2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

ay DORUK TA çok yakışıklı maşallah yavruma :nazar: :nazar: :nazar:

hani ışılla da pek bi benziyolar birbirlerine ne dersin demet ;)

tülinle nuray duymasın :suclu:

yok yok söz ağızdan bi kere çıkar artık emreme verdim kızımı yapıcak bişi yok :laughing7:

burcum

selammmmm kızlar haklısınız bayadır giremiyorum derin bırakmıyor kuduruk :k06: maşallah paşalar prensesler büyümüş kocaman olmuş tülincim çok yakışıklı olmuş emre saçlar falan yakıyor ortalığı çok canlar yakıcak bak benden söylemesi :k06:

işte bu da benim kelebeğimin son hali bugün sizin için çektim

Uploaded with ImageShack.us

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

fıstık

AY SARI PRENSESİM BENİM BURCU ÇOK TATLI OLMUŞ MAŞALLAH FISTIĞIM BENİM :opucuk: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Demet_dk

Alıntı yapılan: fıstık - 08 Ekim , 2010, 18:41:14
ay DORUK TA çok yakışıklı maşallah yavruma :nazar: :nazar: :nazar:

hani ışılla da pek bi benziyolar birbirlerine ne dersin demet ;)

tülinle nuray duymasın :suclu:

yok yok söz ağızdan bi kere çıkar artık emreme verdim kızımı yapıcak bişi yok :laughing7:

NAGEHANCIM TEŞEKKÜRLER  :opucuk:

HAKKATEN BENZİYOLAR IŞIL VE DORUK BİRBİRİNE  :icon_thumright:
EŞLER BİRBİRİNE BENZERMİŞ ZATEN  :tongue3:
AMA DEDİĞİN GİBİ TÜLİN VE NURAY DUYMASIN SOPALAR KALKAR ŞİMDİ BİZE

BURCU SENİN KELEBEĞİNDE PEK TATLI MAŞALLAH  :nazar:
POZUDA ÇOK FENA TAM ARTİST  :icon_thumright:

Angel

selam kislar bilin bakalim burda saat kac   :cildir:  sabahin koru 5   :icon_pale:   emre pasa saat 3 den belli ayakta

habire oyun istiyor sipa  :BangHead:   karnini doyurdum uyutmaya calisiyorum yok anam banamisin demiyor yuzume bakip guluyor    :love3:    :k06:

bende size bir bakiyim dedim kimler online   :tongue3: :tongue3:  ahanda simdide aleynakalkti   :ehi: :ehi: :ehi:  bizim samatamizdan    :toothy10: :toothy10:

ayyyy  :cildir:

SiRiNe

tulin canim sen turkiyede degilmisin saat kac orda burda 20:31

uyumuyormu  emre insaallah uyur

Angel

uyyyyy doruk pasamiza 41 kere masallah   :nazar: :nazar:  kiss demet ikincin kesin kis olucak ben sana soyliyim tam kiss guzeli pasam masallah

ama ben fistikimin ve senin ne dediklerinizi duymiyimmm  :suclu: :suclu:  

burcuuuuuu kiss sari pamuk bu masallah nasilda buyumus cimcime cok tatli masallah  :nazar: :nazar:

Angel

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 09 Ekim , 2010, 21:34:16

Duygucum ben Avusturalyada yasiyorum canim tukiyeden 8 saat ilerdeyiz :) suan saat 5.38 geciyor sabah  :icon_pale:  insallah uyur canim

simdide aleyna yanimda emreyle tv izliyorlar   :k06:   kalhvalti yapiyoruz su saatte buyrun yiyelim  :hungry:   :opucuk: 

prensesler nasillar annesi  :binkybaby:

SiRiNe

Alıntı yapılan: Angel - 09 Ekim , 2010, 21:37:37
Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 09 Ekim , 2010, 21:34:16

