2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

çağınım

doruk yaa canım kıyamam tesesi yesin onu demet sende uygula bu yöntemi bi memeden kesince yer belki yaa çünkü memeye güveniyolar akıllarıda eriyo artık

fıstık

pul biber aklıma gelmedi değil ama ağlar diye sürmemiştim sanırım son çare olarak bunu denicem

birde ışıl akşamları emerek uyuyo onu ne yapayım ayağımda mı sallayayım her akşam 23:30 oldumu doğru yatak odasına gidiyoruz alıştı artık

emerken uyuyup kalıyo offf off ne zormuş bu iş sütte içmiyo gece kalkınca su vermek lazım ama meme meme diye kalkıyo neyse bikaçgün zor

olcak anlaşılan

burcum

nagihancım bizim bir tanıdık saçlarından  bir topak yapmıştı emceği zaman memesine koyuyordu almadı çocuk ne kadar doğrudur bilmiyorum ama ya da kara sürücem derler siyah birşeyler sürsen
derin emmeyi 10.5 aylıkken kendi bıraktı sonra da gece yatmadan tok tutucak mamasını yedirip yatırdım süt içmiyor su biberonunun başucumda tutuyorum sabaha kadar 3-5 sefer kalkıp su içiyor o kadar

neslihan

nagehan emzik kullanmayı denesen.
benim kızım emziğini alır.kendi kendine yatağında yatar uyur çok şükür.
günde 2 kez uyuyordu 2 saat kadar şimdi teke düşürdü.en geç 10 da uyuyor.gecede bazen kalkar oda 1 kere.
sabahda 6-8 arasında uyanıyor. :nazar: :amin:

arkadaşlae 2.çocukta tecrübe edinin psikologların dedikleri doğru 1 yaşı geçmemeli emzirme.gerçekten demekkş bağımlılık yapıyor.

burcum kızımla birlikte olmak çok güzel.inşallah hep böyle güzel günler yaşarım.en büyük üzüntüm.kızımın benden çok kaynanama annesi gibi davranmasıydı.şimdi hiç benden ayrılmıyor çok mutluyum çok şükür

fıstık

27 Ağustos , 2010, 00:04:56 #8659 Son düzenlenme: 27 Ağustos , 2010, 01:45:59 fıstık
zaten emerken göğsüm ağzında oluyo sürekli dalınca emzik veriyorum ama eğer dalmadıysa emziği çıkarır mem mem diye ağlar

neyse gündüzleri artık fazla vermiyorum istediği zaman oyalamaya çalışıyorum bişeylerle ama gece çok problem 4-5 kere kalkıyo emmek için

bundan 2 ay öncesi mamasını yer sabaha kadar hiç uyanmazdı ama 2 aydır sürekli emmek için kalkıyo

valla bidaha doğurursam eğer bu kadar emmesine fırsat vermicem

neslihancım senin adına çok sevindim iş her zaman bulunur ama çocuğunun bugünleri bidaha geri gelmicek bol bol hasret gider kızınla

burcucum birde saç deneyeyim bakalım faydası olucak mı

kızlar bu arada kullandığım 2 ilaçtan birinin dozunu yarıma indirdi doktorum 1 ay sonra tekrar kontrole gidicem 1 haftadır yarım doz alıyorum ve kendimi

gayet iyi hissediyorum bırakırken yan etkiler olurmuş çok şükür bende bişi olmadı sanırım 4 aya kadar ilaçlardan kurtulmuş olucam

Angel

hadi hayirlisi nagisim cok sevindim senin adina  :opucuk: insallah sen ve demek istedigimiz gibi kesersiniz memisden yavrulari cok zor oldugunu biliyorum

ama ben 2 yasinda kadar vermek istiyorum insallah  :amin:  benimde sutum cok azaldi ama yinede vermek istiyorum .a;eynaya veremedigim icin emreye doya

doya vermek istiyorum bakalim .

neslihan coks evindim senin adina o sevinci ben cok iyi biliyorum cunki ben aleynada hep calistim hep kizimin buyudugunu goremedim hep annem bakiyordu

anneme cok bagliydi  ama simdi emreye bakiyorum kendi istedigim sekilde.

