2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

Angel

:-ooo :-ooo :-ooo   anliyan anladi

naber kislar biz cok sukur iyiyiz oglumla ust azi disimiz patladi  cok sukur .

aleynanin okulu iki hafta tatildeydi simdi bir haftasi kaldi bende nereye goturecegime sasirdim valla  :-\

havarda soguk  isinamadi bir turlu soyle buyuk bir park var  oriya goturmeye niyetlenmistimki az once yagmur yagmaya basladi

kapali bir alanda kocaman oyun yerleri var sanirim  yavrularimi oraya gotururum bugun .yarinda  kadinlar kolu diye bir yer var orta yasli hatunlar

emre cok seviyor aleynada   yarinda ordayiz.belki persembeye sinamaya gotururum  cumaa gunude melbourne'nin akvaryumuna gotururum resimlerinide

eklerim size artikim  8) 8)

ahydin bizden bukadar Allaha emanet olun optuk oglumla   :flowers:   :love9:

neslihan

Alıntı yapılan: fıstık - 27 Eylül , 2010, 23:56:58
sağol neslihancım sen neler yapıyosun canım evde rahatmısın kızınla özlem gideriyormusun anlat bakalım

Allah a çok şükür rahatım ama boş zamanlarım ve uykularım hesap yapmakla geçiyor nasıl ev alıcam 2.çocuğu hangi aralıkta yapmalıyım gibi hesaplar.annem rahatsız olduğu için annemin yanında kalıyorum.burda birde annesi babası ayrı yiğenim var kız anlayacağınız sorunlu bi çocuk 17 yaşında ve üniversiteye hazırlanıyor kavga dövüş gidiyor bir şekilde.sınav sonuçlarım açıklandı 3 dersimden geçmişim 4 dersim kaldı mali müşavirlik yolumda arada ders çalışıyorum.büro açma hayalleri kuruyorum kendi işimde çocuklarımla daha rahat ilgilenebilirim diye.

duru ece huzursuz bu aralar hem öksürüğü hem burun akıntısı var.öksürüğü benim canımı çok sıkıyor.bugün 5.gün peditus veriyordum antibiyotiğe geç dedi doktoru peditusu 7 güne tamamlayacam antibiyotiği de 1 hafta perşembeye azalmazsa öksürüğü yine ara gel dedi.

öksürük için evde ne yapabilirim gerçi herşeyi yiyip içmiyorki bitkisel şeyleri yiyip içmzki

Demet_dk

NESLİHANCIM GEÇMİŞ OLSUN

BEN AKTARDAN KEÇİ BOYNUZU PEKMEZ ALDIM HERGÜN VERİCEM TADIDA ÇOK GÜZEL ÇİKOLATA GİBİ
ÖKSRÜĞE HIRILTIYA VE BİÇOK ŞEYE İYİ GELİYOMUŞ Bİ BAK İSTERSEN

ONUN DIŞINDA IHLAMUR VERMEYE ÇALIŞIYORUM İÇMİYO ŞIRINGAYLA VERMEYE ÇALIŞIYORUM

İLACA DEĞİLDE BESLENMESİNE YÖNELMEYE BAŞLADIM DAHA İYİ OLDU

İLK 2 GÜN PEDİTUS VERDİM SONRA BIRAKTIM ŞİMDİ DAHA İYİ

neslihan

saol demetcim bende ilaca yönelmeyi çok sevmiyorum.ama çok öksürmeye başlamıştı korktum açıkcası o yüzden doktorunu aradım antibiyotik başladık.hastalandığından beri hep pekmez bal koydum yiyeceklerine öyle verdim.kaşıkla vermeye çalışıyorum ama öğürüyor.ıhlamur vermedim ama deneyeceğim.harnup pekmezini ben hamile kalmaya çalışırken kocama içirmek için almıştım içmedi bende içemedim çöpe atmıştık ama duru ya içirmeye çalışim.

benim sevmediğim şeyleri duruda sevmiyor bal pekmez hiç sevmem ama ona alışkanlık kazandırmam lazım