Duygucum ben Avusturalyada yasiyorum canim tukiyeden 8 saat ilerdeyiz :) suan saat 5.38 geciyor sabah  :icon_pale:  insallah uyur canim

simdide aleyna yanimda emreyle tv izliyorlar   :k06:   kalhvalti yapiyoruz su saatte buyrun yiyelim  :hungry:   :opucuk: 

prensesler nasillar annesi  :binkybaby:

ooo zaten tahmin etmistim ya amerika ya canada yada avusturalya dedim icimden yazilarina baktim turkiye karakteride degildi  :k06: bende isvec canim

ohh afiyet olsun benim yerimede ye :laughing7: :k06: birbirimize kilo aldiralim hehehehehe

prensesler iyiler teyseleri uyudular evin islerini bitirdim yarin yapmak istemiyorum sabahlari cin carpmis gibi uyaniyrum ve o halsizlik gecmiyor :cildir:

Allah evlatlarini sana senide onlara bagislasin cok sirinler  :amin:

fıstık

TÜLİNİM OYYYYYYY KIYAMAM DÜNÜRÜME UYUMADIMI EMRE PAŞAM

VALLA GEÇENLERDE DE IŞIL SABAH EZANIYLA UYANDI ÖĞLEDEN SONRA 2 YE KADAR UYUMADI O DA OYUN İSTEYİP DURUYODU :k06:

Angel

:opucuk: :opucuk:  cok saol duygucum seninkilerde pek tatlilar anam   :nazar:  sari pamugunla siyah zeytunun   :D :D  uyy teyzeleri yerin onlarii masallahh

bizde size sulanabilirmiyiizzzzzzz   :tongue3: :tongue3: :tongue3:     ahanda dunurum geldiiiii   :ehi: :ehi:    :occasion5: :occasion5:

biliyorum kiss gelnimde kalkmisti gecen sabah    :suclu: :suclu: bunlar anasiyorlarmi nee   :k06:

SiRiNe

Alıntı yapılan: Angel - 09 Ekim , 2010, 21:48:29
:opucuk: :opucuk:  cok saol duygucum seninkilerde pek tatlilar anam   :nazar:  sari pamugunla siyah zeytunun   :D :D  uyy teyzeleri yerin onlarii masallahh

bizde size sulanabilirmiyiizzzzzzz   :tongue3: :tongue3: :tongue3:     ahanda dunurum geldiiiii   :ehi: :ehi:    :occasion5: :occasion5:

biliyorum kiss gelnimde kalkmisti gecen sabah    :suclu: :suclu: bunlar anasiyorlarmi nee   :k06:

heheheh forumda kimseee unutmamis o yazimi sari pamugumla siyah zeytunum yazmistim birisi hafif esmer digeri sari oldugu icin  :k06: :k06: :k06:

sulanda aha dunurun geldi  :suclu: :k06: :k06: :k06: emreyi o aldi

sec begen emrecim kizdan fazla ne var bende :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: 8)

Angel

:k06: :k06:  bakiyor simdi secip begenicek  oglum  :love8:   gozu rumeysada ve sumeyyede simdi   :binkybaby:  sec begen oglum   :occasion5: :occasion5: 

SiRiNe

Alıntı yapılan: Angel - 09 Ekim , 2010, 21:54:28
:k06: :k06:  bakiyor simdi secip begenicek  oglum  :love8:   gozu rumeysada ve sumeyyede simdi   :binkybaby:  sec begen oglum   :occasion5: :occasion5: 
:k06: :k06: :k06: cok yoruyorlar annelerini prensesler basim agriyor her gun gecmiyor agrisi ilac felan fayda etmiyor Allah  canlarini sag etsin

kiz evi naz evi kolay kolay vermeyiz  :toothy10:  kiz ciddi ciddi emreye gösteriyonmu  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

fıstık

TÜLİNİM EMREM KİMİ BEĞENİRSE GELİNİMİZ O DUR

IŞILIMDA KİMİ BEĞENİRSE DAMADIMIZ O DUR

CANLARI SAĞOLSUN