buarada kislar pazar gunu emremin yas gunuu    :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

cok sevincliyim birokadarda huzunluyum kuzum benim necabuk buyudu   :crybaby2: ,koca adam oldun sen  annem

Angel

27 Ağustos , 2010, 06:12:43 #8661 Son düzenlenme: 27 Ağustos , 2010, 06:15:32 Angel
Ne cabul buyudun annem sen :crybaby2: :crybaby2:

daha dundu sanki elimdeki test sonucu iki cizgiyle babana sarilmama aglayarak haykirmam ,hunkur hunkur aglamam hamileyiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmm

demem ben hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm diye bagiriyordum evin icerisinde ablan korkmustu anne neoldu dediginde  :crybaby2: :crybaby2:

annecigim sana kardes galiyorrr bir babagimizzz oluyorrrrrrrrr abla oluyorsunnnnnnnnnnnnnnnn    :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

hemen anneanneni aradigimda ikimizde gozyaslarimiza bogulmustuk sevincten inanamiyordum  sen benim bedenimin icindeydin ve ben seni

sevgimle ,damarlarimdaki akan kanimla, askimla,kalbimle besliyordummmmm kucucuktun daha bir elma cekirdegi kadardin

sonra dogacagin ani hic gozumden gitmiyor baban yanimda hadi askim  hadi askiiim oglumuz geliyorrr bir kere daha sikilllll    :aferin:      :muzz: :muzz: :muzz:

diyordu ebe yuzumdeki terleri  anlimdaki teri siliyordu veeeeeee sonundaaaa sen geldinnnnn dunyamizaaaaaaaa   :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

:muzz: :muzz: :muzz:  hosgeldin yavrummmmmmmmmmmmmmmmm  kara oglummmmmmmmmmm  saclarin simsiyahtiii  ingaaaaaaaaaa diye butun

dogumhaneyi ayaga kaldirmistiiinn  seni hemen kucagima aldigimda o sicacik tenin tenime degdiginde

yanagini yanagima koydum ve hunkur hunkur aglamaya baslamistimmmmm  annemmmmmmmm sen benimsin  benim bebegimsiiinnnnnnnn

bebegimmmmmm diye haykiriyordum tabiyi butun ebeler ,drlar ve babisin hep gozyaslarina bogulmustu  suan bile yazarken gozyaslarima hakim olamiyorum

oglum canim cigerim ,herseyim ay yuzlu oglum  sen ve ablan benim ve babanin herseyisiniz siz bizim damarimizdaki akan kanimizssin kalbimizssin

siz olmadan yasayamayiz yavrularim canim oglum ve kizim    :love9: :love9: :love9:

icimden  dokulenleri yazdim arkadaslar evlat boyle birsey Allahim olmayanlarada versin insallah herkes tatsin bu muhtesem duyguyu    :amin: :amin:  :y25:

çağınım

nagehancım gece emerek uyuyosa bide süt içmiyosa kucağında sallayarak uyutmayı deneyebilirsin en azından bi kaç gece su verebilirsin biberonla tok tutcu bişiler yedirdikten sonra o şekilde deneyebilirsin inş.. kısa sürede bırakır ve süte alışır

tülincim canım yeni yaşınız hayırlı olsun sağlıkla sıhhatle nice yaşlara inş.. çok güzel yazmışsın bu arada  :crybaby2:

neslihan

nagehancım ilaçlarının azaltılmasına çok sevindim canım.inşallah hiçbirzaman bir daha onlara ihtiyaç duymazsın

Tülincim Rabbim bebeği olmayan herkese bizim yaşadığımız güzellikleri yaşatsın.Allah yavrularımızı bize bağışlasın.şimdiden emreye mutlu yıllar.Nice güzel yaşlar görsün hayırlı evlat olsun inşallah

