2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Demet_dk

Alıntı yapılan: ♥♦•NURAY♥♦• - 24 Eylül , 2010, 17:23:55
geçmiş olsun kızlar ya
ah bu yavrular ne zaman düzelcek
yeşim buluşmayı iptal ettınız heralde demetle olan :icon_scratch:

MALESEF KÜÇÜK ADAMLARIMIZ İZİN VERMED
ÇAĞIN VE DORUK HASTA OLDUĞU İÇİN ERTLEDİK

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

tüh ben de fotolarınızı bekliyodum :ehi: :ehi: :ehi:

çağınım

selam kızlarrr

evet nuraycım malesef minik adamlar izin vermedi yine hasta oldlar ne yazıkki ama inş.. buluşucaz bi gün cumartesi bile olsa yanii o zaman fotoları koyucaz merak etmeyin  ::)

Demet_dk

Alıntı yapılan: çağınım - 25 Eylül , 2010, 19:56:43
selam kızlarrr

evet nuraycım malesef minik adamlar izin vermedi yine hasta oldlar ne yazıkki ama inş.. buluşucaz bi gün cumartesi bile olsa yanii o zaman fotoları koyucaz merak etmeyin  ::)

evet hemde boy boy

yeşimcim çağın nasıl oldu

doruk hiç durmuyo ne gece ne gündüz uyumuyo devamlı mız mız hep kucağımda
öksürüğü ve burun akıntısı devam ediyo peditus veriyorum soğuk algınlığı olduğunu düşündüğüm için
peditus öksürüğe iyi geliyomuydu  :icon_scratch:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

yine mi hasta oğlum ya
geçmiş olsun demetçim
peditus soğuk algınlıgaına ve öksürüğe iyi geliyor canım

Demet_dk

Alıntı yapılan: ♥♦•NURAY♥♦• - 25 Eylül , 2010, 23:48:40
yine mi hasta oğlum ya
geçmiş olsun demetçim
peditus soğuk algınlıgaına ve öksürüğe iyi geliyor canım

aynen nuraycım teşekkürler
Allahım şifa versin  :amin:
eflin nasıl yemesi düzeldimi biraz

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

eflin bu günlerde allahıma şükür iyi :nazar: :nazar:
masallah bişeler yemeye başladı
ama cok yüklenmıyorum fazla sıkmıyorum
azar azar tatlarına bakıyo artık

fıstık

nbr kızlar çocuklar uyudumu ışıl biraz önce uyudu

bugün bir makarna yedi kızlar maşallah şaşırdım kaldım ağzına sürmüyodu koca bir tabağı bitirdi  :nazar:

memeden ayırmakla iyi etmişim ona güvenipte yemiyomuş öksürüğümüz hala geçmedi annem bugün aktardan bişi almış tavada yaktı dumanına

pamuk tuttu sonra o pamukları göğsüne ve sırtına koyduk sabaha kadar durucakmış yarın tekrar yaparız dedi inşallah işe yarar öksürüğü geçerse

sizede söylerim yaparsınız

neslihan

iyi geceler kızlar öncelikle yeşimcim Allah rahmet eylesin.

kızlar duru ecede hastalandı.hem burnu akıyor hem öksürüğü var.birde sanırım azı dişleri 4 tane birden çıkarıyor.diş sayımız birden 12 oldu maşallah iştahda yok birşeyde.bizde kilo alamıyoruz.sorunlarımız hepimizde ortak olduğuna göre çokda takılmamak lazım ama gece kalkıp ağladığında bende onunla ağlıyorum oda ayrı bir konu.

nagehan ışılın iyi olmasına sevindim maşallah birgün bende bir tabağın çeyreği kadar ev yemeği yediğini görürsem dünyanın en mutlu annelerinden bir olucam.hasta olduğu için bu ara hep muhallebi yapıp veriyorum içine bal ve pekmez karıştırıyorum.sırayla birde mama veriyorum.ilaç olarak peditus günde 3 kez çok şükür ateşimiz yok.şimdilik bizden bu kadar öptük hepinizi

fıstık

mrb neslihancım geçmiş olsun sizede bu ay çocukların hastalık ayı galiba

ışıl öğleyin 12 de kahvaltı etti saat 6 da yedi makarnayı canım 6 saat aç bırakınca mecbur yedi sanırım makarna pişene kadar başını bekledi mam mam

diye :k06:

napayım 3-4 saate bir verince yemiyo bende bugün biraz aç bırakayım dedim

neslihancım pirinç çorbası tel şehriye çorbası falan yapsan yemiyomu

azra35

benimkide grip başlangıcı peditus veriyoruz ama kusuyo tadını sevmiyo iştahsız bugün neslihanın dediği gibi ev yemeği yese bende dünyanın en mutlusu olurum of of o yemeyince bende yemek istemiyorum sütede alıştıramadı daha

azra35

kızlar çok mutsuzum bu çocuk beni mahfediyo ya allahım alışsı pütürlülere pütürlüyü kusuyo yine pütürsüz veriyorum bu kezde bi kısır döngüye giriyorum
kimsede beni anlamıyo kafayı yicemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :crybaby2:

neslihan

kimse seni anlamıyor diye birşey yok kimi çocuk iştahlı kimi çocuk iştahsız.kimi pütürlü yiyor kimi pütürsüz.
ne olursa olsun annelik sabır işi kısır döngü felan diye düşünme

Allah uzak etsin de geçen gün bir genç kız gördüm tvde doğuştan yemek borusu dar ve hep sıvıyla beslenmiş,ama büyümüş normal bir genç kızdan hiçbir farkı yok.

birde halamın kızı geldi dün iki çocuğuda uzun süre katı yemek yememiş hep mama şimdi ikisi de obez gibi şuan 30 yaşlarında varlar.aman yemesin öyle de olmasın dedim kendi kendime.

bir şekilde yiycek azra aç kalacak değil ya  ne yiyorsa onu vericez şimdi.ben şuan neyi severek yiyorsa onu veriyorum hiç vermesem açım diye aramıcak ne yapayım  annelik böyle sabır sabır sabır başka çözümü yok.

gökse

aynen neslihancım .benimkilerde yemiyorlar doğru düzgün .oğlum 3.5 yaşında kızım 14 aylık .ama ikisinede yediremiyorum doğru düzgün.azıcık azıcık yiyolar işte .yapcak bişey yok sabır..

fıstık

azracım seni anlıyoruz biz ama eline sürekli bişiler ver ısırıp yere atsada yemesede olur zamanla alışır diyoruz ama sen herşeyde acele ediyosun

yemedi içmedi dişi çıkmadı yürümedi konuşmadı herşeyi problem yapıyosun ben tam 7 aydır süte alıştırmaya çalışıyorum bazen bir iki yudum

içiyo bazende ağzına sürmüyo yani yapıcak bişi yokki sonunda ölümde yok 3 aydır yoğurt yediremiyodum dün bir tabak yoğurdu yedi yani sabredeceksin

yemezse yemez diyeceksin bu kadar basit