2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Demet_dk

nuraycım geçmiş olsun kıyamam yaa kusmukta pek kötü oluyo canım bide etraf batınca benimde midem alt üst oluyo
canı sağ olsun yapacak bişey yok  :opucuk:

nagehan sanada geçmiş olsun ne çok çektin dişinden Allah sabır versin diş ağrısı çok zor  :opucuk:

tülincim çok haklısın ama üzülüp sinirlenme tamammı  :opucuk:

yeşimcim nasıl gidiyo işin sen alıştınmı iş temposuna iyidir umarım  :opucuk:
şimiden özledim sohbetlerimizi  :y25:

fıstık

sağol demetçim biri beddua etti galiba :k06:

Demet_dk

Alıntı yapılan: fıstık - 29 Eylül , 2010, 22:17:04
sağol demetçim biri beddua etti galiba :k06:

AMAN ALLAH KORUSUN
BEDDUA SAHİBİNİ BULUR MERAK ETME

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

evet negehancım aynısı eflin de yapıyo bugün bi rakadasa oturmaya gittik onunda kız çocuğu var oyuncak ruj bulmus eflin almıs dudaklarını boyuyo
bi baktım şok oldum beni görmüş demekki arkadasta gördü nasıl gülüyo oda nerden biliyo cadıya bak sen diyor :D :D
masallah cok akıllılar gördüklerı seylerı kolay kolay unutmuyolar :nazar:
demetcım cok sagol cnım evet kusmuk çok kötü ya midem nasıl bulandı anlatamam  :igrenc: :igrenc: :igrenc:
insallah bidaha kusmaz  :amin: :amin:
sen nasılsın doruk nasıl öptük sizi :opucuk:

fıstık

evet demetçim bencede biran önce sahibini bulsun

nuray demek eflin dudağına sürdü ruju vay bızdık vay ayyyyy yerim ben onu çok akıllılar maşallah :nazar:

desene bundan sonra bize ortak çıkıcak bunlar ayakkabı ruj derken yakında kıyafetlerimizide giyerler :k06:

çağınım

canlarım hepinize selam

demetcim iş iyi çok şükür ama sohbetlerimizi bende çok özledim msn olmaması kötü  :suclu: :k06:

tülincim sinirlenme canım boşve :opucuk: biz hepimiz birbirimize elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz ayrıca söylemeden edemicem kimse kimseyi azarlamadı şimdiye kadar yani anlatılış şeklinde bi anormallik yok anlayışta var yani soruyosun söylüyoruz bundan sonra sormazsın olur biter

nuraycım çok geçmiş olsun canım inş.. hemen düzelir nane iyi geliyo gerçekten iştahsızlık hastayken ne yazıkki oluyo rabbim daha büyük dert vermesin  vay eflin vay demek makyaj yapmaya başladı cadı yerim ben onun aklını  :ehi: :nazar:

nagehancımm beddua edeni gerçekten bulur  :opucuk:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

naber kızlar :-*
eflin bugün iyi alaha şükür bidaha kusmadı bakalım şimdilik böylre insallah tekrarlamaz :amin:
yeşim işinin iyi olmasına sevindim canım
nagehan sorma valla bunlar yakında kıyafetlerımızı de giyerler
eflin de ayakkabılarımı giyiyor dolaplardan indirıyo özelllikle gelinlik ayakkabılarıma bayılıyor :D :D
cadı hiçbişeyı unutmuyor cok süslü bu kız çok

Demet_dk

MERHABA ARKADASLARIM

NURAYCIM BİZ İYİYİZ OĞLUŞUMLA HAFİF ÖKSÜRÜĞÜ VAR HAFİFTENDE BURUN AKINTISI VAR
ARA ARA KULAĞINA VURUP AĞLIYO YA KULAĞI AĞRIYO DİŞTEN YADA KAŞINIYO BİLMİYORUM
15 AYDIR BİTMEDİ DERDİMİZ

YEŞİMCİM İŞİNİN İYİ OLMASINA SEVİNDİM 1 HAFTA GEÇTİ BİLE

BURDAKİ BÜTÜN ARKADASLAR ŞİMDİYE KADAR NE SORDUYSAM CEVAPLADI
KİMSE KİMSEYİ AZARLAMAZ HİÇBİRİMİZ O TARZ İNSANLAR DEĞİLİZ BENCE  :icon_thumright:

