2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

çağınım

:amin: :amin:

hemde nasıl bende bugün dişten muzdaribim 20 lik dişimi patlattım ama tamanını değil damağımı yarmaya çalışıyo geceden beri tükendim onlar iyi bile dayanıyolar  :sad1:

tülincim sizede geçmiş olsun canım inş. sıkıntısız patlatırsınız

buluşucaz canım inş.. haftaya çekiliriz tabiki çekilmezmiyiz aa aşk olsun çatlatmayız sizi merak etmeyin  :k06: :opucuk:

çağınım

tülincim emre paşam yürür inş. yakında hayırlısıyla olsun yürüyüncede biliyosun nasıl yaramaz oluyolar peşinden koşturucak annesini  :k06:

Angel

yesim senindemi 20 lik disin patliyorrrrr  :crybaby2: :crybaby2:  amaninn benim tam  bir haftadir agzimin ici sis sag tarafim  birde sag bademcigim sisti

disim yuzunden.26 yasindayim halen cikamadi su 20 lik disler    :cildir: :cildir:  her 2 ayda bir boyle maffediyor beni    :cildir: :cildir:

Demet_dk

AMMA ÇOK DİŞ ÇIKARANIMIZ VARMIŞ BEEE  :ehi:

HEPİNİZ AĞRISIZ SIZISIZ PATLATIN DİŞLERİNİZİ İNŞALLAH

EMREDE YÜRÜR YAKINDA MAŞALLAH YAKIŞIKLIYA  :nazar:

Angel

cok saol teyzesi  :opucuk:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: hee anam bebislerle beraber bizde dis cikartiyoruz      :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

doruk pasam nasil annesi tamamen memisten kesildimi  :opucuk:

çağınım

tülincim sağol bitanem hiç sorma geceden beri mahvoldum resmen boğaım şişti kulağımada vuruyo ağrısı denemediğim şey kalmadı geçmesi için sanada çok geçmiş olsun  :crybaby2: çok geç çıkaranlar bile var bizim yine iyi bu yaşta çıkması fazla gecikmedik  ::)

demet hakikaten ne çok diş çıkaranımız var  :k06: aminn canımm  :ehi:

Angel

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:  aklima birsey geldi yesimmm    :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

bizdemi havuc yesek yanlardan felan belkim daha rahat patlatiriz su 20 lik dislerimizi     :toothy10: :toothy10: :toothy10:

çağınım

tülincim iyi fikir aslında bide biz deneyelim havuç'u ben az evel demete msnden bişi yazdım son çare olarak o aklıma başka bişey gelmiyo hani sek oluyo  :tongue3:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

yeşimcim cok sevındım ıyılesmıs cagın pasa  :nazar:
aman iyilessınde yaramazlık yapsın
demet demek bulusuyosunuz he
ayy nasıl özendşm valla :y25: :y25:
keske bende yakın olsam size
nerde bulusuyosunuz
resımlerınızı beklıyorum ona göre bol bol cekılın  :caca: :caca:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

kızlar benimde ya yirmilik dişlerım aslında hemileyken çıktı ama
yamuk cıktı cene yapısı dar oldugundan yer bulamamsı bıraz üste dogru pırtladı :k06:
ama hala agrı yapıyor ben de cok cekıyorum bu diş agrsından
ihmalden hıc gıtmedım doktora zaten bı gıtsem dişçi dövecek beni :caca:

Demet_dk

Alıntı yapılan: Angel - 17 Eylül , 2010, 16:15:34
cok saol teyzesi  :opucuk:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: hee anam bebislerle beraber bizde dis cikartiyoruz      :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

doruk pasam nasil annesi tamamen memisten kesildimi  :opucuk:

MEMEDEN KESİLDİ AMA İŞTAHI HALA AYNI TÜLİNCİM DELİRTİYO BENİ VALLA
Alıntı yapılan: ♥♦•NURAY♥♦• - 17 Eylül , 2010, 17:50:17
yeşimcim cok sevındım ıyılesmıs cagın pasa  :nazar:
aman iyilessınde yaramazlık yapsın
demet demek bulusuyosunuz he
ayy nasıl özendşm valla :y25: :y25:
keske bende yakın olsam size
nerde bulusuyosunuz
resımlerınızı beklıyorum ona göre bol bol cekılın  :caca: :caca:

BİZ YEŞİMLE HAMAMDA BULUŞUP OĞULLARIMIZA KIZ BAKICAZ  :ehi: :ehi: :ehi:
BULUŞALIM BOL BOL FOROĞRAF ÇEKİNİRİZ ZATEN OHHH  :muzz: :muzz:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

çağınım

nuraycım sağol canım düzeldi çok şükür oğluşum

demet haklı hamamda buluşucaz oğlanlara kız bakıcaz ee şimdiden bakmak lazım bu zamanda aklı başında kız nerdee dimi ama şöyle bi göz gezdirelim etrafa  :ehi:,
nuraycım sen hangi şehirdeydin

nuray canım sende ihmal etme o dişini çektir eğer rahatsızlık veriyosa benimde çene yapım dar çıkmıyo zaten bi tanesini çektirmiştim bu 2. bu az bişi patladı ama işkence haline döndü resmen

evet bol bol resim çekilicez  :muzz: :muzz:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

beklıyorum valla ona göre :D
ben bursadayım canım
ama istanbulda annemler oturuyor tatillerde gelıyorum istanbula
ne ıı dusunmussunuz  ;) ;)

fıstık

hepinizede mrb kızlar

ışılı bugün kontrole götürdüm öksürüğü geçmedi doktor 5 tane daha iğne verdi pazartesi tekrar götürücem olmazsa hastaneye alıcam dedi :crybaby2:

ben bakamıyorum galiba bu çocuğa hasta ettim iyileşemiyor

banyo bile yaptırmadım kaç gündür üşütmesin tekrar diye ilaçlarınıda zamanında veriyorum ama terleyince muhafaza edemiyorum herhalde :BangHead:

bi taraftanda diş ağrım var azaldı ama tamamen geçmiyo pazartesi çekilecek

küçükken hasta etmedim ne kadar çok dikkat ettim ama bu sefer yok geçmiyo çocuğun öksürüğü doktor kronikleşmiş olabilir diyo

allahım nolur hastaneye almasın ya ben hiç sevmiyorum hastaneyi