2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

fıstık saglıık ocaklarından nefret edıyorum  :cildir: :cildir: :cildir:
hıcbısey anlamıyolar bence sende goturme bıdaha
ben de bı kac kez hafıfı dıye göturdum daha beter oluyo cocuk bıdaha hayyatta göturmem
cocugun balgamı var belli üksuruk surubu vermiş öksuruk surubu balgamlı vakalarda hic ıı degıl öksurugu kesıyo balgamı yıne ıcerı atıyo bu da daha cok dolmasına neden oluyo ben hıc oksuruk surubu kullanmam
öksurdugu zaman balgam sökucu verır doktor
evde buhar verıyorum demıısn buhar makınesı mı aldın bı ara bızde verdık eflıne
bı ılac var tencerede ısıtılıyo onun buharıyla yapıılıyo ondan mı sızınkı :icon_scratch:

Demet_dk

IŞILA VE EFLİNE ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN

SAĞLIK OCAĞINI BENSE SEVMİYORUM İLGİ VE BİLGİ SIFIR BİZİM BURALARDA NE YAZIKKİ
BEN ÖZELE GİDEBİLİYORUM AMA GİDEMEYENLER SAĞLIK OCAĞINDAN MEET UMANLAR İÇİN ÜZÜLÜYORUM

NURAYCIM BUNU KIRILMIŞ OLSA MUTLAKA ŞİŞERDİ BANA GÖRE VE AĞRISINDAN DA DURAMAZDI KIRIK KOLAY DEĞİL

DEDİĞİN GİBİ ZAPTETMEK ÇOK ZOR
DORUK TA ÇOK DÜŞÜYO VE GENELDE DUDAĞI PATLIYO DİŞLERİNE BURNUNA BİŞEY OLACAK DİYE ÇOK KORKUYORUM
NE KADAR DİKKAT ETSEKTE ANLIK BİŞEY İŞTE DÜŞÜYOLAR

TÜLİNCİM MAŞALLAH SANA KİLOLAR GİDİYO İNŞALLAH TÜM FAZLA KİLONU VERİRSİN

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

sagol demetcım  :opucuk:
içimi rahattlattın cok korkuyorum bısey oldu diye bıde iz kaldı altında gecer mı acaba o iz :icon_scratch:
benimde yuzumde kücüklukten kalma iz var ufak ama ben göruyorum sadece düşmekten olmus galıba kızımın kaderı de aynı olcak :( :(
evet demet saglık ocakları hic bısey anlamıyo
bende özele gıdıyorum normal hastanelere de sinir oluyorum  :cildir: :cildir:

Demet_dk

Alıntı yapılan: ♥♦•NURAY♥♦• - 04 Eylül , 2010, 14:24:02
sagol demetcım  :opucuk:
içimi rahattlattın cok korkuyorum bısey oldu diye bıde iz kaldı altında gecer mı acaba o iz :icon_scratch:
benimde yuzumde kücüklukten kalma iz var ufak ama ben göruyorum sadece düşmekten olmus galıba kızımın kaderı de aynı olcak :( :(
evet demet saglık ocakları hic bısey anlamıyo
bende özele gıdıyorum normal hastanelere de sinir oluyorum  :cildir: :cildir:

canım nasıl bi iz bilmiyorum ki
çok büyük yara olmadığı sürece iz kalmaz diye düşünüyorum
küçük bi ben bile vücut büyüdükçe kayboluyo izde kaybolur belki

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:ya cok fazla degıl zaten cok yakından bakcaksın da zorla gorunuyo :D :D

Demet_dk

Alıntı yapılan: ♥♦•NURAY♥♦• - 04 Eylül , 2010, 14:30:55
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:ya cok fazla degıl zaten cok yakından bakcaksın da zorla gorunuyo :D :D

gecer o zaman dert etme canım

ya doruk arada kesik kesik öksürüyo neden anlamadım sanki dondurma yedi  :D
ıhlamur alayımda verim bari tabi içerse

akşama yemek düşünüyorum sen ne yapcan şekerim

fıstık

bizim özel doktorumuz çocuk hastanesinde çalışıyor bir ay önce muayenehanesini kapattı mecburen hastaneye gittim bende

VENTOLİN diye bir ilaç verdi buhar makinesinin haznesine konuyor maskeyle beraber ilaç buhara dönüşüyor ağzından burnundan giriyor iki tip buhar

makinesi var ikisindende getirttik birini odasına koyduk sürekli buhar veriyor diğeride kutu gibi bişi sadece maske var üzerinde maskenin ucundada

aparatı var fincan kadar oraya ilaç konuyor.Işıl da alıştı bugün yavrum hiç ağlamadı annecim ağzını aç nefes al ver ha ha yap diyorum ilaç 15 dakikada

falan bitiyo ağzını hiç kapamadı yavrum alıştı.Biraz şurupları içerken zorlanıyorum mecburen şırıngayla veriyorum sevmedi şurupların tadını.

