2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

azra35

slm bizimkinin dişleri 5 te kaldı 1 aydır çıkmadı başka :dontknow:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

naber kızlar
sayfamız pek işlek değil ::) ::) ::)
biz iyi olmaya çalısıyoruz

Demet_dk

MERHABA ARKADASLAR

BU ARALAR PEK AKTİF DEĞİLİZ
KÜÇÜK ERKEĞİM BANA PEK İZİN VERMİYO FAZLA GİREMİYORUM İNTERNETE

AZRA BENİM OĞLUMDA 16 AYINI DOLDURUYO VE 8 DİŞİ VAR YAŞITLARINDA DAHA FAZLA
AMA BU Bİ SORUN DEĞİL TABİKİ HER BEBEK FARKLI OLUYO KİMİ DAHA ERKEN KİMİ DAHA GEÇ ÇIKARIYO
MERAK ETME SENDE  ;)

fıstık

nbr kızlar :opucuk:

bizimde 4 tane azı dişimiz hepsi birden çıkıyor hepsi çıkınca 12 tane olcak

dünürüm burcuyu duydunmu fabrikada müdürlük diyoooooooo altına audi çekerim diyoooooooooooooo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

sen kızıma ne alıcannnnnnnn :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Angel

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

yettim dunurummmmm  :toothy10: :toothy10:

ben zaten bastan belli hep soyluyorum kizima ben 2 tane kuyumcu alicam diye  :ehi: :ehi:

madem fabrikada istiyonnnnn  onuda aliriz evvel Allah    :toothy10: :toothy10:  Audi 'yide evlenince alirlar zaten her sene yenileniyor son

modelini aliriz ikisinede   :ehi: :ehi:

selam kislar buarada benimde hic yazmaya firsatim olmuyor  :-\   bizimde 9 tane disimiz var  simdilik  :nazar: 

emrenin istahi  cok azaldi kac gundur hic yemek istemiyor ,saglik olsunda diyorum artik

dun gece hic uyadi  :icon_pale: :icon_pale:  suan sersem gibiyim az sonra yaticaz

iste boyle kislar   :hello:

gökse

slm kızlar benim kızımda 14 ayını bitirdi ve 6 tane dişi var .herçocuk bir olmuyor zaten kimi erken kimi geç çıkarıyo dişini Allah sağlık versin diyorum ... bende pek nete giremiyorum çocuklardan fırsat olmuyor benim 2 tane bebeğim .biri abi . genede fırsat vermiyorlar şekerler .... öpüyorum hepinizi :opucuk:

fıstık

helal sana be dünürümmmmmmmm :opucuk: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

düzelir dünürüm merak etme sağlığı yerinde olsun yeter :nazar:

Angel

Alıntı yapılan: fıstık - 17 Ekim , 2010, 01:21:03

helal sana be dünürümmmmmmmm :opucuk: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

düzelir dünürüm merak etme sağlığı yerinde olsun yeter :nazar:

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kıskanç nagihan :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kız bir kere sizin emreye almanız lazım tülincim sen iste şekerim  :k06: :k06: :k06: ben yeşime rüşvet veriyorum evlenince bizim yanımızda yaşayacaklar ya :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

çağınım

selam kızlarrr nasılsınız bakalım herkeste bi diş sorunu var sanırım bizdede var kafa dişi çıkarmaya çalışıyoruz dünden beri mahvoldu yavrum  :y25:

kıskençlik yapmayın bakıyım nagehan sen alıcaksın o durumda  :ehi: :ehi: :ehi: şaka bi yana tabiki bu içgüveysi işini düşünmem lazım rüşvet kabul etmeyoruz :tongue3: :ehi: :ehi:  :tongue3: :ehi: :ehi: bir gelinin yeri kocasının ve kaynanasının yanıdır :-ooo :-ooo :ehi: :ehi:

azra dişler bazen geç çıkabilir yani sayısı az diye endişelenme doğal bi süreç bu her bebeğin farklı sonuçta zaten çıkarkende iştahsızlık yapıyolar insan çıkmasa bile diyo valla  :k06: :nazar: :nazar:

burcum

anaaaaaaaa tabi ana oğul kızımın ömrünü yiyeceksiniz demi :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
dişlerden bizde dertliyiz dün yere yattı yeri ısırmaya çalıştı o derece ızdırabını düşünün artık ağrı kesici veriyorum ve calgel sürüyorum biraz rahatlıyor yavrum

neslihan

bizde maşallah 13.dişimizi çıkarmakla meşguluz kızlar.

bende nete giremiyorum.yine kafam allak bullak.istifa ettiğim işimden çağırıyorlar.maaşımı ve statümü arttırarak yanıma eleman alıyorlar.herkes manyak mısın diyor bu şartlarda işe dönmüyorsun diye.herkesin sevineceği şartlara ben sevinemiyorum.zaman istedim pazartesiye kadar.birde bakıcı derdi çıkıyor çalışıcam demekle of dertliyim hayırlısı olsun bakalım

çağınım

günaydınlarrrrrrrrr  :flowers:

burcucum aşk olsun canım yaa hiç ömrünü yermiyiz senin kızının kananasındanda kocasında çekmez merak etmee  :opucuk: :k06: :k06:

ay kıyamam gelinime yaa bu dişler yavrularımızı mahvediyo allahım hayırlısıyla bi bitse  :amin: :sad1:

neslihancım şartların iyi olucaksa çalışmayı düşün bence tabii kızının yanında olmak istemen çok doğal ama bide geleceğiniz açısından bak olaya yanii kazandığını yine ona harcıcaksın kendinle tabii en iyi kararı sen verirsin yinee

fıstık

HİÇTE KISKANMIYORUM  :ehi: :ehi: :ehi:

OĞLANA ALINDIĞI NERDE GÖRÜLMÜŞ TABİKİ KIZIMA ALINACAK :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

NESLİHANCIM ŞANS İNSANIN YÜZÜNE BİKAÇ KERE GÜLER BU HAYATTA BENDE İSTİFA ETTİĞİM FABRİKADAN 3 KERE GERİ DÖN ÇAĞRISI ALDIM

AMA HEPSİNEDE HAYIR DEDİM ŞİMDİ EVDE KÖS KÖS OTURUYORUM ŞİMDİKİ AKLIM OLSA KABUL EDERDİM

ÜSTELİK ŞARTLARIN DAHA İYİ OLUCAKMIŞ BENCE İYİ DÜŞÜN BELKİ BİRDAHA BUKADAR İYİ BİR İŞ BULAMAYABİLİRSİN EN AZINDAN KENDİ BÜRONU

AÇANA KADAR İDARE ET DERİM AMA YİNEDE SEN BİLİRSİN CANIM

azra35

Alıntı yapılan: Demet_dk - 16 Ekim , 2010, 22:20:18
MERHABA ARKADASLAR

BU ARALAR PEK AKTİF DEĞİLİZ
KÜÇÜK ERKEĞİM BANA PEK İZİN VERMİYO FAZLA GİREMİYORUM İNTERNETE

AZRA BENİM OĞLUMDA 16 AYINI DOLDURUYO VE 8 DİŞİ VAR YAŞITLARINDA DAHA FAZLA
AMA BU Bİ SORUN DEĞİL TABİKİ HER BEBEK FARKLI OLUYO KİMİ DAHA ERKEN KİMİ DAHA GEÇ ÇIKARIYO
MERAK ETME SENDE  ;)
doğru canım belki onlar derindir o yüzden geç çıkacak