2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Demet_dk

Alıntı yapılan: ♥♦•NURAY♥♦• - 04 Ekim , 2010, 16:19:26
demet az önce farkettim diş çıkartıyor yani çıkmıs epey gözükmüş dişi
köpek dişi acaba o yapar mı en zor dişlerden biri  :dontknow: :dontknow:
ıhlamur kaynattım içirdim şimdi ins ıyı gelir ya  :amin:

olabilir canım belkide ağzını acıtıyodu verdiklerin
inşallah düzelir en kısa zamanda  :amin:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

evet bende öyle düşünüyorum
eflin diş çıkartırken çok iştahsız oluyor
şu dişler hayırlısıyla bi çıksada rahatlasak
ben bile lik dişlerımı cıkartırken ne kadar ağrımıstı
hiçbişey yıyemıyordum çocuk ne yapsın :honk:

Demet_dk

evet canım kimbilir ne kadar canı acıyı ve en kötüsü söyleyemiyo

bizimde üstten 3.dişimiz çıktı toplamd 7 oldu
dişlerimiz az yaa  :k06:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

az olsun öz olsun :k06: :k06:
aman çıkar elbette ben şimdi keşke daha sonra çıkarsa diyorum :-\

neslihan

Alıntı yapılan: cocuksa - 03 Ekim , 2010, 10:21:35
merhaba kızlarr.ben arada giriyorum yazdıklarınızı okuyorum.benimde 14 eylül doğumlu kızım var.neslihan senin kızında yürümüyomuş benim kızda yürümüyo son sürat emekliyo.koltuk kenarlarında felan yürüyo.yeni tay tay durmaya başladı.doktora götürsemmi.sana doktor ne dedi benim büyük kızım erken yürümüştü.ondan bunda bi şeymi var diye korkuyorum.paylaşımlarınız için teşekkürler

canım benim kızım 23 haziran doğumlu haleb yürümüyor.biryerlere tutunup kalkabiliyorsa sorun yok.isterse 2 yaşında yürüsün dedi.birde her çocuk bir değilş kardeş bile olsa merak etme yürürler Allah ın izniyle

neslihan

merhaba kızlar beni unutmuşunuz aslında küsmem lazımdı  :D
nuraycım eflinde benim kızım gibi yemek istemediğinde kusmaya çalışıyor dişi çıkarkende yeme isteği iyice azaldığı için kusmaya yelteniyor hemen şuan 4 tane diş çıkarıyor  :nazar: altlı üstlü duru.mama sandalyesine oturtunca hemen öksürmeye başlıyor yada ağzına parmağını sokuyor.aynı şekilde eğer yalnız bıraktıysam onu ilgi çekmek için yine parmağını ağzına sokuyor öksürüyor.

buarada duru pek kıskanç bir bebek değil eğer oyuncakları elinden alınırsa sinirlenebilir sadece

bir beşik kertmesi olmuş sanrım dorukla eflin arasında siz heveslenmeyin kendileri seçer beğenir evlenir ben evleniyorum diye  düğüne çağırırlar şimdiden parmaklarında oynatıyorlar bizleri
iyi geceler öptük hepinizi

fıstık

unuturmuyuz hiç neslihancım seni aşkolsun :opucuk:

ışılda duru gibi 4 tane birden diş çıkartıyor ama öyle kusması falan yok yemek istemeyince ağzından çıkartıyo lokmayı bende bidaha vermiyorum

acaba neden kusuyorlar yada kusmak istiyorlar bu bir tepkimi çok merak ettim keşke kusmasalarda yere tükürseler enazından yedikleride çıkmaz

siz öyle deyince ben çok üzülüyorum ya

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

neslihan unutmadık seni canım ya :opucuk:
duru da aynı eflin gibi hemen kusmaya yelteniyor desene
bakalım ben yarın eflini doktora götürebilirim
belkı boğazları şişmiştir
ondan yutamıyodur kusmak istıyodur :y25: :y25:
evet canem biz eflinle doruku nişanladık ;D ;D
şincilik böyle bakarsın büyüdüklerinde de beğenirler birbirlerini ;)

cocuksa

sağol cevabın için neslihan.sen adanada muhasebecilikmi yapıyodun?ben vergi dairesinde çalışıyorum.adanada.

çağınım

selam kızlar nasılsınız bakıyım

kızlar bu elini ağzına götürüp lokmayı çıkarma tepkisi bi kaç gündür çağında da var annem dişten diyo kusmuyo ama lokmayı çıkarıyo bazen yere atıyo bende merak ediyorum nedenini
bu arada hepinizi öpüyorum canlarım  :opucuk:

neslihan

Alıntı yapılan: cocuksa - 05 Ekim , 2010, 11:01:13
sağol cevabın için neslihan.sen adanada muhasebecilikmi yapıyodun?ben vergi dairesinde çalışıyorum.adanada.

bişey değil canım evet muhasebeciyim ama bu ara işimi bıraktım evdeyim.annem rahatsız,kızıma annem bakıyordu.şimdi ikisine ben bakıyorum.birde aralıkta mali müşavirlik bitirme sınavlarım var.4 dersim kaldı onlara giricem Allah izin verirse.Bundan sonra yeni iş bakıcam ama bilemiyorum.buarada benim mail adresim neslihan_akkoyun msn e ve face e ekleyebilirsin.bir sıkıntından yardımcı olmaya çalışırım.birde aynı şehirdeymişiz.yardımımız dokunur birbirimize

dün gece rüya gördüm hayırdır inşallah.işe başlıyordum aklımda hep kızım çalışırsam beni unutursa çok üzülürse,arkamdan ağlarsa diye gece uykumda nasıl bir sıkıntı yaşadım anlatamam.temmuzdan beri kızımla birlikteyim o bana ben ona çok alıştım ayrılmamız çok zor olacak.o yüzden istiyorum bir büro açayım.başına da güvenebileceğim birini koyayım.ben kızımla ilgilenmek için çıktığımda gözüm arkada kalmasın büyük kazançların derdinde değilim.harçlığım çıksın yeter.

neslihan

benim unuttuğunuzu düşünmedin zaten şakaydı kızlar hepinizi çok seviyorum :flowers:.eflin le doruk a hayırlı olsun bakalım.oğlan bizim kız bizim izdivaç programı gibi oldu.buarada sabiha paktunanın kitabını istettiniz mi kitap çok güzel 4,5 tl kargo parası aldılar sadece.

fıstık

Angel

cocuksa

neslihan ekledim seni.gulmus_03 benimde.yardımcı oluruz tabiki birbiribize.