2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

nurayyyyyy duydunmu doruk eflini aldatmaya gidiyooooooooooooooo :director: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

yeşim aşkolsun bizi özlemiyosun öyle olsun bakalım ;D

demet ışılda uyumadığı zaman sürekli ayakta daha oturduğunu hiç görmedim

muazzez sizede geçmiş olsun

dünürüm naptın emrem nasıl oldu

temizlik bitti sayılır kızlar birtek salonum kaldı halıların üzerini polar kapladım sizde öyle yapın enazından herhafta yıkar temiz temiz sereriz

çağınım

yettimm kızlarrrrrr :ehi: :ehi:

demetcim canımm maşallah paşama çok şükür düzene giriyo yemesi yanii maşallah dorukuma  :nazar:tesesii yesin onun totosunuuuuuuu :love9:

muazzezim normaldir kardeşini hırpalaması evet ilgi bölünüyo ister istemez kıskançlık başlıyo onuda en az kardeşi kadar sevdiğinizi gösterticeksiniz yapıcak bişi yok

nagehancım aşk olsun hepinizi özlüyorum bennn  :love3: :love3: hepinizi çok seviyorum

demetle msn muahbbetimizde çoktuda o yüzden baya bi alıştık birbirimizee yoksa hepiniz aynısınız benim için  :flowers:

canım sanada kolay gelsin temizlik işi zor ve yoruzu helede bu yaramazlarla bişi yapılmıyo doğru dürüst evet polar bende alıcam halıların üstüne sermek için yoksa böyle halılar rezil rüsva oldu hep  :tongue3:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

geldimmmmmmm geldiimmmmmmmmmmmmmmm :D :D :
doruuuk yine mi bizi aldatmaya gidiyon sen :caca: :caca:
en sonundda alcam elime sopayı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
amma kaynatmıısınız oku oku bitmedi valla
demet demek oglusumun iştahı geldi masallah diyelım nazar degmesin
eflinde bu sıralar iyi masallah subhanlallah :nazar: :nazar: :nazar:
yeşim napıyon bacım hmm demek msn muhabbetı he kimi çekıstırıyodunuz bakem :suclu: :suclu: :ehi: :ehi: :ehi:
nagehan oh temiz temiz otur şimdi valla ben yeni yıkadım ama eflin halletti yine
kış geldi artık bidaha yaza kadar böyle pis pis oturcaz :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
üzerine polar seriyorum lekeler gözüme gelmesin diye beyaz halı bide offf ne bilim aldığımızda eflin denen yaramaz yoktu :k06: :k06:
bebecikleri çekıstırmııısnız aynı bütün yazılanlar bizde de var  2-3 katları bide :cildir: :cildir: :cildir:
tülin geçmiş olsun paşama inciniz hayırlı olsun
aleyna da çok akıllı ne güzel söylemiş öyle fıstığım :aferin: :aferin:
gökse adın muazzezmiş tanıstığıma memnun oldum ben de nuray

fıstık

nuraycım keşke önceden serseydin banada annem çok dedi ama ben inat edip sermemiştim benimde bütün halılarım krem

koltuklarım kaneperlerim hepsi krem şimdiki aklım olsa alırmıydım napalım sağlık olsun ilerde mobilyaları değiştiririz artık :k06:

gökse

slm kızlar .nuraycım hoşbuldum canım bende memnun oldum :flowers: fıstıkcım kolay gelin sana .bende hep polar sererim salondaki halıma yoksa temiz kalmıyo .polar örtümü silkeleyip sarıyorum halımda temiz kalıyo. hemde kaymıyo tutuyo halıyı  :D bügün inşallha foto yükliycem  :k06: bir türlü yapamadımda  :k06: evet haklısınız kızlar kıskançlıktan yapıyo biliyorum .. oğlumunyanında kardeşini sevmiyoruz bile ... kıskanılcak bişey yapmamaya çalışıyoruz ama çocuk işte .tabiki normal büyüyene kadar böyle..  :opucuk:

fıstık

teşekkürler muazzez benim adımda nagehan memnun oldum canım

kıskançlık olucak mutlaka bunu engellemek zor ama en aza indirgemek lazım

benim teyzeminde torunu vardı erkek olan büyüktü kız olan küçük aman allahım neler yapardı kollarından tutar kanepeye fırlatırdı çok eziyet ederdi

