2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

neslihan

saol canım benim yürümesini kafaya takmıyorumda şu kusması ve yemesi düzelse hayırlısıyla.neyse ya sağlığı yerinde olsun,keyfinden kusuyo olsun ben razıyım canı saolsun ben sürekli temizlik yapayım

onların küçücük bir sırıtışı herşeye değiyor.Rabbim hepsini korusun inşallah  :amin:

Demet_dk

NURAY CIM TEŞEKKÜRLER
İNŞALLAH BİRAN ÖNCE ÇIKARDA ARKA DİŞLER DAHA KOLAY YER PAŞAM VERDİĞİ KİLOLARI ALSIN İSTİYORUM
KEMİKLERİDE PEK GÜÇLÜ DEĞİL YUMUŞACIK YA NEYSE SAĞLIĞI YERİNDE ÇOK ŞÜKÜR

NESLİHAN ELİNDEN TUTTUĞUN ZAMAN YÜRÜYOMU DURU
BİDE AYAKKABIDA ÇOK ÖNEMLİ DENGE SAĞLAYABİLMESİ İÇİN

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

demet kemiklerini nerden anlıyosun
eflinin de öyle yumusaık tuttugum zaman ama ::)

Demet_dk

Alıntı yapılan: ♥♦•NURAY♥♦• - 30 Eylül , 2010, 14:29:13
demet kemiklerini nerden anlıyosun
eflinin de öyle yumusaık tuttugum zaman ama ::)

İŞTE DORUKUN KEMİKLERİDE ÖYLE YUMUŞACIK BİDE KUCAĞIMA ALIRKEN FAŞAN ÇITIR ÇITIR SES ÇIKARIYO

DORUKUN ARKADASI VAR BURDA KIZIN KEMİKLERİ MAŞALLAH SERT YANİ

çağınım

selam kızlar yine kaçamak girdim arada bakıyorum nete iş boşluğunda

demetcim hakketen nasıl anladı kemiklerinin ince olduğunu rabbim sağlık versin onlar büyüdükçe düzelir

diş çıkaran bbeişlerimize allah kolaylık versin az evel annem aradı çağında alttan kafa dişini patlatmış  :nazar: :hello2:

fıstık

nuraycım demetçim yeşimcim neslihancım hepinize mrblar :opucuk:

bugün ışılı özel hastaneye götürdük yaklaşık 30 tane test yapıldı hepside temiz çıktı çok şükür kan değerlerine bakıldı kanında mikrobiyal bişi olup olmadığına

bakıldı birde özel alerji testi yapıldı yaklaşık 28 tane şeye alerjisi varmı yokmu diye bakıldı çoookk şükür herşey temiz çıktı.Öksürüğünü bikaç hafta daha

takip edelim dedi doktor enson reflü ihtimali var dedi onuda tıp fakültesinde yaptırıcaz inşallah ona gerek kalmaz.

Burda hepimiz elimizden geldiği kadar birbirimize yardım etmeye çalışıyoruz açıkçası bugüne kadar kimseye cevap vermekten sıkılmadım aksine yardımcı

olabiliyorsam ne mutlu bana.Arkadaşa bıkıp usanmadan elimizden geldiğince yazdık bildiklerimizi ama beğenmedi sonuçta bizde ilk defa anne

olduk 20-30 çocuk büyütmedik ki bildiklerimiz bu kadar beğenmiyorsan gider başkasına sorarsın olur biter.

Işılın 8 tane dişi var 4 tane azı dişide patladı onlarda iyice çıkınca benim kızımda fındık fıstık yer inşallah :amin:

Neslihancım süslü değilsin ama çok güzelsin facede fotolarına baktım makyaja hiç ihtiyacın yok fazlalıklarınıda verdinmi tamamdır

demetçim dorukun yemeklerine tereyağ koy muhallebi yedir kilo alır belki ama çok hareketliyse birde dişinden yemiyosa biraz daha sabret canım

eflinin bugün iyi olmasına sevindim nuraycım

yeşim kız bak seni şikayet ederim haaaaa çalışmıyo nete girip sohbet ediyo diye :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

geçmiş olsun ışıla
testlerın iyi çıkmasına sevindim nagehancım
en azından aklında kalmamıs oldu ıns en yakın zamanda öksürüğü de geçer :amin:

Demet_dk

iyi akşamlar canlar

nagehan testlerinizin temiz çıkmasına sevindim inşallah öksürüğüde geçer
gıcık bi öksürük sanırım
bende geceleri öksürüyorum  :cildir:

yeşimcim kemiklerinin ince olduğunu düşünüyorum yani böyle çıtır çıtır ediyo tuttuğumda yumuşacık sanki
öyle anladım  :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

teşekkür ederim nuraycım ve demetçim artık öksürüğü mikrobiyal ve alerjik değil onu öğrendik ve içim rahatladı doğrusu

demetçim gıcık değilde hırıltılı bi öksürüğü var balgamı bi çıkartabilse bişeyi kalmıcak bende geceleri öksürüyorum bazen böyle kriz gibi geliyo

