2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

neslihan

Alıntı yapılan: Demet_dk - 01 Eylül , 2010, 18:13:03
neslihan sizde ana kız çok güzelsiniz  :nazar:

teşekkür ederiz tatlım o senin güzelliğin ve doruğumun yakışıklılığı

buarada Allah esirgesin doruk süzülmüş gibi durmuyor.canını sıkma demekki yedikleri yetiyor. :nazar:

Demet_dk

Alıntı yapılan: neslihan - 02 Eylül , 2010, 11:30:36
Alıntı yapılan: Demet_dk - 01 Eylül , 2010, 18:13:03
neslihan sizde ana kız çok güzelsiniz  :nazar:

teşekkür ederiz tatlım o senin güzelliğin ve doruğumun yakışıklılığı

buarada Allah esirgesin doruk süzülmüş gibi durmuyor.canını sıkma demekki yedikleri yetiyor. :nazar:

teşekkürler canım
resimler yanıltabiliyo gözle görülür bi süzülme var malesef napalım Allah şükür sağlığı yerinde :amin:

çağınım

tülincim maşallah aleynayada emreyede çok tatlılar ve bi o kadarda güzeller hep söylüyorum annelerine benzemişler maşallahh :nazar: :nazar:

neslihan sizde ana-kız çok güzelsiniz maşallah sizede  :nazar: :nazar:

demetcim canım  :opucuk:

Demet_dk

Alıntı yapılan: çağınım - 02 Eylül , 2010, 13:14:25
tülincim maşallah aleynayada emreyede çok tatlılar ve bi o kadarda güzeller hep söylüyorum annelerine benzemişler maşallahh :nazar: :nazar:

neslihan sizde ana-kız çok güzelsiniz maşallah sizede  :nazar: :nazar:

demetcim canım  :opucuk:
:opucuk: :opucuk: :opucuk:

NASILSIN CANIM ARKADASIM TEYZESİNİN BICIRIĞI NASIL

Angel

cok saolun teyzeleri cok optuk hepinizide

neslihan yakiyorsunuz valla    :D  cok tatli benim kizim masallah duru eceye  :nazar: 

optuk kislar  :love9:

çağınım

demetcim anca gördüm canım ya iyi diyelim iyi olsun bu sabah bi ateşle uyandık apğlarak ve yanıyo şekilde ölçtüm 38.2 çıktı aklım gitti hemen dolven verdim çok iyi geldi şimdi düzeldi yavrum çok şükür üşüttümü yoksa diştenmi anlayamadım  :y25:

sen nasılsın minik paşam nasıl

Demet_dk

Alıntı yapılan: çağınım - 03 Eylül , 2010, 09:50:02
demetcim anca gördüm canım ya iyi diyelim iyi olsun bu sabah bi ateşle uyandık apğlarak ve yanıyo şekilde ölçtüm 38.2 çıktı aklım gitti hemen dolven verdim çok iyi geldi şimdi düzeldi yavrum çok şükür üşüttümü yoksa diştenmi anlayamadım  :y25:

sen nasılsın minik paşam nasıl

AAYYY NOLUYO BU ÇOCUKLARA YAA BİZİM ATES 3 GÜN SÜRDÜ NERDEYSE
HAVA DEĞİŞİMİNDEN YADA DİŞTEN BU SIKINTILARIMIZ
Bİ DAHA ATESLENMEZLER İNŞALLAH  :amin:

BİZDE AYNI BİLDİĞİN GİBİYİZ CANIM TOPARLANMAYA ÇALIŞIYORUZ İŞTE  :k06:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

gecmıs olsun cagına :sad1:
ya kızlar eflin benı bu günlerde cok üzüyo
durdugu yerde düşüyo oyun oynarken düşüyo
süreklı dusuyor
dün koltukta oynarken ben bı tarafa yattım o da herzamankı gıbı tepesıne cıkmaya calısıyordu kalktım ındırmek ıcın kızım gel dusersın dedım o arada dengesını saglayamdı koltugun tepesınden yere boş zemıne düştü
agzı kanadı çok kan içinde kaldı cok agladı
her düşmesınde agzı kanıyo zaten  :crybaby2:
yüzüstü düştü bugün farkettım burnunun ucunda iz kalmış belli oluyo baya
şimdi korkuyorum burnu kırılmıs olabılır mı diye iz kaldıgına göre burnu çok sert vurmus burun kemıgı de cok hassas
of ya hep bızı bluyo böyle seyler hep sandalye tepesınde
gecenlerde yıne 3-4 kez sandalyeden düştü hep yüzüstu dusuyor agzı kan içinde kalıyor o kadar takip edıyorum pesındeyım yine de koruyamıyorum :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Angel