inan o kız sapa sağlam bugünlere nasıl geldi hala hayret ederim allah korusun bişi olmasın kuzulara

burcum

bebişlere geçmiş olsun
derin de delirmiş durumda 4-5 gündür benimde acayip sinirlerim tepemde şimdi uyuyor
siz beni özlemeyin :y25:

fıstık

Alıntı yapılan: burcum - 20 Ekim , 2010, 20:15:48
bebişlere geçmiş olsun
derin de delirmiş durumda 4-5 gündür benimde acayip sinirlerim tepemde şimdi uyuyor
siz beni özlemeyin :y25:

aaaaaaaaaa sende hemen alınıyosun ama olmazki :opucuk:

Demet_dk

biz geldikkk  :hello:

aaa aldatma yok nuraycım merak etme
sadece arkadaslar aralarında bişey yok  :tongue3:

çağınım

günaydınn  :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:

bugün çok uykusuzum çağın gece 1 e kadar ayaktaydı ve ben 6 da kalkıyorum her sabah 7-15de servis alıyo çünkü çok uykusuzum inat etti bu gece zor uyuttum oyun oynamak istedi hep  ::)

nuraycım canım nasılsın eflinim nasıl
canım sorma msn muhabbetimiz çok oldu demetle yok canım kimseyi çekiştirmiyoduk heç biz öyle şey yaparmıyız  :suclu: :ehi: :ehi:

burcucum senide özledik dünürüm alınma hemen  :love9: :ehi: :ehi:

nagehancım  :opucuk:

burcum

günaydınnnnnnnnnn
yeşimcim heh şimdi oldu işte  :hello2: :hieyt: :muzz: :-* bir dünür olarak kıskanç bir yapıya sahibimdir :caca: :ehi: :flowers:
kızlar bu dişler ne zaman tamamlanıcak enazından bebeklik de çıkıcak dişler yaw :icon_scratch: çocuklar çok zorlanıyorlar bize de kök söktürüyorlar :cildir: 5 gündür ne doğru dürüst yiyor ne uyuyor ne oyun oynuyor varsa yoksa mıymıymıymıymıy bacaklarıma dolanıp ağlıyor  :binkybaby: :caca: giydirmeye çalışıyorum ağlıyor yedirmeye çalışıyorum ağlıyor uyutmaya çalışıyorum ağlıyor beni ısırmaya çalışıyor izin vermeyince ağlıyor kendini ısırmaya kalkıyor yeri ısırmaya çalışıyor ki derin ağlayan bir bebek değil ondan bunalıyorum ağlayınca keçileri kaçırıcakmışım gibi hissediyorum :-ooo

çağınım

burcucummm  :k06:

canım seni çok iyi anlıyorum dişler çocukları mahvediyo ne yazıkki çağında aynı sürekli mıymıymıy başka bişi yok ısırıyo derin gibi ağlıyo giydirmeye çalışırken ağlıyo demekki bu bi geçiş dönemii hepsi aynı bu çocukların demekki bu dönemde sabredicez yapıcak bişey yok  :tongue3: gelinime kızma annesii yerim onu ben  :laughing7:

fıstık

günaydınnnnnnnnnnnnnnnn :opucuk:

yeşimcim çağın 1 de uyumuş yine iyi ışıl sabaha karşı 5 de uyudu hemde zorla 11 de de kalktı 6 saat uykuyla nasıl duruyo anlamadım

burcucum 20 tane diş çıkıcak artık hepsi ne zaman tamamlanırsa o zaman rahat edicez

nuray nbr yoksun hala ortalıkta

demet hadi hadi biz bu arkadaş ayaklarını anlamayız :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

dünürüm emrem nasıl oldu içiyomu ilaçlarını

neslihan nasılsın bakalım buldunmu bakıcıyı

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

naber bacılar
napüsünüz bakem
demet arkadas ayakları sökmez bize heee :ehi: :ehi:ona göre :tongue3:
nagehan aslında bende baştan sercektim ama temiz halının keyfini ıkarim dedim oma sonuç fiyasko :y25: :y25:
ama bundan sonra halım yıkanır yıkanmaz sercem
yeşim bide suçlu suçlu gülüyon gülersin tabe :ehi: :ehi: :ehi:
sizi gidiler sizi
burcu valla bizi özleyen yok anacım :k06: :k06: :k06:
ne edek