2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Angel

tesekkur ederiz teyzesi   ;D ;D

:ehi: :ehi: :ehi:  valla  bende butun gun emrenin pesinden kosuyorum Allahtan aleyna varda  ara sira ablasina emanet ediyorum

yoksam bana hic rahatlik yok

mesela dun gece  lavaboya gittim ellerimi yikamak icin bir ciglik  aleyna aneeeeeeeeeeeeeeeee  cabuk geeeeeeeeeeelllllllll

Allah Allah neynim dondu emre dustu sandim halbuki aglama sesi yok   :k06:  bir gittimki ne goriyimmmm    :-ooo :-ooo :-ooo

emre pasaaaaaa dolabi karistirmis ,pismaniye paketini al sen butun pismaniyeleri yere haliya bosalt sonra ellerinle temizler gibi yay heryere   :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

bir baktim emre koseye saklanmis bana guluyorr elleri hep pismaniyee utanmadan yaliyor birde pissssssssss  oglannnnnnn

annesi yesin onun cukunuuuuu   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

çok sağol tülinim bu akşam yola çıkıcaz umarım hayırlı haberlerle geliriz

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

oo yesımcım gelmıs  :opucuk:ozlettın kendını be yesım arada ugra yıne ıı yapmısıın kesmıısın memeden cagını bende kestım demet te kesmek uzere
tülincım sagol canım eflın ıdare eder hicbısey yemıyor yıne kac gundur agzına bı lokma sokamıyorum
bugun sokaga cıkardık cocuklarla oynarken bı ıkı kasık soktum agzına zorla catıya cıktık sonra salıncakta sallandı bırazda esıyodu ya üşüttu ya da mıdesı bulandı salıncaktan kustu hep zorla yedırdıklarım bosa gitti basladı yine kusmalar of ya bıktım artık :crybaby2: :crybaby2:

Angel

kusma deme bana kusma demeeeeee  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

emrede son iki haftadir cicibebeyi hep kusuyor   :igrenc:

heryer kusmak batal oluyor yedigide gidiyor   :BangHead:

sanki adet olmus gibi azicik damagina ekmek kacsa hemen butun yedigini kusuyorrrrrrrrrrrr   :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

offf boyle degildi benim oglummmmmm  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

insallah birdaha tekrarlamaz az once yine butun haliyi sildim    :igrenc:   

tatli birsey yediginde hemen ogurup kusuyor ,halbuki tatliyi cok severdi    :sad1:

bende sasiriyorum hergun ne yedirecem diye  :icon_scratch: :icon_scratch:

hadi dunurum size hayirli yolculuklar insallah iyi haberlerle gelirsiniz  dualarim sizinle canim kizima iyi bak ihmal etme fistigimi   :opucuk:

burcum

nagihancım hayırlı haberler alırsınız inşallah maşallah bebişlere bence dişten yemiyorlar ya da kusuyorlar bu aylarda normal bunlar
yeşimcim hayırlı olsun canım inşallah zorlanmadan atlatırsınız
kelebeğimin 9.cu dişi azı dişi yardı çok zorlanıyor bebeğim çok yaramaz oldu 2 dk durmuyor sürekli düşüyor her tarafını çarğıyor yürüyor :hello2: :nazar: anne baba anane dede gel ALLAH ALLAH dayı suya buh yağmur a mağmur ardaya ardi diyo bizzden şimdilik bu kadar
öpüyoruz hepiniziiiiiiii

neslihan

merhaba kızlar hepinize selamlar
nagehancım dilerim kaynananın hastalığı iyileşebilir birşeydir.
tülincim benim kızımda 14.ayın içinde hala katı birşey boğazına gittiğinde kusuyor.herşeyi blenderdan geçiriyorum.benim zilli henüz yeni yeni sıralıyor ellerini hafiften bırakıyor.kendince konuşmaya çalışıyor.abi abla anne baba dede.halası ferda derda şeklinde.

annemde bu seferde idrar yolu iltihabı çktı ateşi 39 a yükselmişti.kızımda grip olmuştu şimdi iyi çok şükür.
iş problemlerime gelince bana ücretsiz izin vermilerdi 1 ay 15.günde ilan yayınlamışlar benim çalıştığım pozisyon için.
sanırım bu sfer işsiz kalmayı başardım.ama inşallah tazminatımı alabilirim.dua edin kızlar.bu durumda çalışmamak kendi isteğim ama hakkımında yenmesini istemiyorum.