çağınım

rabbim isteyen herkese bu güzelliği versin mucize müthiş bir armağan rabbimizden bizlere binlerce kere şükürler olsun rabbim yavrularımıza saplık sıhhat uzun ömür versin  :amin:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

amin yesımcım allah yavrularımıza saglık uzun ömür versin :amin: :amin:
tülincım emrenın yenı yası kutlu olsun nıce senelere mutlu bı sekılde :amin:

burcum

tülincim çok güzel yazmıştım çok duygulandım iyi ki doğmuş emre iyi ki varmış emre iyi ki doğmuş iyi ki varmış mutlu yıllar emreeeeeeeeeeeeeee :occasion16: :wav: :alkış: :icon_flower:

nagihancım çok sevindim ilaçlarının yarı doza inmesine

neslihancım tabi ki sen annesisin en huzurlu kendini en güvende hissetiği yer senin kolların

ALLAH ım bu güzel duyguyu her isteyene tattırsın dünya da bir bayanın başına gelebilecek en güzel şeyyyyyy :hello2: :hieyt: :love9: :binkybaby: :nazar:

buarada kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 2.ciyi ne zaman düşünüyorsunuz?? :ehi: :ehi:
tülincim sana 3.cüyü diye sorayım :k06: :k06: :k06:

Demet_dk

27 Ağustos , 2010, 14:47:34 #8667 Son düzenlenme: 27 Ağustos , 2010, 15:25:56 Demet_dk
arkadaslarım hepinize merhaba

nagehan bende aynı senin gibiyim emzirme konusunda
gece ve gündüz uykusuna yatarken mutlaka emerek uyur
gündüz bi şekilde oyalıyorum vermemek için kendiliğinden unutsun istiyorum
bişeyler sürdüğüm zaman üzülüyo çok içli içli ağlıyo çok üzülüyorum

gündüz karnı doyarsa gece daha az kalkıyo meme için
ama bişey yemediği günlerde geceleri meme istiyo devamlı su veriyorum kabul etmiyo
biberon süt emzik hiç birini almadı almıyo
inşallah kendiliğinden bırakır diye dua ediyorummm  :amin:

NESLİHAN  evde olmanada çok sevindim artık dilediğin gibi ilgilenirsin bebeğinle ne güzel

TÜLİNCİM  emrenin yeni yaşı kutlu olsun.... yani sende ne kadar güzel yazmışsın duygulanmamak elde değil

BURCUM  ikinciyi uzuuuuuuuuun bi süre düşünmüyorum  :icon_thumright:

YEŞİMCİM sen nasılsın canımmmm çağınım nasıl

Angel

teyzeciklerim cok ama cok tesekkur ederimm insallah annecigime ,babama ve ablama hayirli bir evlat ve kardes olurum    :amin: :amin:  :binkybaby: :binkybaby:

bugun benim duygusal anim anlasilan sizleride duygulandirdim canim arkadaslarim iyiki varsiniz beni bugun cok ama cok mutlu ettiniz Allahimda sizi ve

yavrularinizi mutlu ve huzurlu etsin insallah

burcummmmm   :ehi:  dur kiss   3-4 sene sonra yine istiyebilirim    :tongue3: :tongue3: :tongue3:

esma...

Alıntı yapılan: Demet_dk - 27 Ağustos , 2010, 14:47:34
arkadaslarım hepinize merhaba

nagehan bende aynı senin gibiyim emzirme konusunda
gece ve gündüz uykusuna yatarken mutlaka emerek uyur
gündüz bi şekilde oyalıyorum vermemek için kendiliğinden unutsun istiyorum
bişeyler sürdüğüm zaman üzülüyo çok içli içli ağlıyo çok üzülüyorum

gündüz karnı doyarsa gece daha az kalkıyo meme için
ama bişey yemediği günlerde geceleri meme istiyo devamlı su veriyorum kabul etmiyo
biberon süt emzik hiç birini almadı almıyo
inşallah kendiliğinden bırakır diye dua ediyorummm  :amin:

demet memeden kesmek ıcın cok erken degılmı bende temmuz annesıyım hala emıyor benımkı pek de bırakmayıda dusunmuyorum 2 yasına kadar emzırırım galıba bana baya erken geldı senın bıraktırman .ben kızımda yemek yemedıgı ıcın 15 aylıkken kesmıstım ama hıc degısıklık olmadı 5 yasını doldurdu hala zorla yemek yedırıyorum