2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

gökse

slm kızlar .ya aslında cesaretim yok ya bende korkuyorum aslında .2 tane yeter diyorum .benimki öyle bi düşünce sadece. bu saatten sonra Allah olmayanlara versin diyorum ...   Allah bebeklerime sağlık versin . sağlıklı büyütüyim yeter bana .işin esprisi aslınad 3. çocuk..hepinizi komacan döpüyorum :opucuk:( oğlum öyle diyoda ) :k06:

Demet_dk

gökse

ben varım demetçim ama benimle konuşmaya tenezzül etmiyosun sanırım .bende öyle bir izlenim uyandırdın canım kızmaca yok .  :flowers:

Demet_dk

merhabalar arkadaslar  :hello:
herkes iyimi bebişler nasıl

Alıntı yapılan: gökse - 19 Ekim , 2010, 00:35:30
ben varım demetçim ama benimle konuşmaya tenezzül etmiyosun sanırım .bende öyle bir izlenim uyandırdın canım kızmaca yok .  :flowers:

göksecim sende böyle bi izlenim uyandırdığım için üzüldüm neden böyle düşündün anlamadım
tenezzül etmemek ne demek hiç bana göre şeyler değil
dün çıkmak zorunda kaldım devamlı bilgisayar başında oturamıyorum ne yazıkki  :-\

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

naber kızlar :-* :-*
güzel annelr ve bebişler nasılsınız bakim
dünürüm hayırdır nolmus benim dünürüm ıyıdır göksecim sen yanlıs anlamıısınıdır
neslihan ne guzel ıse baslıyosun demek
bakıcı bakçak öyle mı
ben bakıcıya pek güvenemıyom ya huyum böyle kendimden baska kimseye güvenemıyorum
bu gidişle ben zor calısırım ::) ::)

Demet_dk

HOŞGELDİN NURAYCIM

BEN İYİYİM DORUKTA UYUMAMK İÇİN CEBELLEŞİYO  :cildir: 9,30 DAN BERİ AYAKTA  :cildir:

SEN NASILSIN EFLİN GELİNİM NAPIYO  :love9:

NESLİHAN İŞEMİ BAŞLIYOMUŞ KAÇIRMIŞIM HAYIRLISI OLSUN

BU ARALAR GERİ KALIYORUM YAAA

YEŞİM SEN NERELERDESİN KUŞUMM :opucuk:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

iyiyim canım bende napim
eflin uyuyor şimdi bende eccik bakim dedim ne var ne yok
yeşim bugün yok  ???
doruk anneyi üzme tamam mı :D :D

Demet_dk

AY DELİRTİYO BENİ NURAY
GEREKSİZ AĞLAMALARI BENİ DELİ EDİYO  :cildir:
UYKUSU VAR UYUMUYO MIZIRDANIYO
ACIKIYO YEMEK YEMİYO MIZIRDANIYO

DELİ OLUCAM VALLA YAAA NERDE HATA YAPIYORUM
BAZEN SİNİRLERİME HAKİM OLAMIYORUM BAĞIRIYORUM ODA BANA BAĞIRIYO ÜZÜLÜYORUM  :y25:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

aynen canım ya
eflinde hep öyle mızırdanıyo sallıyorum uyumuyo
yemek yediriyorum yemiyo aglıyo
dorukta öyle demek
ne yapalım canım sabretcez
demek oda sana bagırıyo oyy o ağzını yeriim ya
ben artık çok dikkat edıcem canım ne kadar bunalsamda bagırmıcam
tam anlama zamanları herşeyı anlıyo kötü etkilenıyo

Demet_dk

CANIM BENDE HEP BÖYLE DİYORUM
AMA DİYORUM YA O KADAR DELİRTİYOKİ BENİ
HAKİM OLAMIYORUM KENDİME BENDE İNSANIM YANİ SONUÇTA
16 AYDIR SABIR SABIR BUNALIYORUM VALLA

burcum

selam kızlar demetcim aynıyız derin de beni delirtiyor bağırmayacağım diyorum ama o an sinirlerime hakim olamıyorum sonra pişman oluyorum vicdan azabı çekiyorum :y25: ne zormuş annelik yahu bir de ben çok sakin bir yapıya sahip değilim kızdım mı kim olursa olsun bağırırım annem babam eşim  :cildir: elimden geldiğince sakin olmaya çalışıyorum derine karşı ama en zor dönemleri birşeyden anlamıyorlar inat yapıyorlar :BangHead: :caca: ALLAH yardımcımız olsun bazen düşünüyorum belki de biz çok hassas davranıyoruz biz nasıl büyütüldük ??? bu kadar üstümüze titrenilmişmidir?psikolojisi bozulur diye bağırılmamışmıdır aman ne bileyim işte :y25:
yeşimcim kararınız hayırlı olsun canım 2.ci bebeleri de birlikte yapalım tabi ben kocayı ikna edebilirsem :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
neslihancım hayırlısı olsun canım inşallah gönlüne göre bir bakıcı bulursun :amin:

