki şu sıra elhamdülillah yiyor yine zayıf gözüküyor ama doyuyor biliyorum ve rahat etti içim.  ::)
Diş çıkartma döneminde sadece devam sütü içiyor ama olsun 2-3 gün sürüyor bunlar.

Demet_dk

GÜNAYDIN GÜLFERCİM

BİZİM SORUNUMUZ İŞTAH
AMA BUNADA ŞÜKÜR 1-2 AY ÖNCESİNE KADAR DUVARLARI YUMRUKLUYODUM NERDEYSE
RESMEN AÇ GEZİYODU HİÇBİŞEY AĞZINA SÜRMÜYODU
ALLAHA ŞÜKÜR YENİ YENİ YEMEKERİN TADINA VARDI

ÇOK ZOR YEMEYEN ÇOCUK ALLAH YARDIM ETSİN BİZLEREDE BEBEKLERİMİZEDE

BİZDE SANIRIM DİŞ ÇIKARICAZ ARKA DİŞLER
AĞZI SULANIYO HUZURSUZ AMA GÖRÜNÜRDE BİŞEY VARMI YOKMU BİLEMİYORUM
AĞZINI AÇMIYOR BEYFENDİ ÇIĞLIĞI BASIYO

DER!N

Oyy bebeğim kolay çıkartır inş. arkalar epey zor çıkıyor  :(

Bizim erken ama bir tane azı dişi çıkarttık anlamıyorum neden böyle oluyor.
Demet ben balık yağı içiriyorum Selen'e ve sanırım iştahını açtı.
Veriyor musun bilmiyorum ama dene istersen.

Demet_dk

BALIK YAĞI ALDIM ECZANEDEN GÜLFER
AMA BALIK BALIK KOKUYO ÇOK KÖTÜYDÜ DORUKTA İĞRENDİ
FİSH OİL DİYE BİŞEY

SONRA DOKTOR VİTAGİL VERDİ VİTAMİN DESTEK OLARAK
MEMEDEN KESMEYLE VİTAMİNE BAŞLAMA AYNI DÖNEM HANGİSİ ETKİLİ OLDU DERSEN MEMEDEN AYRILMASI DERİM
ÇÜNKÜ ONA GÜVENİP BİŞEY YEMİYODU

SENİN KULLANDIĞIN İLACIN ADI NEDİR