2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

neslihan

nagehancım Rabbim şifa verir inşallah.son günleriyse de acısız geçer inşallah

fıstık

Alıntı yapılan: neslihan - 17 Ağustos , 2010, 21:51:48
nagehancım Rabbim şifa verir inşallah.son günleriyse de acısız geçer inşallah

sağol canım benim ben dua ediyorum uzun müddet yaşasın diye değilde acısız yaşasın diye yoksa acı çeke çeke yıllarca yaşamasınında bir manası yok

bugün konuştum anne bayramda alıp getiricez dedim olur dedi umarım fikrini değiştirmez

Angel

nagisim cok gecmis olsun canim benim insallah bir mucize olurda atlatir su pis hastaligi  :amin:

rabbim gorulmez tarafindan yardim eder insallah dualarim  sizin icin canim  :amin: :amin:

neslihan

nagehancım bu şartlar altında kendine de çok dikkat et sonuçta sende tedavi gören bir insansın.Çocuğun ve ailen için iyi olman gerek :amin:

fıstık

sağol dünürüm umarım bir mucize olur

bugün uzman bir profa götürdük son aşaması dedi çok geç kalınmış kadını aylarca yok safra kesendi yok midendi diye oyalamışlar diğer hastanede

bundan sonra ne istiyosa yesin gezsin canı ne isterse onu yapmaya çalışın dedi

neslihancım ben iyiyim çok şükür ilaçları bırakma aşamasına gelmiştim ama şu durumda bırakırsam iyimi olur yoksa kötümü bunu doktorumla konuşucam

eşime destek olmam lazım kızıma bakmam lazım bayramdan sonra annem(kayınvaldem)bizde kalıcak bisüre onada iyi bakmam lazım ama ilaçları alınca

çok uyuyorum ben sanki ben ben değilim gamsız kedersiz bi insan oluyorum napıcam bilmiyorum 2 gün ilaç almadım gayet iyiydim bi sorun olmadı ama

tabi uzun müddet almayınca ne olucak bilmiyorum

Angel

canim benim Allah yardimcin olsun arkadasim ne diyebilirimki   

rabbim sana ve kayinvalidene sabir versinki son gunlerini rahatca acisiz istedigi sekilde gecirsin tabiyi morali sifir oldugunu biliyorumda en azindan

cevresi ona destek verip biraz daha uzun yasiyabilir.

bak nagisim sana bir sey anlatiyim  gercek birsey bu

benim tanidigim bir adam MSD hastaligina yakalanmisti 16 yil once yani ingilizcesi " MOTOR NEURON DISEASE " ve adama dedilerki

18 ay ve 2 sene arasi bir omrun kaldi ! ne ilac tedavisi var nede hicbirsey oyle oluceksin dediler adama

adamda 35 yasindaydi 3 tane dunyalar guzeli kislari vardi boy boy  ucude

neyse adam hic pes etmedi ,surekli meditasyon yapti  spor salonuna yazildi derken adam hayata tutundu

ve hic umidini kaybetmedi .kendine surekli su lafi diyordu bu hastaligin bir caresi yok ama ben bu hastaligi yenicemmmmmm

buna inaniyorum 16 yil sonra adam  elden ayaktan kesildi yatalak oldu hicbiryeri oynamiyor surekli bakim gerek

Avusturalyada bir makine yaptilarki kucuk bir ekrani var ve gozle idare ediyorsun  .ekranda klavyesi var ve istedigin seyi

ayni bilgisayar klavseyi gibi adam yaziyor gozleriyle cunki butun vicudu felc oldu  ama beyni halen calisiyor ve

adam bu makineyle bir kitap yazdi butun olan biteni yazdi ve diyorki benim elim ayagim

tutmuyor nefes borusunu delip ordan miydesine tuple gida veriyorlar ama dama yasama deger diyor yinede.

