2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

kızlar napıyosunuz bakem :-*
yesım bence de cocuk dedıgın bıraz dagıtcaköyle hantal cocuklar pek zeki olmazlar
yaramaz cocuklar her zaman daha zeki olur :icon_thumright:
eflinde bugun ben balkonu yıkarken babasının cüzdanını almıs babası da terastaydı gormedık ıcınden kartları almıs saklmaıs bı yere esım geldı cuzdan yerde ama kartlar yok ıcınde ara ara tam 1 saat aradık yok kızım nerde dıyoz attım dıyo :D
en sonunda baktık kı çöpe atmıs  :ehi: :ehi:
zavvalı kocacım nasıl kızdı ama :ehi: :ehi:

Demet_dk

MERHABA ARKADASLAR

YEŞİMCİM NAGHEN HAKLISINIZ DORUK BEYİN KEYFİNE BIRAKIRSAM MEMEYİ BIRAKACAĞI YOK BUGÜN EMZİRMEDİM KESİN KARARLIYIM
GECE ATESİ VARDI VE YEMEDİĞİ İÇİN YİNE DOKTORA GÖTÜRDÜM
MEMEYİ KESECEKSİN DİYO BAŞKA BİŞEY DEMİYO
YİNE 300 GR KAYBETMİŞ ENERJİSİDE DÜŞÜYO KAKA BİLE YAPAMIYO MİNİK YAPIP BIRAKIYO KOYUN GİBİ  :y25:
VİTAMİN VERDİ BAŞKA YAPACAK BŞEY YOK ŞUAN

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

AYY CANIM BENIM YA ÜZÜLDÜM ÇOK ŞİMDİ :y25: :y25:
AH DORUK NE ZAMAN YEMEYE BASLICAKSINIZ SİZ
ÜZÜLME DEMETCIM YA BIRAKTIR MEMEYİ ONUN KEYFINE BAKMA SEN
INSALLAH DUZELIR KILOSUNU TAKMA ALIR BENIM KARA OGLUM
EFLINDE AYNI CANIM MINIK MINIK KAKA YPIYOR BU GUNLERDE KAKA YAPAMIYOR
GOZLERININ ALTI ÇÖKMUS RESMEN KIPKIRMIZI  :crybaby2:

Demet_dk

ESKİSİ KADAR KAFAMA TAKMIYORUM
TABİKİ ÜZÜLÜYORUM AMA NAPİM ELİMDEN GELENİ YAPIYORUM OLMUYO KENDİ HALİNE BIRAKTIM
SİNİRLENSEM HEM DAHA KÖTÜ OLUYORUM HEM O ÜZÜLÜYO
ŞU DURUMDA İYİYİZ GECECEK HEPSİ İNŞALLAH  :amin:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

İNSALLAH CANIM ALLAH BIZE SABIR VERSIN :amin:

Demet_dk

AMİNNNN CANIM BENİM AMİNNNN
YALVARIYORUM ALLAHIMA HER GÜN OĞLUMA VE BTÜN BEBEKLERE HUZUR İŞTAH SAĞLIK VERSİN
ANNELERE SABIR VERSİN
BİDE ASKERLİK DÜŞSÜN  :laughing7:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

BEN DE ÖYLE CANIM YA HEP YALVARIYORUM
ALLAHIM DUALARIMIZ KEBUL ET YARABBİM :amin:

Demet_dk

Angel

selam kislar kaynatmissiniz yine  :D

off demet sen oyle yzdikca icim parcalaniyor enerjisi kalmadi ,basi donuyor gibi off Allahim sen su yavrularimiza bol bol istah ver  yarabbim

biliyorum seni cok iyi anliyorum ama inan bu gunler geciyor  :aferin:  :opucuk:  nuraycim  :opucuk:

ayyyyyy emrem annee diyor yaaaaaa   :love3:   :love9: :love9: :love9: :love9:   az oncede yine dedi anneeeeeeeee

anneeeeennnn kurban olsun sana yavrummmmmmmmmmmm   :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:   :nazar:

çağınım

tülincim hoşgeldin canım rastlaşamıyoruz pek

yerim emreyi ben

kızlar aminnn iştahları açılsın inş.. hepsininin geçicek bugünlerde üzülmeyelim  :sad1:

bencede yaramaz çocuklar her zaman zeki olurlar varsın yaramazlık yapsınlar

Angel

yesimcim  :opucuk: 

nerde o hamilelik gunlerimiz yaa cok ozledik sohbetimizi  :-[

nasilsin canim caginim nasil annesi yaramazliklari disinda   :laughing7:

çağınım

evet hamişken ne çok vaktimiz vardı

::)

iyiyim canım çağın iyi biraz huysuz gerçide diş çıkarmış 2 tane azı dişi huysuz

Angel

oyy canim benim emremde oyle henuz cikartmadi ama cok yakindir  .kulaklarini cekistirip duruyor .

ben yarin emreyi bir yas asisini yaptiricam  hayirlisiyla kurtulalim .az once bici bicimizi yaptik   bir guzel  :D  her yer su oldu anam  beni desen siril siklam  vicik

vicik su oldum yerleri soylemeyim sen dusun artikim    :ehi:   rahat durmuyor masallah bir saga bir sola bir ayaga kalkiyor bir oturuyor kerata    :nazar:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

aynı tulin eflin de öyle ben onu banyo yaptırıken sırılsıklam oluyorum
basına su döktugumde durmuyo aglıyo bende kucagıma alıp su dökuyorum ustum basıdan sular akıyo sonra :D

Angel

Alıntı yapılan: ♥♦•NURAY♥♦• - 30 Ağustos , 2010, 15:43:33
aynı tulin eflin de öyle ben onu banyo yaptırıken sırılsıklam oluyorum
basına su döktugumde durmuyo aglıyo bende kucagıma alıp su dökuyorum ustum basıdan sular akıyo sonra :D

kucukken emrenin omuru bile degildi gozune su kacmasi ama  son bir aydir kafasina su dokunce hemen ayaga kalkiyor ustume  sariliyor boynuma bir gorsen

kuzum benim yaaa  annen yesin senin pipiniii   :love3:  ondan hep vicik vicik su icinde kaliyorum   :k06:  Allahtan hic aglamiyor

sadece gozune su girdiginde tepki veriyor   :nazar: :nazar:

aman ablasi gibi olmasin halen bile ablasi gozune su kacsa yaygarayi basiyor  :-\