çok dikkat ediyordum ama sıcaklar olunca banyoda sık sık yıkadım normalde odasına ısıtıcı koyup yıkıyorum küvetinde sanırım ondan oldu tabi

sağlık ocağına götürmemde üzerine tuz biber ekti.Daha öncede götürmüştüm oraya 3 günde iyileşmişti ordaki doktor çok eski bilgili bir doktordu ama

bu sefer maalesef güvenimi kaybetti bir daha hayatta götürmem zaten yan apartmanda oturuyor görünce söylicem çocuğum senin yüzünden daha beter

oldu diye.

azra35

geçmiş olsun ışıla
kızlar nasılsınız ya mustafa yemek konusunda beni delirtiyo bakın 1 günde neler yediğini yazıyorum
kahvaltı sütün içine bisküvi ve 1 gün yumurta 1 gün peynir
öğlen çorba
1meyve
2 meyveli yoğurt
muhallebi
ya çok az besleniyo bence herşeyden yemesi lazım 1 yaşında pütürlülere alıştıramadım
şimdi bunun öğlen ayrı akşam ayrı yemeklerden et tavuk balık bal vs. neler yemesi gerek ya içim yanıyo yakında çıldırcamm :cildir:

Demet_dk

azracım kahvaltısını yemiş çorbasını içmiş meyvesini yoğurdunu muhallebisini yemiş
daha ne yiyecek çocuk onu yemeyenlerde var mesela doruk
sabahtan akşama kadar 4-5 tane üzümle durduğunu bilirim
yüklenme fazla çocuğa balık yemiyosa çorbasına koy
köfteyi eline ver yesin tadına balsın severse yer

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

bence de azra daha ne yesın ::) ::)
fazla yuklenıyosun cocuga
eflın bugun sadece yumurta yedı sabah bak saat 6 su an uyuyor hıcbısey yemedı

çağınım

canlarım hepinize selam ve tabi yavrulara geçmiş olsun sağolun kızlar

demetcim nagehancım nuraycım tülincim hepinizi öpüyoruz

nuraycım geçmiş olsun canım efline yaa allahım sen koru çağında düştü biraz evel koltuk tepesinden başedemiyorum indiremiyorum aynen dediğin gibi annecim düşüceksin dememe kalmadı kolunun üstüne düştü off  :sad1:

azracım bencede canım daha ne yesin çocuk onların midesi ne kadar zaten sen çok dert ediyosun kendine yeme olayını maşallah de yiyo çocuk sbeze yemekleri yap fazla geçitmeden blenderdan alıştır yedirmeye bide demetinde dediği gibi eline ver köfte patates yesin alışsın pütürlülere

fıstık

hakkaten azra daha ne yesin çocuk ışıl bile o kadar yemiyo çok yüklenme çocuğa

birde et falan yesin istiyosan eline ver ben çatala takıyorum eline veriyorum bir iki lokma olsada yiyo

çağınım

bencede azra çok yükleniyo çocuğa maşallah yani yiyo  zaten dediğim gibi mideleri ne kadar biz hep istiyoruz hergün çok yesinler küçükler daha zamanla yicekler evet çatallada alıştırabilirsin bende öyle yapıyorum ısıra ısıra yiyo zamanla alışır mustafada zaten

Demet_dk

merhaba arkadaslar

yeşimcim çok geçmiş olsun inşallah bişey olmadı pıtırcığımın koluna  :y25:

çağınım

demetcim sağol bitanem çok şükür olmadı ama aklım gidiyo oğlum yapma diyorum yok anlasada dinlememezliğe geliyo düşüyo ağlıyo ama 5 dk sonra tekrar devam rabbim kazasız belasız yavrularımızı büyütmeyi nasip etsin  :amin: :y25: