2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

aferin çağına :aferin: :aferin:eflinde bugün bıcı bıcı yaptı
bıcı bıcı yapcan mı dıyorum hemen uzerini çıkartmaya baslıyo yavrum :love3: :love3:

başta seviyor ama suya girince özellikle basını yıkadığımda çıldırıyor
heryerim sırılsıklam cıktım banyodan sanki ben banyo yapmıs gibi :k06: :k06:
yeşim olabilir havalar soğudu artık ben sık sık yıkamıyorum ne yalan söylim hemen şifayı kapıyo
çocuk sabah bi kalktı belleri sırılsıklam çişi çıkmıs bellerıne kadar
mecbur hemen banyoya soktum daha kahvaltısını yapmadan
şimdi korkuyorum ıns hastalanmaz yine :amin:
neslihan geçmiş olsun ama yoktur tahminimce şimdi çocuklar hep aynı
eflin kendini yerlere atıyo kafasını vuruyor yapma dedikçe daha çok yapıyor :y25: :y25:
çok üzülüyorum
eflin bugün kinder süt dilimi yedi :nazar:

hiç abur cubur vermıyodum bugün verim dedim bayıla bayıla yedi çok faydalı tavsiye ederim çikolata yemesindense süt dilimi yesin :hungry:

fıstık

dünürüm neslihanım yeşimim burcum demetin nurayım muazzezcim hepinize mrb :opucuk:

bebişlere tekrardan geçmiş olsun

demek herkesin banyosu aynı BICI BICI :k06: ışılda bıcı bıcı diyo ne zaman banyoya girse anniş bıcı bıcı :k06:

ben haftada 1 yaptırıyorum hasta olmasındansa az banyo yapması iyidir hem hala mis kokulu bebişlerimiz onlar yıkanmasalarda güzel kokuyolar :nazar:

bende SEFİYOL kullanıyorum sprey şeklinde iyi oluyo rahatlatıyo

kızlar ya hep söylicem unutuyorum DOĞADAN nın 10 vitaminli bitki çayı var ben ışıla aldım günde bir büyük fincan içiriyorum tadı çok güzel ışıl seviyo

sizde alın kuşburnu çilek böğürtlen portakal bamya çiçeği vs karışık çay hem elma hemde çilek aromalısı var

biz bugün kızımla alışverişe gittik ciciler aldık gezdik dolaştık çay bahçesinde oturduk ışıl çok sevindi dönüştede uyudu kaldı hala uyuyo

sanırım çok yoruldu

ben gece rüyamda sizi gördüm hep beraber toplanmışız yeşimin evinde :k06:

birtek neslihan kalmış ona telefon açıyorum hadi nerde kaldın diye

o da ben gelmicem diyo

ya diyorum kız bisürü hazırlık yapmış çay demlendi hadi seni bekliyo herkes diyorum

ben gelmicem duru uyudu hem benim karnım tok bulgur pilavı yedim diyo :k06:

tülin taaaaaa AVUSTURALYADAN KALKIP GELMİŞ SEN Bİ ADANADAN KALKIP GELEMİYOSUN diye kızıyorum :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

işte böyle sonunda tel çaldı uyandım :ehi:

bende hepinizi çok seviyorum ya sanki karşılıklı oturup konuşuyor gibiyiz allah muhabbetimizi bozmasın :nazar: :amin:

burcum

nagihancım bence senin toto açık kalmış uyurken :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

Alıntı yapılan: burcum - 23 Ekim , 2010, 01:33:05
nagihancım bence senin toto açık kalmış uyurken :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

olabilir canım sabaha karşı 5 de yattım

şıl uyandı durdu nasıl yattığımı bilmiyorum artık totom mu yoksa başka biyerimmi açık kaldı farkında değilim :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

çağınım

günaydınn kızlarrrrrr

bugün evdeyim çok şükürrr  :basardim:

nuraycım kinder süt dilimi ver yesin çağın çok seviyo onu en azından yararlı bişey yarasın eflinime
:hungry:
oyy maşallah nagehancım ışıla bende deniyim canım bitki çayını belki bizimkide sever

demek bizde toplanmıştık vay bee
yalnızz neslihana çok güldümm  :ehi: :ehi: bulgur pilavı yemiş aşk olsun neslihan o kadarhazırlık yapmışım size tülin bile avustralyadan kalkmış gelmiş sen yoksun  :caca: :k06: :k06:
kızlar bi gün istanbula yolunuz düşerse mutlaka beklerim şaka bi yana sizin için işten izin alırım yanii canlarımm  :opucuk:

burcu kız çok alemsin nagehancım olabilir canım toton açık kaldı belkide  :ehi: :ehi: :ehi:

gökse

merhaba kızlar nasılsınız .bugün evdesin demek yeşimcim oh negüzel dinlenmiş olursun canım. keşke imkan olsada toplansak kızlar .yeşimcim istanbulun hangi semtindesin canım. öpüyorum sizi. :opucuk:

Demet_dk

MERHABALAR :hello:

NAGEHAN RÜYAN NE GÜZELMİŞ KEŞKE İMKAN OLSADA BİR ARAYA GELSEK
AMA HEPİMİZ FARKLI YERLERDEYİZ 1 TANE BİLE YOK YAKINIMDA
YEŞİMLE BİLE ARAMIZDA MESAFELER VAR GÖRÜŞEMEDİK Bİ TÜRLÜ

ÇAY TAVSİYENİ DENİCEM TEŞEKKÜRLER CANIM

NURAY KİNDER SÜT DİLİMİ BAZEN BENDE ALIYORUM DORUKA YARISI YİYO
O TARZ ŞEYLERİNDE TADINI ALMASI LAZIM YANİ GÜVENDİĞİMİZ MARKALARIN ÇİKOLATALARINI
EN SEVDİĞİ ABUR CUBUR ÇUBUK KRAKER BAŞKA BİŞEY ARAMIYO ZATEN MASRAFSIZ OĞLUM BENİM

YEŞİMCİM DEMEK EVDESİN NE GÜZEL
HAFTA SONLARI ÇALIŞMIYO OLMAN ÇOK GÜZEL

Angel

selam kislarrrr

dunuruuummmmmmmmmmmmmm  demet ruyanda bizi gordun heaaaaaaa   :occasion14: :occasion14:   Avusturalyadan gelmisimmmmm oyyyyyyyyy 

askim benim ruyana kadar girmisiz  seninnnnnn :love9: :love9:   yerim senuuu beeeennnnnnnnnnn   :opucuk: :opucuk: :opucuk:  dunurum benim

muazzez'cim temizlik isi bittimi canim  :k06:  cok sevindim yavrularin iyi olmasina bu arada ailece resminizi gordum masallah

Allahim hic bozmasin cok tatlisiniz canim  :opucuk:

hepinizi optum kislar ben kactim  ;D ;D   :flowers: :flowers:

Angel

kislar yazmaya unuttum EMREM YURUYOOOOOOOOORRRRRRRRRR  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

iki ay once 10-15 adim atip pat yere dusuyordu ama bugun hep yurudu yavrum emeklemedennnnnnnnnnn  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

canim oglum benim askim 14 aylik'ta yurudu yavrum cigerim   :nazar: :nazar:

gökse

çok sevindim canımoğlunun yürümesine .temizlik bitti canım. benim kızım da yaşına 1 ay geçe yürüdü. teşekkür ederim canım resmi değiştiryorum canım.şuanda çektim taze taze .bebişlerin son hali  :ehi: öpüyorum seni.

Demet_dk

MAŞALLAH EMREYE  :nazar:

DÜŞMEDEN Bİ YERLERİNİ İNCİTMEDEN BOL BOL YÜRÜSÜN CANIM  :amin:

MUAZZEZCİM RESMİNİ GÖRDÜM BİRAZ UFAK AMA ÇOK TATLI BEBİŞLERİN SENDE ÖYLESİN TABİ  :nazar:

BENDE ŞİMDİ EVİ SÜPÜRDÜM SİLDİM HALILARIMI YOLLADIM NİHAYET
EN SEVMEDİĞİM ŞEY TOZ ALMAK NEFRET EDİYORUM  :cildir:

fıstık

kızlar hepinizi öpüyorum  :opucuk:

yaaaaaa rüyalarda buluşuyoruz işte keşke hepimiz aynı yerde olsaydık yada birkaç saat yakınlıkta valla ben kalkıp gelirdim

ışılda kinderin parmak çikolatasını çok seviyor her akşam yemekten sonra veriyorum

ışılım artık süt içiyor kızlar kendi istiyor bende istediği zaman veriyorum  :nazar:

eeeee resim nerde ben görmedimmmm

burcum

nagihancım maşallah ışılıma :nazar: bende görücekmiyim acaba o günleri derin hala süt içmiyor
tülincim maşallah emre paşaya kazasız belasız yürüsün kuzu :nazar:
ben süt dilimi aldım sevmedi kinder pingui aldım bayıldı tavsiye ederim :icon_thumright: kinderin kutu içerisinde 6 tane falan olan ufak içi sütlü çikolataları var ondan aldım 1-2 gün yedi 1 er tane sonra yemedi
muazzez resimin çok güzel ALLAH bozmasın mutluluğunuzu
buarada ben başka siteye de üyeyim orada ki kızların çoğuyla görüşüyoruz mesela izmir grubuyuz baya kalabalığız ailecek görüşüyoruz evlere gelip gidiyoruz yemekler yiyoruz 5 bayan bebelerle buluşuyoruz bebeler oynuyor falan süper oluyor mesela istanbulda yüzünü görmediğim bir arkadaşım var sizden iyi olmasın muhakkak yüzyüze görüşücez planlar yapıp duruyoruz ya o eşiyle ayarlayıp bize gelicek ve oğluylaya biz istanbula gittiğimizde gidicez 2 senedir tanışıyoruz oradaki kızlarla mesela adminimiz izmir de oturuyor ama mersinli bayram da falan mersine gidince mersindeki kızlarla görüşüyor gibi daha neler neler face resimlerimiz falan da var :hello2:

Demet_dk

NE GÜZELMİŞ BURCU ALLAH SOHBETİNİZİ ARTTIRSIN
BENDE BURDAN TANIŞTIĞIM Bİ ARKADASLA GÖRÜŞMÜŞTÜM
DEVAMINI GETİREMEDİK AMA TELEFONLA OLSUN NETTE OLSUN GÖRÜŞÜYORUZ

BURCU NAGEHAN NESLİHAN SİZLERLE FACEDE BİLE ARKADAS OLAMADIK YAHU

fıstık

Alıntı yapılan: Demet_dk - 23 Ekim , 2010, 17:33:52
NE GÜZELMİŞ BURCU ALLAH SOHBETİNİZİ ARTTIRSIN
BENDE BURDAN TANIŞTIĞIM Bİ ARKADASLA GÖRÜŞMÜŞTÜM
DEVAMINI GETİREMEDİK AMA TELEFONLA OLSUN NETTE OLSUN GÖRÜŞÜYORUZ

BURCU NAGEHAN NESLİHAN SİZLERLE FACEDE BİLE ARKADAS OLAMADIK YAHU

OLALIM CANIM HEMEN  :k06: