2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

çağınım

azracım üzülme diş sıkıntısı başlamıştır canını sıkma havalarda çok sıcak sanırım o yüzdende iştahsızlar biraz sıcaktan ne uyunuyo ne bişi yeniyo

azra35

Alıntı yapılan: çağınım - 08 Ağustos , 2010, 20:51:18
azracım üzülme diş sıkıntısı başlamıştır canını sıkma havalarda çok sıcak sanırım o yüzdende iştahsızlar biraz sıcaktan ne uyunuyo ne bişi yeniyo
ne güzel sen rahatsın çağının iştahı iidi dimi sana çok imreniyorum

neslihan

arkadaşlar sevenin daha çok nazarı değer cümlelerimizde maşallahı eksik etmeyelim lütfen maşallah çağınıma

burcum

herkese hayırlı ramazanlar ALLAH oruç tutanların yardımcısı olsun ve kabul etsin :amin:

azra35

evetvgerçekten diş sıkıntısıymış yeşimcim daha patlamadı ama baya yeri şişmiş................
bugün kustu ama geri yedi :nazar:
daha pütürlülere tam alışamadı zorla yutuyo makarna pilav yiyemiyo
inek sütüne başlasam olur dimi yaşına girecek 10 gün sonra az az başlıcam

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

bencer vermeyın kızlar ınek sütü agır gelır cocuklara cok fazla alerjık bulguları var
ınek sutune alerjısı olan var mı konusuna yazdıum
efşlınde ıshal reaksıyonu verdı
artık keınlıkle vermeem

fıstık

ineksütünü sulandırarak verin yarı yarıya direk vermeyin öyle alışsınlar

hem ineksütü her çocuğa alerji yapacak diye bişi yok bünyeden bünyeye farkeder

Dilek&Yusuf

MRB ARKADAŞLAR SİZ BLİRSİNZ DİYE BURAYA YAZDIM 5 GÜN SONRA GÜNÜM DOLUYOR DÜNDEN BERİ BELİMN ORTASINDA AĞRIM VAR SOL KASIĞIMDA DA ARA SIRA AĞRI OLUYOR BEBEKTE ÇOK KASILIYOR HAREKETLERİDE YAVAŞLADI DOĞUM SANCISI MI BUNLAR İLK HAMİLELİĞİM BİLMİYORUM YAZARSANZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

fıstık

cnm ben normal doğum yapmadım dolayısıyla sancılar nasıl oluyor bilmiyorum

ama bebeğin hareketleri yavaşladıysa doktoruna başvur bi terslik olmasın

Angel

Alıntı yapılan: Dilek&Yusuf - 12 Ağustos , 2010, 17:30:03
MRB ARKADAŞLAR SİZ BLİRSİNZ DİYE BURAYA YAZDIM 5 GÜN SONRA GÜNÜM DOLUYOR DÜNDEN BERİ BELİMN ORTASINDA AĞRIM VAR SOL KASIĞIMDA DA ARA SIRA AĞRI OLUYOR BEBEKTE ÇOK KASILIYOR HAREKETLERİDE YAVAŞLADI DOĞUM SANCISI MI BUNLAR İLK HAMİLELİĞİM BİLMİYORUM YAZARSANZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

selam canim ben cocuklarimin ikisinide normal dogurdum anlattigin  yalanci belirtiler olabilir.

eger agrilarin  gittikce artarsa  ,saate bakarak anlarsin.mesela agrin basladigi zaman saate bak

nekadar uzun surer diye kontrol et sonrada nekadar siklikla geldigine bir bak.

eger 10 dakikada bir agrin gelirse hemen hastehaneye gitmen lazim canim .

sicak dus al iyi gelir agrilarin artarsa dogum sancisidir degilsede rahatlarsin

oturup kalma surekli yavas yavas yuru evin icerisinde ki dogumu hizlandirsin

esin beline masaj yaparsa belki rahatlarsin bana cok faydasi olmustu.

birde en onemlisi arkadasim surekli dua oku  inan bana hic sezmiyceksin bile zamanin cabucak geldigini ve

rabbim oyle yardimcin olacaktirki sana Allahin izniyle rabbim sana ve tum dogum yapacak olan arkadasrmiza hayirli ve kolay dogumlar

versin hic korkma Allaha sigin yavrun  bir kac gun icinde kucaginda olacak   :occasion5: :occasion5:   :opucuk:

Dilek&Yusuf

çok sağol arkadaşm duaların kabul olur inşallah seninde evlatlarını Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah :amin:

fıstık

mrb kızlar maalesef size hayırlı haberler veremeyeceğim

pataloji sonucu geldi ve pankreas kanseri

ne kadar yaşama şansı var derseniz en fazla 2 sene doktorlar öyle söylüyor salı günü tedavi süreci konuşulacak

kayınvalidem bunu hiç haketmemişti sessiz sakin kendi halinde bi insan belki çok samimi olamadık kendisiyle ama bugüne kadar hiç kötülüğünü

görmedim kötü bir söz kötü bir davranış hiç olmadı yakışmadı ona böyle bir hastalık hemde hiç yakışmadı

gülay t.

Nagehancım  çok geçmiş olsun, Rabbim şifa versin inşallah. Zaten bu dünyda genellikle Allah iyi kullaını bu tür olumsuz şeylerle imtihan eder ve ve varsa günahlarından arınmış olarak yanına almak ister. Yani sandığın gibi bir ceza değil bu hastalık bence müminin başına gelen her olumsuzluk ve hastalık onu Allaha yaklaştırır ve arındırır.

burcum

nagihancım çok geçmiş olsun
dilek ağrıların belinden giriyorsa doğum sancısıdır canım
inek sütü konusuna gelince ben başladım ALLAH a çok şükür bir zararı olmadı kelebeğim anne sütünü 10.5 aylıkken bıraktı devam sütü de içmedi calsiyumu neyden alıcak?26 yaşına kadar içilen süt kemikler için gerekli 26 yaşından sonra içsen faydasından çok zararı var.bence deneyin alerji falan olmuyorsa verin açık süt kullanmayın sadece dr muz sabah 1 bardak akşam 1 bardak içmesi gerektiğini söyledi sütlü tatlılar da yapıyorum yoğurt da yediriyorum

fıstık

burcu ve gülaycım teşekkür ederim

tabiki hastalıkta allahtan gelen birşey rabbim dermansız dert vermesin deriz ama bizim derdimizin dermanı yok diyor doktorlar

mutlaka vardırda işte daha tıp okadar ilerleyemedi allahım fazla acı çektirmesin son günlerini mutlu geçirsin inşallah ne diyeyim

bayramda alıp getirecektik biraz bizimle kalsın diye ama istemiyormuş evimde kalıcam diyormuş napalım biz gider geliriz artık