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

kızlar çok moralim bozuk
eflin dün gece sütünü içti biberonla uyuyordu tabi
birden bı kustu bi geğirdi allahım neye ugradıgımı sasırdım ya
heryer üstü başı saçı yüzü kusmuk oldu
elektrıkler de yoktu
ne yapacagımı sasırdım
hjasta olmasına mı yanayım
ortalıgın batmasına mı anlamadım :crybaby2: :crybaby2:
dün yıkadım acaba üşüttü mü diye endişelendım
yatak kendi beşiği döşekj uyku setine kadar bugün yıkadım of ya kusan çocuk çok zor
şimdi nane limon kaynattım bakalım ıns ıyı gelir

çağınım

canlarım hepinize selam

sağolun kızlar alışıcaz artık bu sabahta ağladı ama biraz daha iyiydi düne göre

azra neden böyle bişi yazdın anlamadım yani herkes sana yardımcı olmaya çalışıyo soruyosun söylüyoruz bende bunu anlamıyorum yani soruluyo yazılınca cevabı beğenilmiyo o zaman sormayın bişi herkes bildiği yoldan devam etsin sende öyle yap bence

bebekleri hasta olan herkese büyük geçmişler olsun

nuraycım neslihancım

nuraycım üşüttü belkide nane çayı yap midesine iyi gelir ama limon koyma limon daha çok bulandırır miğdesini kıyama yavruma yaa ne kadar naziklrer hemen hastalnıyolar  :sad1:

fıstık

nuray neslihan geçmiş olsun kızlar

bizim öksürüğümüzde hala geçmedi maalesef

benimde dişim çekilmişti ya yeri enfeksiyon kapmış bugün tekrar gidicem gece müthiş ağrım vardı :crybaby2:

azra35

Alıntı yapılan: çağınım - 29 Eylül , 2010, 11:15:51
canlarım hepinize selam

sağolun kızlar alışıcaz artık bu sabahta ağladı ama biraz daha iyiydi düne göre

azra neden böyle bişi yazdın anlamadım yani herkes sana yardımcı olmaya çalışıyo soruyosun söylüyoruz bende bunu anlamıyorum yani soruluyo yazılınca cevabı beğenilmiyo o zaman sormayın bişi herkes bildiği yoldan devam etsin sende öyle yap bence

bebekleri hasta olan herkese büyük geçmişler olsun

nuraycım neslihancım

nuraycım üşüttü belkide nane çayı yap midesine iyi gelir ama limon koyma limon daha çok bulandırır miğdesini kıyama yavruma yaa ne kadar naziklrer hemen hastalnıyolar  :sad1:
sorun cevabı beğenmemek değil sorun anlatılış şekli psikologluk bi durumum yok neslihan senden daha beterde diilim
balkızcım saolsun bu konularda sabırlı bi şekilde anlatıyor allah razı olsun bin kere :amin:

azra35

haklısın tülin hepinizden razı olsun allah tabiki zaten yazmıcam bişey içiniz rahat olsun diye yazdım bunları

gökse

nuraycım muhtemelen üşütmüştür bebeğin çok geçmiş olsun canım... çocuklar böyle çok hassas oluyorlar işte  :opucuk:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

sagolun kızlar
yeşim limonda verdim canım görmedım yazını ama böyle kustugu zamanlar yapıyodum öncelerı de nane limon iyi geliyodu
insallah ıyı gelmiştır daha da bulandırmamıstır midesini
ama yine iştahsızlıkı bbasladı hiçbişey yemıyo hemen öğürüyo demekki hala midesi bulanıyor :honk: :honk:
nagehancım sagol sana da tekrar geçmiş olsun umarım önemli bişey değildir
göksecim sağol
tülin  :opucuk:
demet :opucuk:

fıstık

tülincim sinirlenme canım boşver

azra canım sende artık bu sayfaya gelipte bişiler sorma git balkıza sor o da cevaplasın elbet birgün o da senden sıkılacaktır çünki ben senden artık

çooooooookkkkkkkk sıkıldım

10 tane iğne verdi doktor enfeksiyon kapmış dişim aman ya şu ağrıdan bi türlü kurtulamadım

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:
aynen ben de
tekrar geçmiş olsun canım

fıstık

sağol nuraycım

ay ışıl bugünlerde benim topuklu ayakkabılarımı ve terliklerimi giyip geliyo eflinde yapıyomu dünde makyaj malzemelerimi almış fırçayı suratına sürerken

yakaladım :toothy10: :toothy10: :toothy10:

çok süslü olcak sıpa