SÜSLÜ KIZLAR İŞ BAŞINDA DEMEK NE GÜZEL YAA İNŞALLAH BENİMDE Bİ KIZIM OLUR
AMA BABAMIZ AÇISINDAN PEK İYİ OLMAZ BU DURUM  :suclu:
BENDE KÜÇÜKKEN MAKYAJ MALZEMELERİYLE ÇOK OYNARDIM
ALYANS TAKMAYI ÇOK SEVERDİM MİD EKARNIMA MİNDER KOYARDIM HAMLE GİBİ  :k06:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

demetçim geçmiş olsun doruk paşaya
yine mi hasta bi iyileşemediler bu çocuklar ya
dişten de olabilir canım eflinde kulaklarıyla çok oynuyor ben dişten şüphelenniyorum
evet canım aynen pek süslü bizimde babamızın pek hosuna gitmiyor dün tırnaklarına kırmızı oje sürdüm aksama kadar tırnaklarına bakıyo babasına gösterıyor bide :k06: :k06:
babasıa diyoki sen de anan gibi süslü m olcan kız :ehi: :ehi:
insallah seninde ilerde bi kız bebişin olur da sen de süslersin :D :D
aynen canım bende burda ne sorduysam herkes cevapladı kimseyi de fazla sıkmamaya özen gösterdım
ama azra öyle degıl aynı seylerı kac kere yazdık
başka bişey yazmıyor bu çocuk hiçmi iyi bişey yapmıyor
hep yemek sorunu

Demet_dk

ÇOK TEŞEKKÜRLER CANIM
GALİBA DİŞTEN ÇEKİŞTİRİYO KULAĞINI ÜSTTEN DİŞ ÇIKIYO
YADA ARKA TARAFLARDAN ÇIKICAK AÇMIYOKİ AĞZINI BAKİM

EFLİNİN KAÇ DİŞİ VAR

DİĞER KONU VE KONUKLARLA İLGİLİ YORUM YAPMAYACAM  :k06:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

:ehi: :ehi: :ehi:
ben de uzun zamandan beri sayamıyorum
aynı doruk gibi agzına açmıyo  bizim cadı da
en son 13 tü :nazar: :nazar: :nazar:

Demet_dk

maşallah 13 dişine  :nazar:
bizim altta 4 tane var üstte 3 tane var
3.diş yeni çıkıyo işte biraz gecikiyo dişlerimiz
arka dişleri çıksa belki daha iyi yicek yemeklerini şimdi çiğneyemiyo  :-\

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

evet canım arka dişler baya farkediyo
eflin şimdi masallah herşeyi yiyebiliyor fındık fıstık vs.
arka dişler yokken bu kadar çiğneyemıyordu
insallah acısız cıkartır doruk paşam dişlerini

neslihan

merhaba kızlar hasta bebişlere çok geçmiş olsun hasta annişlere de.Azra Allah yolunu açık etsin.

Benim kızımı zaptedemiyorum yürümüyor halen.heryere emekleyerek gidiyor kimi zamanda tutunarak doktor 2 yaşında bile yürüse ayağa kalkabiliyorsa yerden problem yok dedi.bende takmıyorum.heryere anında yetişiyor.bazen hızlı hızlı gelirken eli kayıyor düşüyor.4 tane azı çıkarıyor.diş sayımız 12 sanırım bizimde.Yeme sorunumuz devam ediyor sanırım hastalıktan dolayı kiloda verdik.benim bebeğim doyduğunu kusarak belli ediyor.ben kusmasına çok alıştım artık zor gelmiyor.gidiyorum paşa paşa kıyafetlerini mama sandalyesini yıkıyorum.

henüz benimkisi süslenmeye merak salmadı.benim süslü olmamamla alakalı sanırım.ben dudağıma ruj sürünce dudağımda bir fazlalık varmış gibi gelir.göz makyajı yapınca da hemen unutur gözümü kaşır her tarafa bulaştırırım.çünkü malesef alışkanlığım yok.

kimseye gereksiz yere sinirlenmeyin gerçek alem zaten yeteri kadar meşakkatli sanal alemde birde can sıkmayalım. :hello2:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

haklısın neslihancım
canım eflin de bır ay öncesıne kadar sürekli kusuyordu dediğin gibi doudugunu böyle belli ediyordu
hala da arada öğürüyor tam kusacak gibi oluyor ben hemn kucagıma alıyorum balkona cıkartıyorum ablalara bak falana dıyorum seri bi şekılde sonra yutuyor kusmayı unutuyor sende bi dene istersen
yürümesini de takma kafaya
her cocuk bır olmaz
her yere gidebiliyosa dert etmeyye gerek yok