Angel

selam kislar nasilsiniz ayy emremin 2 tane daha disi cikti teyzelerrrriii  ;D ;D   kopek disleri dun gece hic uyumadik   ahanda boyleydim butun gun  :icon_pale: :icon_pale: :sleepy1: :sleepy1:

simdi uyuttum zorla yavrum benim kac gunde yemiyor dislerden dolayi annesi kurban olsun onu yaradana   :love9:   :love3:   bende Aleynaya kizdim

az once uyukusuz kalinca saga sola kiziyorum bende  :'(   sonradan pisman oldum gittim gonlunu aldim kzimin birsey degil annecigim esas ben ozur dilerim

demezmi    :y25: :y25:    :love8:   oyy annesi kurbannnnnnnn   :love9: :love9:    cok yorgunum kislar .

neslisssssss aynen bende arkadaslara katiliyorum guzel bir teklif gelmis onune hadi hayirlisi rabbim herseyin hayirlisini versin bizlere herzaman icin

bakici konusunda bende ayni nuray gibi dusunuyorum kimseye emanet edemiyorum birtek annem ,babam ve esim  haric  :-\ :-\

gökse

slm kızlar herkese .demetçim hiçbirimiz pc. başında akşama kadar kadar oturmuyoruz elbette .ya ne biliyim bana öyle geldi herhalde .seni üzdüysem özürdilerim :opucuk: bana kırılmanızı istemem olurmu canım  :flowers: benim göksumda düngece rahatsızdı biraz kusdu çok .. midesinimi üşüttü anlamadım .bende yorgunum o yüzden ..ee kolay değil annelik hep sabır hep sabır ..hepinizi kocaman öpüyorum :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Demet_dk

BURCUCUM BENDE ÖYLEYİM KIZDIĞIM ZAMAN KİM OLURSA OLSUN TEPKİMİ GÖSTERİRİM SONRA PİŞMAN OLURUM
AMA SÖZ KONUSU OĞLUŞUM OLUNCA DAHA ÇOK PİŞMANLIK VE ÜZÜNTÜ DUYUYORUM

HAKLISIN BİZ NASIL BÜYÜDÜK O ZAMAN PİSKOLOJİ KELİMESİ ANNELERİMİZİN AKLININ UCUNDAN BİLE GEÇMİYODUR EMİNİM
AMA ANNEM BANA DİYOKİ KARDESİNDE BÖYLEYDİ AMA BEN SENİN GİBİ BAĞIRMIYODUM VS DİYO
DAHA ÇOK SİNİRLENİYORUM HEM DORUKU HEM ANNEMİ FIRÇALIYORUM  :cildir:

TÜLİNCİM KIZIN ÇOK AKILLI MAŞALLAH HANIM HANIMCIK Bİ KIZ
ONDAN DA ÖYLE Bİ DAVRANIŞ BEKLENİRDİ ZATEN AFERİN ONA
EMRENİNDE YENİ DİŞLERİ HAYIRLI OLSUN YENİ DİŞLERİ ONA BOL BOL İŞTAH GETİRSİN
DAHA RAHAT YESİN YEMEKLERİNİ

GÖKSECİM ÖZÜRE GEREK YOK CANIM YANLIŞ ANLAŞILMAYALIM YETER  :flowers:
SENİN ADIN NE TANIŞMADIK SENİNLE 2 BEBEĞİN VAR ONU BİLİYORUM İSİMLERİ BEBİŞLERİN  :binkybaby:

gökse

slm kızlar .demetçim 2 çocuğumvar biri kız biri erkek göksu ve göker isimleri.kızım 15 aylık oğlum 3.5 yaşında .benim adımda muazzez canım.göksede çocuklarımın isimlerini birleştirdim böyle bişey çıktı :k06: istanbulda oturuyorum canım .esenyurtta  :opucuk: