2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: alemsiniz kızlar he kaynatmışsınız bol bol güldüm yazdıklarınıza banyo durumlarınıza :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Angel

burcuuuuuuuuuuu   :ehi:   gulme monsuna gelir basinaaaaa  :toothy10:   

yoksa benim prensesimdemi ayni    :k06:

çağınım

çağında banyoda hiç bağırmaz ama oda aynı emre gibi ayakta yıkanıyo zaten beyfendi bana sarılıyo bacağıma yapışıyo oturuyo bazen yerim ben hepsini  :k06:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Alıntı yapılan: çağınım - 31 Ağustos , 2010, 11:00:11
çağında banyoda hiç bağırmaz ama oda aynı emre gibi ayakta yıkanıyo zaten beyfendi bana sarılıyo bacağıma yapışıyo oturuyo bazen yerim ben hepsini  :k06:
aynen eflin de öyle yapıyo yeşim bacagıma yapısıyo banyodan cıkıyoruz eflin mı yııkanmıs ben mı belli olmuyo :D :D :D

burcum

HAHAHAHAHAHAAHA :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: koptum ben kelebeğime maşallah diyeyim su kurbağası mübarek :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: eeee burcu yengeç nasıl olsa havuz deniz hiçbirşey fark etmiyor kuzuma :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: banyo da da oturuyor oynuyor ben yıkıyorum sadece kafasına su döktüğümde biraz ürküyor gibi oluyor sonra hiçbirşey olmamış gibi oynamasına devam ediyor :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: hatta bitti diyorum suyu kapatıyorum kızıyor  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Angel

Alıntı yapılan: burcum - 31 Ağustos , 2010, 14:06:14
HAHAHAHAHAHAAHA :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: koptum ben kelebeğime maşallah diyeyim su kurbağası mübarek :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: eeee burcu yengeç nasıl olsa havuz deniz hiçbirşey fark etmiyor kuzuma :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: banyo da da oturuyor oynuyor ben yıkıyorum sadece kafasına su döktüğümde biraz ürküyor gibi oluyor sonra hiçbirşey olmamış gibi oynamasına devam ediyor :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: hatta bitti diyorum suyu kapatıyorum kızıyor  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

afferim kuzuma ins hep boyle devam eder   :nazar:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Angel

ppuuufffffff  unutmusum ben onlariii      :tongue3: :tongue3:

yarin soz ekliycem  tabiyi unutmazssam    :opucuk:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Alıntı yapılan: Angel - 31 Ağustos , 2010, 14:18:07
ppuuufffffff  unutmusum ben onlariii      :tongue3: :tongue3:

yarin soz ekliycem  tabiyi unutmazssam    :opucuk:

beklıyoruz
nasıl gectı dogum günü bakalım :-* :-*
emrecım ne yaptı

çağınım

burcucum maşallah kızına  :nazar: çağında suyu çok seviyo hatta bayılıyo desem yeridir denize bile nasıl keyifle girdi kaç kere ama yüzüne gelince ürperiyo bi an aniden yengeçler sever suyu çağında yengeç ya doğduğundan beri bayılıyo suya ama bazen yapıyo öyle  :ehi:

tülin hakketen fotolar nerdeee

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

eflin öncelerı cok korkuyodu hayatta durmazdı agla agla 3 kişi zor yıkıyoduk
ben dedım bu boyle olmucak alıstırmam lazım banyoya koydum küveti oturtturdum ıcıne zorla elıne oyuncaklar verdım bak annem köpeklerde bıcı bıcı yapıyo dedım sonra yavas yavas alıstı ama basına su dökunce yine mızırlanıyo
neyse buna da şükür ;D

çağınım

nuraycım olsun alıştırmışsın yinede zamanla sever büyüdükçe suyu su sevilmezmi yaa  :hello2:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

valla ya anlamıyorum bunu
ben tam bi su perisiyım :k06: :k06:
banyodan 1 saatte cıkarım
denızı hic soylemıyorum bıle :ehi: :ehi:

Angel

:k06:  bende suyu cok seviyorum hele hamileyken hic bonyodan cikmazdim  ;D

oyy emremde suyu gorunce ciglik atiyor sevincinden yavrum benim

nuraycim cok guzel gecti emremin dogum gunu cok sevdi oglum kucaktan kucaga gezdi   :D    bugun cok isim vardi

o yuzden ekliyemedim .aslinda yarinda cok isim var ama yinede eklemeye calisicam   :opucuk:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