off yaa kiyamam cok gecmis olsun cagin pasama ve efline  :sad1:

nuray  uzulme canim yaa aleynada kucukken hep kafasini carpardi hep mosmor olurdu yavrumun anli  ,yuz ustude tuserdi agzi kanardi daha neler neler

cocukler iste koltugunustunden dustu madem birdaha koltugun ustune cikmaz  uzulme arkadasim.annem hep derdi aman aleyna yapma

etme dusersin ,bende derdim anne biraz yapsin nasil olsa birdaha ayni seyi yapmiycak yapsa bile  denemek icin yapiyorlar ve yine dustukleri zaman artik

akillaniyorlar  :icon_thumright:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

sagol tülincim allah razı olsun :opucuk: :opucuk:
ya eflin cok yaramaz oldu tutamıyorum
bı de bı anda oluyo anlamıyosun oynuyoduk bır anda cıktı koltugun tepesıne ama artık cok korkuyo nasıl düştün dıyorum agzın kanadı korkuyo cıkmak ıstemıyo burnunun kırılamsından korkuyorum
burnunun altında bıraz iz var çizgi seklınde

Angel

benim bildigim burnu sis degilse vede burnuna dokunursan aglamiyorsa kirilmis degildir.

emremde 4 gun once ben spor salonuna gitmistim emreyi babama biraktim bir saatligine cocugum dusmus ve 4 gundur yanagi mosmor

yani cocuklar duse kalka buyur

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

yok tülincım burnuna dokununca aglamıyor ama dokundurmak ıstemıyor :icon_scratch:
emreme de gecmıs olsun canım düşe kalka büyücekler evet haklısın ama korkuyorum yıne de :dontknow:
spor salonuna mı gıdıyosun o ıyı valla nerden aklına geldı

Angel

nerdenmi aklima geldi    :toothy10: :toothy10:

cok kilo aldimda ondan    :-ooo :-ooo :-ooo

mecburum canim zayiflamam sart.bir senelik icin yazildim  hayirlisi 7 kiloya kadar verdim 3 haftada   :basardim: :basardim: :basardim:

20 kilo vermem lazim   ::) ::)

hergun gidiyorum iste  emreyi ve aleynayi   babama,veya anneme birakiyorum aslinda onlar bana gelip 1-2 saatligine bakiyorlar

olmassada esim bakiyor   :D  ama benim icin cok iyi geldi degisik ortam moral duzgunlugu  cok cok iyi geldi

parasini hic sorma agzin acik kalir    :-ooo :-ooo   aleynayida goturuyorum haftada iki gun

cocuklar icin bedava  cok begendi kizim   :nazar: :nazar:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

oo ne güzel tülin ya
ıyı gelmez mı valla cok ıı gelir ortam degısıklıgı
ıyı cocukları baktırcak bırılerı de var
kafan rahat yanı
epey kılo vermıısın canım 3 haftada 7 kılo gayet ıyı :icon_thumright:
20 kılomu verceksın
kac kılosun kı su anda :icon_scratch:
ne kadar ücret canım merak ettım sımdı

fıstık

NASILSINIZ KIZLAR

hepinizede geçmiş olsun

geçen hafta ışılın hafif bi öksürüğü vardı sağlık ocağına götürdüm doktor önemli bişi yok dedi öksürük şurubu verdi ama şurup bitti ışıl iyileşmediği gibi

daha kötü öksürmeye başladı.Bende bugün çocuk hastanesine götürdüm ciğerleri çok dolmuş dedi doktor röntgen çekildi acilde buhar makinesiyle 2 kez

ilaç verildi.İlacı evde vermeye devam edicez günde 3 kez ama öyle çok ağlıyorki maske yüzüne takılınca resmen çığlık çığlığa ağlıyor  :crybaby2:

Pazartesi tekrar götürücem geçmezse iğne vericem dedi.Birdaha sağlık ocağına gitmemeye yemin ettim böyle olacağını bilsem gidermiydim hiç

bu arada 7. dişimizde çıkmış 8. de yolda 3 dişi arka arkaya çıkartıyo kuzum.Allahtan ateşimiz ve ishalimiz yok ama röntgen falan çekilince çok korktum :y25:

bayrama kadar banyo yaptırmıcam biraz iyileşsin.Bizden haberler bu kadar