azra35

Alıntı yapılan: neslihan - 05 Ağustos , 2010, 11:01:26
merhaba kızlar hepinize selamlar
nagehancım dilerim kaynananın hastalığı iyileşebilir birşeydir.
tülincim benim kızımda 14.ayın içinde hala katı birşey boğazına gittiğinde kusuyor.herşeyi blenderdan geçiriyorum.benim zilli henüz yeni yeni sıralıyor ellerini hafiften bırakıyor.kendince konuşmaya çalışıyor.abi abla anne baba dede.halası ferda derda şeklinde.

annemde bu seferde idrar yolu iltihabı çktı ateşi 39 a yükselmişti.kızımda grip olmuştu şimdi iyi çok şükür.
iş problemlerime gelince bana ücretsiz izin vermilerdi 1 ay 15.günde ilan yayınlamışlar benim çalıştığım pozisyon için.
sanırım bu sfer işsiz kalmayı başardım.ama inşallah tazminatımı alabilirim.dua edin kızlar.bu durumda çalışmamak kendi isteğim ama hakkımında yenmesini istemiyorum.
neslihancım slm mustafa meyveleri ısırarak yiyo maşallah yemekleri elimle ezerek veriyorum kalabalıkta alıştı herkes bişey verdi eline salatalık falan yiyo yemek yerken öğürmek isterse kızıyorum geri yutuyo sende kızsan belki işe yarar napalım yesinlerde kahvaltıyı 2 haftadır karışım vermiyorum az yiyor ama kendi yiyor olsun yavaş yavaş artar bence isteseler yutarlar bizmkinde ne yürüme ne de emekleme belirtisi yok
ellerinden tutunca adım atıyo ayakta duramıyo yada otururken kalkmaya çalışmıyo oturuyo kanepeye doğru dikince duruyo heralde geç yürücek
neslihan seninki 12. ayın içinde nasıldı kalkmaya yürümeye çalışıyomuydu yoksa sadece örümcektemiydi ben artık örümcek kullanmıyorum

neslihan

canım benimki daha yeni yeni kalkıyor şurda 1 hafta felan oldu

çağınım

tülincim burcucum neslihancım nagehancım nuraycım canlarım oğluşumla öpüyoruz sizi öncelikle

tülin ay çok güldüm emre ye demek pişmaniyeleri bulaştırdı heryere çağında aynı ama eline bez aldığı zaman temizlik yapıyo benimki çok titiz çocuk maşallah  :nazar: :k06: :k06:

neslihancım anca yürücek demekki duru ecenin acelesi yok annesi zaten yürüyünce iş baya bi zorlaşıyo şimdi fazla koşmuyosun peşinden kısa süre sonra sende koşturucaksın  :ehi:

nuraycım demek sende kestin memeden iyi yapmışsın yoksa yemek yemiyolar ona büyüdükçe daha çok düşüyolar en güzeli fazla uzatmadan bitirmek demette kesiyomuş evet haberini aldım hayırlısı olsun inş..

burcucum geçmiş olsun azı dişlerini çıkarmak zor

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

evet yesımcım bende kestım ohh cok rahatım ama benım göğüsler bıraz kuçüldü ya neden böyle oldu taş gibiydi emzirmeden önce :ehi: :ehi: :ehi:eski halınden çok çok küçüldüler :k06: :k06:

çağınım

buraycım benimkide aynı yaa küçüldüler sanki süt çekilince ay pörsüdükmü ne yoksa  :ehi: :ehi:

şevvalyağmur

slm arkadaşlar ben bugün kızımın 1 yaş aşılarını yaptırdım.çok sorun yaratıyo mu bu aşı?ateş falan yapar mı acaba?
siz nasıl atlattınız?

Uploaded with ImageShack.us

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Alıntı yapılan: çağınım - 06 Ağustos , 2010, 11:53:33
buraycım benimkide aynı yaa küçüldüler sanki süt çekilince ay pörsüdükmü ne yoksa  :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:valla yesım  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

çağınım

şevval yağmur 1 yaş aşısı ateş yapmıyo korkma canım ama azda olsa yükselirse bi ateş düşürücü verebilirsin ama benimkine yapmamıştı

nuraycım bilemiyorum yanii  :suclu: :ehi:

azra35

offffffffffffff yine iştahsızlık başladı...................