16 yildir yasiyorum diyor ve yinede umidimi yitirmedim bir gun gelecek ve ben iylesicem diyor adamcagiz   :y25: :y25:

i

çağınım

selam kızlar uzun zamandır yoktum yine özledim hepinizi

çağın için yazdıklarınıza teşekkür edrim arkadaşlarım çağının iştahı iyi açıldı baya bende şaşırıyorum ama herşeyi yiyo istiyo yedriyorum bende baya kilosu boyu farketti bugünlerde  :nazar: :nazar: darısı inş.. bütün kuzucuklarıma  :amin:
nagehancım geçmiş olsun canım rabbim şifa versin bu hastalık çok kötü her duyduğumda içim sızlar kanser kelimesini bende babamı kanserden kaybettim çünkü rabbim kimseye vermesin  :amin: :crybaby2: :crybaby2:

şu inek sütü konusuna gelelim ben çağına direk veriyorum hiç bişi yapmadı alerjik reaksiyon bide bünyeye görede değişir sanırım o ama dokunuyosa su ile karıştırın verin

neslihan

maşallah çağına canım darısı bizim kuzucuklara inşallah

Allah kimseye dermanszı dert vermesin

Yeşimcim Allah babana da rahmet eylesin  :amin:

çağınım

saol neslihancım amin canım  :nazar: :amin:

saol canım allah kimseye dermansız dert vermesin  :amin: :crybaby2: :crybaby2:

Demet_dk

MAŞALLAH ÇAĞINA ÇOK AKILLI Bİ ÇOCUK AFERİN ONA  :nazar:
ANNESİDE ÇOK GÜZEL BAKIYO KUZUCUĞA ANNESİNEDE MAŞALLAH  :nazar:

DARISIDA BENİM OĞLUMA  :amin:

fıstık

sağol yeşimcim

allah babana rahmet eylesin

neslihan

nagehancım kayınvalidenede çok üzgünüm ama yalan söylememek gerekirse ben senin için daha çok telaşlanıyorum.doktorunla görüş ilaçlarına devam etmen gerekiyorsa devam et canım.uyuman gerektiği için uyutuyor belki deilaçlar seni.

bu depresyonları ben annemle çok yaşadım.ışılın tekrar tekrar yaşamasını istemem.Allah tez zamanda şifa versin kaynanana inşallah.

fıstık

Alıntı yapılan: neslihan - 20 Ağustos , 2010, 23:06:28
nagehancım kayınvalidenede çok üzgünüm ama yalan söylememek gerekirse ben senin için daha çok telaşlanıyorum.doktorunla görüş ilaçlarına devam etmen gerekiyorsa devam et canım.uyuman gerektiği için uyutuyor belki deilaçlar seni.

bu depresyonları ben annemle çok yaşadım.ışılın tekrar tekrar yaşamasını istemem.Allah tez zamanda şifa versin kaynanana inşallah.

sağol canım beni düşündüğün için ama inanki artık kendimi çok iyi hissediyorum artık o kötü günler geride kaldı ve 1 senedir ilaçları kullanıyorum

zaten doktorum iyileştim artık desemde 1 senenin dolmasını bekleyelim demişti artık bırakma zamanı geldi daha fazla ilaç kullanmak istemiyorum

1 sene önce yaptığım hatayı tekrar yapmıcam neslihancım ben senin endişeni anlıyorum zaten o raddeye gelmeden tekrar doktoruma giderim

ilaçları bırakıcam ama terapimi bırakmıcam ona devam edicem çünki ilaçlardan daha çok terapinin yararını gördüm terapime yine düzenli olarak

devam edicem çünki beni rahatlatıyor

çağınım

nagehancım saol canım

kendine dikkat et gerçektende ışıla bakman için senin iyiliğini  önemli terapiye devam etmen iyi bişey ilaçlar zaten insanı uyuşturuyo  ::)

burcum

nagihancım benim kayınvalidemi de kanserden kaybettik göğüs kanseriymiş 10 sene ameliyatlar tedaviler en sonunda bütün vücuduna sarmış kemiklere beyine kadar dr 3 ay dedi 2 aya çıkmamıştı bilincini de yitirmişti kendini bilmiyordu ALLAH yardımcısı olsun zorlu bir süreç
yeşimcim maşallah paşamıza
derin de dün hepatit a aşısını oldu 2.ci dozu 16.cı ayda yapılacak 14.cü ay da su çiçeği aşımız var ateş falan yapmadı şükür dişleri baya zorluyor 9.cu ve 10.cu dişleri gelicek bekliyoruz buarada göz enfeksiyonu oldu salgınmış damla kullanıyoruz göz muayanesinden de geçti şükür gözleri sağlıklı
hepinizi öptük bebişlerinizi kokladık