2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

HERKESE İYİ BAYRAMLARRRR :wav: :occasion16: :icon_flower: :flowers: :opucuk: :-*
neslihancım maşallah koca kız olmuş poz da vermiş  :nazar: :nazar:
maşallah bütün bebişlerimize kocaman oldular inanamıyorum ya :nazar:

neslihan

hepimizin bebişlerine maşallah iyi bayramlar mutlu günler sevgiler

Angel

HAYIRLI BAYRAMLAR KISLARRR   :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

BURCUM MASALLAH IKIZNIDE CANIM

YESIM YERIM SIZI BEN MASALLAH

NESLIIII YAVRUM NASILDA TATLI OYLE MASALLAH HEPICIGINE OPTUK KISLAR OGLUMLA  :occasion5: :occasion5:

burcum

sağol tülincim hepimize maşallahhhhh :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

fıstık

kızlar geçmiş bayramınız mübarek olsun

çağınım

kızlar hepinizin geçmiş bayramı mübarek olsun

biz çok kötü bi bayram geçirdik  :crybaby2:

geçen hafta salı günü çağın sabah ağlayarak uyandı bi baktım ki yanıyo hemen ilaç verdim düştü öyle sürekli kontrol ediyorum yine yükseliyo ateşi bi türlü düşmedi ve hiç bişi yemedi su bile içmiyo ağzına bi bakrım kafa dişi şişmiş kocaman olmuş ama patlatamıyo neyse bi gün bekledik hiç düzelme yok ağrı kesici ateş düşürücüyle geçer diye bekledik bayram geldi anneme ve babaannesine gittik çocuğum başını tutamıyodu bide o halde bayramın ilk günü eşimin dayısına gittik yavrum nasıl huzursuzdu ağlıyo sürekli sinir oldum tabiki su bile içmiyo bi tek pirinç unu yiyodu gece dönüşte doktora gidelim dedim sabaha geçer dedi kaynanam gitmedik ertesi gün baktık olucak gibi değil aldık doğum yaptığım hastaneye götürdük bu arada vücudunda çeşitli yerlerde cilt üzerinde değişik yaralar çıktı oğlumun doktora gittik doktor baktı boğazları aşırı derecede iltihaplanmış enfeksiyon kapmış çağın dedi yaralarıda bununla bağlantılı dedi antibiyotik verdi sprey ve iki tanede krem çok şükür iyiz artık açıldık ama bayramdan hiç bişi anlamadık en önemlisi kaynanama bi kere daha sinir oldum ve eşime yani çocuğu doktora götürtmediler bana diye bide dikkatli olun bu enfeksiyon salgınmış şu sıralar adını söyledi ama aklımda tutamadım aman yavrularımıza dikkat arkadaşlar  :y25:

Demet_dk

çağınım kuzucuğuma çok çok geçmiş olsun
ilaçları iyi gelir hemen iyileşir inşallah
her zaman dikkat etmek lazım çocuklar çok çabuk kapıyolar hastalıkları
babanneler hep böyle gerekszimi acaba sanki niye karışıyosa  :cussing:

çağınım

demetcim sağol canım arkadaşım

inş.. baya açıldı toparlanıyo ama anca tabiki su içince  bile okadar sevindim ki mahvoldu yavrum ya  :crybaby2: kesinlikle çok çabuk kapıyolar çok dikkat etmek gerekiyo rabbim hepsini korusun  :amin:

demetcim kesinlikle gereksiz biliyosun bizimkiler özellikle gereksiz zaten  :suclu: :cussing:

azra35

Alıntı yapılan: çağınım - 13 Eylül , 2010, 12:50:23
demetcim sağol canım arkadaşım

inş.. baya açıldı toparlanıyo ama anca tabiki su içince  bile okadar sevindim ki mahvoldu yavrum ya  :crybaby2: kesinlikle çok çabuk kapıyolar çok dikkat etmek gerekiyo rabbim hepsini korusun  :amin:

demetcim kesinlikle gereksiz biliyosun bizimkiler özellikle gereksiz zaten  :suclu: :cussing:
çok çok geçmiş olsun canım aman bayram işte geçti gitti iyileşir inşallah çabucak :amin: :nazar:

çağınım

sağol azracım valla yavrum iyi olsunbda önemli değil inş.. diğer bayram gezeriz rahatça

bu arada resmimizi beğendiğin için sağol canım

mustafayla seninde resmini bekliyoruz ama görmedik seni hiç hadi yüklee bi tane oğluşla resmini

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

cok gecmıs olsun yesımcım cagınıma
oyy ne üzülmüşsundur bayramdan tat alamamısındır
neysekı sımdı ıyıymıs cok sevındım canım
ah bu kaynanalr yok mu :violent1: :violent1:

çağınım

nuraycım sağol canım

çok üzüldüm su bile içmedi düşünsene bi tek pirinç unu yedi çorba dahi içemedi sanırım pirinç unuda yutması kolay olduğu için yiyodu çok üzüldüm üzülmezmiyim hiç bişey anlamadım bayramdan sabaha kadar başında bekledim 3 gece ateşini kontrol ettim nefesini dinledim çok kötüydü yavrum rabbim kimseye göstermesin allah şükür şimdi iyi az evel yoğurt çorbası yaptım bi tabak yedi uyudu

o kaynanaları hiç dorma zaten çoğu kaynar kazana  :violent1:

Angel

yesim ne diyon anam  :y25: :y25:

kiyamam ben yavruma nasilda agri icindeymis  :(

cok sukurki simdi daha iyi uzulme canim  :aferin: atlatirsiniz hayirlisiyla   :amin:

cok cok gecmis olsun yesim  :flowers:

çağınım

sağol tülincim  :y25:

ilk kez böyle kötü bişey yaşadım rabbim kimseye yaşatmasın hiç birimizi yavrularımızla sınamasın :amin: çok acısı varmış yavrumun bilseydim o kadar bekletirmiydim 2 gün bile olsa hemen götürürdüm ama kaynanam ve eşim işte kendimide suçluyorum yavruma iyi bakamadım diye  :crybaby2:

çok şükür iyi tülincim ilaçların faydasını gördük inş.. atlatıcaz  :amin:

sağol bitanem

siz nasılsınız paşam ve prensesim nasıl sen nasılsın tülincim

Angel

sakin kendini suclama sen cok ama cok iyi bir annesiiiinnnnnn  :aferin: :aferin: :aferin:

gozun gibi bakiyorsun yavruna birdaha boyle birsey agzindan duymayim    :caca:

cok sukur canim yaa aleyna uyuyor emremde yanimda bir turlu uyutamadim    :k06: yanimda dolanip  duruyor tv izliyor  :D  butun gun  babaaaaaa

babaaaa baababaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  diye diye bir hal oldu oglum  :love3:  cok sviyor babasini  :nazar: :nazar: