2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

çağınım

Alıntı yapılan: burcum - 13 Ekim , 2010, 16:57:46
verdim gitti yeşimcim :k06: kızımın ağırlığınca altın isterim dicem kelebeğim henüz hafif onun için benim doğum yaptığım kilo+babasının kilosu + derinin kilosu ağırlığınca altın istiyoz :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: koptummmmm
sağolun teyzeleri bütün kuzularımız süper maşallah ALLAH ım hepsini korusun
nilgüncüm sağol canım şevval yağmurum da yakıyor ortalığı :binkybaby:

burcucum canım feda olsun gelinime altınlar bulmuşum fıstık gibi sarı şekeri kaçırırmıyız hiç yerim onu ben  :k06: :nazar: :nazar: :ehi: :ehi: :ehi:

nuraycım arabanız hayırlı olsun canım güle güle kazasız belaız kullanın inş..  :amin:

neslihan

yokluğumdan faydalanıp kızımı başgöz etmeye kalkmışınız ben hiç hoşlanmadım bu başgözden ona göre ben kızımı kimseye vermem.hem mustafa kızımdan küçük n'OLAMAZ n'AYIR. :caca:

benim kızım kendi seçer beğenir alır anasıda öyle yaptıydı zati  :hieyt:

şaka bir yana bir temizlik yapayım dedim dün kas spazmı geçirdim iki büklüm oldum acile gittim hala tutulmuş durumdayım.buarada kızım adım atmaya başladı :nazar: geç oldu temiz oldu.adım attıkça mutlu oluyor oynuyor fıstığım bal böcüğüm benim.

ışıl derin doruk çok tatlısınız eflinin fotosu nerde göremedim ben.demetcim gözünü aydın yeni bir bebek olmuş.Allah analı babalı büyütsün inşallah

Demet_dk

arkadaslar herkese merhaba bu aralar geri kaldım netten
oğluşum pek fırsat vermiyo bilgisayarın başına oturunca başımda dikiliyo kalkana kadar mızırdanıyo  :k06:

8.dişimiz patladı mız mızlıklara devam yani yoruyo baya
yaramazlığından çok gereksiz mız mızlıkları deli ediyo beni  :cildir:

geçmiş olsun neslihancım en kısa zamanda iyileşirsin ve kızının peşinde koşturmaya başlarsın inşallah  :amin:

maşallah duruya demek adım atmaya başladı kazasız belasız düşmeden yürüyüşler duruya  :nazar:

teşekkür ederim güzel dileklerin için yenge oldum bende  :hello2:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

naber canlar :-* :-*
hepinize çok teşekkür ederim  :-* :-*
allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin :amin:
bu aralar pek giremıyorum
eflin yine hasta her zamanki gibi öksürüp duruyor  :'( :'(
demet gördüm canım gönlünüz eflindeymiş  :D :D :Ddorukum benim boncuk damadım ;D
neslihan çok sevindim canım masallah fıstığa
geç olsun ama temiz olsun dimi ;D

çağınım

canlarım demetcim nuraycım tülincim burcucum nagehancımmm neslihancımm

nasılsınız demek 8. dişi patladı paşamın maşallah doruk paşama  :nazar: :nazar:

neslihancım hayırlı olsun duru ecenin adımları :muzz:

kızlar çağın turkcell reklamlarını çok seviyo resmen deli oluyo dışardada tabela görsün kendini kaybediyo bide turkcel demeyi öğrenmiş annem öğretmiş tücel tücel diye bağırıyo  :nazar: :nazar: :ehi:

Demet_dk

Alıntı yapılan: çağınım - 14 Ekim , 2010, 18:35:32
canlarım demetcim nuraycım tülincim burcucum nagehancımmm neslihancımm

nasılsınız demek 8. dişi patladı paşamın maşallah doruk paşama  :nazar: :nazar:

neslihancım hayırlı olsun duru ecenin adımları :muzz:

kızlar çağın turkcell reklamlarını çok seviyo resmen deli oluyo dışardada tabela görsün kendini kaybediyo bide turkcel demeyi öğrenmiş annem öğretmiş tücel tücel diye bağırıyo  :nazar: :nazar: :ehi:

evet yeşim teyzesi 8 dişli oldu doruk paşam

veeee turkcelin yeni yüzü celocanı çağın
görseler paşamı havada kaparlar reklamlar için

neslihan

teşekkür ederi teyzeler demetcim 8.dişiniz hayırlı olsun

yeşimcim benim kızım 11880 e bayılıyor.reklam çıktı mı herkese alkış yaptırır oynar ama şimdi reklamlar kısaldı hemen bitiyor :crybaby2:

burcum

sağol yeşimcimm şaka maka biz nasıl evlendircez bunları yahu :ehi: :y25: vermem ben kızımı damadı iç güveysi alıcaz biz :ehi: :ehi: :ehi: babası fabrikaya müdür yapıcak damadı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

çağınım

demetcim türkcelin yeni yüzü celocan çağın  :ehi:

maşallah doruk paşama  :nazar:

neslihancım o reklamı çağında seviyo ama bu sıralarda favorimiz turkcel  :k06:

burcucum biz gelip kız isticez sizde onay veririseniz olucak  :ehi: bizimki içgüveysi gelirmi bilmem ama derini hiç olmadı alıp kaçarız  :tongue3: :ehi: :ehi: :ehi:

Demet_dk

bizim favori reklamımızda topkek reklamı ve fakir süpürge reklamı

fıstık

Işıl pek televizyon seyretmiyor ama hoşuna giden bi müzik olursa oynuyor ne olduğu farketmez :k06:

Vay burcu demek çağını fabrika müdürü yapıcaksınız ha

Dünürüm bende kızıma fabrika isterim ona göre :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Demet ışılda çok mızmız ya birde elimden tutup tutup götürüyor mutfağa odasına artık neresi olursa bide sürekli ıh ıh ıh bişiler anlatmaya çalışıyor

bende anlamayınca kızıp ağlıyor

Benim kızımın favori kelimesi bugünlerde ATATÜRK  her gittiği yerde atatürk resmi arıyoruz

eflinede geçmiş olsun nuraycım ışılda hala öksürüyor geçmedi çocuğun öksürüğü ya

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: koptum nagihan damadın altına da bir audi çekeriz :ehi: :ehi: yeşimcim duy sesimi bak oğluna iyi bakılacak sen gel he de oğlun bizde kalsın :ehi: :ehi: :ehi:
derinin 9.cu dişi yarıyor 10.cu diş yolda çok zorluyor bu azılar çocuğum deliriyor :y25: ALLAH yardımcıları olsun
aferin benim ışılıma atatürkçü bir nesil büyüyor şükür

çağınım

burcucum iş imkanları için teşekkür ederiz ama bakalım oğlum kabul edermi  :tongue3: :ehi: :ehi: :ehi:

burcucum çok geçmiş oslun canımm azı dişleri ve kafa dişleri çok zorluyo allahım yardımcıları olsun  :amin: :amin:

aferin ışıla  :aferin:

burcum