şu dişimi halledeyim haftayada öksürüğüme baktırıcam

kış geldi oldu biz çocukları iyi edemedik ya ona üzülüyorum inanın

Angel

selam fistiklarrrrr nabersinizz

hepiciginizi opuyorum  :flowers:   efline cok gecmis olsun insallah kusmasi bir daha tekrarlamaz

dunurum Allah yardimciniz olsun canim yaa kac aydir oksuruyor cocugum insallah en kisa zamanda cozerler su oksurugun caresini  :amin:

sanada cok gecmis olsun canim yaa simdi gectimi enfeksiyonun ?  insallah en kisa zamanda herkes tparlanir  :amin:   sagligina kavusur  :amin:

bizde dun gece emrenin saclarini yine kazittik   :k06:  anam yavrum nasil agliyordu   :crybaby2:    cocugum icim maffoldu hickira hickira agliyordu

yavrum anneeeeeeeeee  aneeeeeeeeeeeeeeeeeee  deyip benden imdatt bekliyordu  ooff offf  icim paramparca olduydu ama okadar cok

rahatladiki yavrum saclar kesilikce yuzu gozu acildi yavrumun 

yakinda resim eklerim size  :D

neslihan

Günaydın kızlar

nagehancım güzel sözlerin için teşekkürler sizlerde çok güzelsiniz maşallah.fazlalıklara gelince onlar fazlasıyla bir sorun.birgün atlatırım inşallah

ışılın testlerinin temiz çıkmasına çok sevindim.benim kızda 1 hafta olmasına rağmen halen öksürüyor.bakalım demetin tavsiyesi ile harnup pekmezine başladım.inşallah faydalı olur.demetcim buarada kemiklerinin yumuşak olması bence çok normal yani daha bebekler onlar.birde şöyle düşünsene o kadar düşüyorlar.eğer kemikleri büyük insanlar gibi sert olsa biraz yüksekten düşse hemen kırılıverir Allah korusun.Duru ece ellerinden tuttuğumda yürüyor,ben ona ayakkabı giydirmiyorum giydirsemde çıkarıyor.Sadece çoraplarıyla geziyor.Benim kız biraz tembel ondan yürüyemiyor herhalde.

Yeşimcim bildiğim kadarıyla büyük firmalar hep internet bağlantılarını izliyor çalışanlarının,o yüzden kaçamaklarına dikkat et.çağınında yeni dişi hayırlı olsun buarada

demetcim ben birde doruğun kilosunu merak ettim.kaç kilo oldu zayıfladı diyosun?

tülincim paşayada sıhhatler olsun saçları gitmiş.ama resimdeki saçlı hali çok şekerdi ya maşallah :nazar:

Demet_dk

günaydın güzel anneler ve bebişleri

tülin demek traş oldu paşam ne tatlı olmuştur kimbilir

dorukun saçlarıda çok uzadı ama dediğin gibi çok ağlıyo nasıl yapıcaz bilmiyorum

hem ağlıyo hemde zaptedemiyoruz korkuyorum makas vs bi yerine gelcek diye

amcası kuaför amcayıda sevmiyo zaten bide traş yapınca iyice sinir oldu amcasına  :ehi:

çağınım

selam kızlar nasılsınız bakıyım

nagehancım sevindim canım testleriini hepsinin temiz çıkmasına geçmiş olsun inş. öksürükte düzelir bir an önce bu arada beni şikayetmi edicen sen bakıyım :suclu: aa aşk olsun ben sizin için geliyorum  :k06: :k06:

neslihan bencede gayte iyisin makyajsız çok hoşsun canımm  :opucuk: haklısın canımm ama herkes giriyo bi yerlere bende arada giriyorum off napıyım yaa  :ehi: :ehi:

demetcim anladım canım teşhisi koymuş bu valla canım benimm yaa düzelir o bol bol kemik suyuna çorba yap paşama annesi

tülincim canım demek paşamın saçlarını kazıttınız ama iyi oluyo rahatlıyolar çok canım iyi yapmışsnız

nuraycım canım eflinim nasıl sen nasılsın

kızlar ben oğlumu özledimm  :crybaby2: :crybaby2:

neslihan

o özlemin tarifi yok  canım alışırsın inşallah :amin:

Demet_dk

neslihancım iyi yapmışsın pekmeze başlamakla baya faydası var
hem çocuklara hem büyüklere inşallah iyi gelir duru yada

doruk un kilosuna gelince 11 e kadar çıkmıştı 3 ay öncesinde düzenli ve güzel besleniyodu
şuan 10 kiloya indi yüzü falan baya çöktü yani

kemikleri yumuşak diyorum ya kucağıma falan aldığımda çıtır çıtır ses çıkıyo doktora sordum bunu normal bi durum demişti
çok kafaya takmıyorum ama hani derler ya kilosu yok ama iri kemikli vs doruk öyle değil çok narin yani

yeşimcim sende hoş geldin neslihanın dediği doğru aman dikkat et laf gelmesin
çağın akşam yanında haftasonuda bol bol değerlendirirsin üzülme canım benim