2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

çok gecmıs olsun yeşimcim
anlıyolar ama dinlemıyolar işte
ah ah bı an önce büyüseler

Demet_dk

bende merak ediyorum yani ne zaman dur deyince duracaklar  :tongue3:

yapma yada atma dediğim zaman vuruyo bana bende ağlıyorum sonra öpüyo beni bide yanağını uzatıyo balım benim barışıyoruz sonra

dorukta atma huyu çok istediği şeyi zamanında vermezsek sinirleniyo alana kadar uğraşıyo
aldıktan sonrada fırlatıyo inatcı ve sinirli

çağınım

sağol nuraycım

bende merak ediyorum ne zaman durucaklar yapma deyince ama durucak gibi değiller anacım  :tongue3:

yerim onu ben akıllı oğlum benim hem vuruyo hemde barışıyo hep aynılar çağında aynı vuruyo ben ağlayınca oo anneee diyo öpüyo hemen aynı yaa çağında çok inatçı ve bi o kadarda sinirli ne yapıcaz biz bu yaramazlarla bilmiyorum  :k06:

burcum

selam kızlarrrrr kaç gündür baya bir yoğunduk fuara gittik alışverişe gittik misafir vardı derken bugün oldu dün gece derin düştü yüzünü sehpaya çarptı :y25: göz kapağı çizilmiş şişti hemen buz koydum ağlaya ağlaya yavrum verilmiş sadakamız varmış şişti sadece buz da çok etkili çok morarmadı gözüne birşey olabilirdi :y25: :y25: çok korktum :y25:
hepinizin yavrularına da geçmiş olsun
demetcim resim hemen yüklüyorum canım buarada maşallah neslihancım ana kız size  :nazar: :nazar:
tülincim prensesle prens süperler ALLAH nazarlardan saklasın :nazar: :nazar:
demetcim siz zaten harikasınız ana oğul maşallah :nazar: :nazar:

Demet_dk

Alıntı yapılan: burcum - 06 Eylül , 2010, 14:04:13
selam kızlarrrrr kaç gündür baya bir yoğunduk fuara gittik alışverişe gittik misafir vardı derken bugün oldu dün gece derin düştü yüzünü sehpaya çarptı :y25: göz kapağı çizilmiş şişti hemen buz koydum ağlaya ağlaya yavrum verilmiş sadakamız varmış şişti sadece buz da çok etkili çok morarmadı gözüne birşey olabilirdi :y25: :y25: çok korktum :y25:
hepinizin yavrularına da geçmiş olsun
demetcim resim hemen yüklüyorum canım buarada maşallah neslihancım ana kız size  :nazar: :nazar:
tülincim prensesle prens süperler ALLAH nazarlardan saklasın :nazar: :nazar:
demetcim siz zaten harikasınız ana oğul maşallah :nazar: :nazar:

burcucum çok teşekkürler iltifatların için

Allah korumuş bebeğini iyiki gözüne bişey olmamış
Allahım korusun hepsini acışarını göstermesin  :amin:

burcum

06 Eylül , 2010, 14:14:17 #8780 Son düzenlenme: 06 Eylül , 2010, 14:16:16 burcum

Uploaded with ImageShack.us

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

burcum

sağol demetcim amin canım :amin: ALLAH kimseyi evladıyla sınamasın :amin: :amin:

burcum

06 Eylül , 2010, 14:19:33 #8782 Son düzenlenme: 06 Eylül , 2010, 14:29:24 burcum

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Demet_dk

BURCUCUM SİZDE ÇOK GÜZELSİNİZ ANNE KIZ MAŞALLAH  :nazar:

KIZINA BAYILDIM SAÇLAR FALAN ÇOK ŞEKER  :nazar:

burcum

Demet_dk

burcum

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: işte bu da kelebeğimin son hali  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
ALLAH ım bütün bebişlerimizi nazarlardan kazalardan belalardan korusun :amin: :amin: :amin: :amin:

çağınım

geçmiş olsun burcucum sizede allah korumuş

bu arada süpersinz ana kız maşalah size  :nazar: :nazar:

Demet_dk

SON HALİ DAHADA ŞİRİN  :nazar:

EEEE HADİ YEŞİM HANIM  :director:
SİZDE RESİM EKLEYİN PAŞAMIN RESMİNDEN TEYZESİ YİCEK ONU  :hungry:

çağınım