2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

nabersiniz kızlar :-* :-*
bakıyorum da herkes burda
oh oh iyi
tülincim sagol canım demek oglusun sacları gitti ıyı olmus ya saç cocukları çok bunaltıyo ben de eflini kestirmiştim
demet ya bence o öyle anlasılmaz bebeklerin hepspnin kemikleri öyle değilmi
şimdi moralim bozuldu
eflinin de yumuşak
kızlar bu arada siz yumurtanın beyazını veriyor musunuz  :icon_scratch:
yeşimcim ıyıız canım eflin de iyi  :opucuk:
sen yine arada gir  :D :Dçaktırmadan

Demet_dk

hoşgeldin nuray

ya ben başka çocuklarla hiç kıyaslamam ama arkadasın kızını kucağıma alınca aradaki farkı tespit ettim

kafaya takıcak bişey yok canım hepsi bir olmaz ki yani rahat ol sen bende rahatım

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

evet haklısın canım
takmamaka gerek
yeşimin dediği gibi kemik çorbası yapayım ne zamandır yapmıyrum kemik suyuna ::) ::)

Demet_dk

01 Ekim , 2010, 12:17:24 #9048 Son düzenlenme: 01 Ekim , 2010, 12:24:44 Demet_dk
beden kuzu kemiği alıyorum kasaptan koyuyorum çorbalarına

2 kaşık yese kardır

yeni bi yöntem buldum öyle yediriyorum doruka çorbaları

yere oturuyorum dorukuda önüme oturtuyorum sırtını göğsüme yaslayıp öyle yediriyorum kaçamıyo

karşısına oturduğum zaman elime vurup döküyodu yada sağa sola dönüyodu böyle dönemiyo  :laughing7:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

güzel yöntemmiş canım tebrik ederim :D :D
ne güzel bulmuşsun  ;D ;D
insallah bol bol yer kara kuzu
eflin bugünlerde iştahsız yine
kemik bende almiştım ama coktandır almıyorum
yakın zamanda alayım bari

çağınım

demetcim güzel yöntem bulmuşsun canım tebrik ederim senii  :opucuk:

nuraycım ben çağına veriyodum yumurta beyazınıda yani artık annem veriyo tabiki çağın seviyo yumurtayo gugu diyo annemdende istiyomuş canım kuzum benimm  :y25:

Demet_dk

sende dene nuray

bunların keyfini işthını beklersek işimiz zor

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

oyy yavrum alısmıs bak yeşim annenden istıyomus
aferin oglusuma  :nazar: :nazar:
ben hala karısım verıyorum efline yumurta beyazını da küçük küçük doğrayıp ole verıyorum
tabı yarısı da çöp yemiyor :-[

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Alıntı yapılan: Demet_dk - 01 Ekim , 2010, 12:29:16
sende dene nuray

bunların keyfini işthını beklersek işimiz zor
aynen denicem canım
sen bol bol taktik bul ben uyguluyayım :ehi: :ehi:

Demet_dk

bunu kesinlikle uygula canım
doruka bu şekilde yedirebiliyorum çorbasını
ve hiç sinirlenmiyorum  :muzz:

Angel

Alıntı yapılan: Demet_dk - 01 Ekim , 2010, 12:17:24
beden kuzu kemiği alıyorum kasaptan koyuyorum çorbalarına

2 kaşık yese kardır

yeni bi yöntem buldum öyle yediriyorum doruka çorbaları

yere oturuyorum dorukuda önüme oturtuyorum sırtını göğsüme yaslayıp öyle yediriyorum kaçamıyo

karşısına oturduğum zaman elime vurup döküyodu yada sağa sola dönüyodu böyle dönemiyo  :laughing7:

ayyyy aynen bende oyle yediriyorum emreyi 8-9 aydir hep oyle valla bir yere kacamiyor mecbur agzini aciyor bende sokabildigim kadar sokuyorum agzina

esimde bana kiziyor diyorki istersen cocugun agzina kortum sok sonra bir tencere corbayi deviriver hem kilo alir hemde hepsini bitirmis olur siyor

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ayy napiyim bende yesin diye her yontemi denedim  ama bu yontem cok iyi tavsiye ederim   :laughing7: :laughing7:

azra35

Alıntı yapılan: fıstık - 30 Eylül , 2010, 21:17:26
nuraycım demetçim yeşimcim neslihancım hepinize mrblar :opucuk:

bugün ışılı özel hastaneye götürdük yaklaşık 30 tane test yapıldı hepside temiz çıktı çok şükür kan değerlerine bakıldı kanında mikrobiyal bişi olup olmadığına

bakıldı birde özel alerji testi yapıldı yaklaşık 28 tane şeye alerjisi varmı yokmu diye bakıldı çoookk şükür herşey temiz çıktı.Öksürüğünü bikaç hafta daha

takip edelim dedi doktor enson reflü ihtimali var dedi onuda tıp fakültesinde yaptırıcaz inşallah ona gerek kalmaz.

Burda hepimiz elimizden geldiği kadar birbirimize yardım etmeye çalışıyoruz açıkçası bugüne kadar kimseye cevap vermekten sıkılmadım aksine yardımcı

olabiliyorsam ne mutlu bana.Arkadaşa bıkıp usanmadan elimizden geldiğince yazdık bildiklerimizi ama beğenmedi sonuçta bizde ilk defa anne

olduk 20-30 çocuk büyütmedik ki bildiklerimiz bu kadar beğenmiyorsan gider başkasına sorarsın olur biter.

Işılın 8 tane dişi var 4 tane azı dişide patladı onlarda iyice çıkınca benim kızımda fındık fıstık yer inşallah :amin:

Neslihancım süslü değilsin ama çok güzelsin facede fotolarına baktım makyaja hiç ihtiyacın yok fazlalıklarınıda verdinmi tamamdır

demetçim dorukun yemeklerine tereyağ koy muhallebi yedir kilo alır belki ama çok hareketliyse birde dişinden yemiyosa biraz daha sabret canım

eflinin bugün iyi olmasına sevindim nuraycım

yeşim kız bak seni şikayet ederim haaaaa çalışmıyo nete girip sohbet ediyo diye :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
yeter artık dedikodumu yapmayın günahtır tülin

Angel

heee heeee  :laughing7:   bende sinirlenmiyorum bu yontemle  demet  :k06: :k06:

yesimmmmm  :crybaby2:   seni okadar cok iyi anliyorumki ahhh o gunler birdaha geri gelmesin bende 5 yil calismistim aleyna 6 ayliktan beri

her gun agliyarak giderdim .yemek saatindede aklima gelip hunkur hunkur aglardim heleki hasta olunca yavrum Allahtan annem bakiyordu

icim rahatti yani ama cok yiprandiydik ikimizde  kizimla ben   :love3:

Angel

ben senin dedikodunu yapmiyorum canim ben tulin yazan arkadasimda nagehan 

Angel

ayrica kimse senin dedikodunu yapmiyor icin rahat olsun  :icon_thumright: