2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

neslihan

eğer yerleşme kanaması ise idrar tahlilinde bile belli oluyor.Hakkında hayırlısı

fıstık

nbr kızlar

ışılın hiç iştahı yok sabah 1 çay bardağı ballı süt içti o kadar az öncede muhallebi verdim onuda zorla yedi

uyumuyoda hasta hasta ayakta dolaşıyo yüzü kaşık kadar kaldı of yaaaa nerden hasta ettim ben bu çocuğu

Demet_dk

benim oğlumda hiç bişey yemiyo  :y25:
attan bitane diş patlattı sanırım ondan offf

azra35

benimki de öyle bugün çorba yedi kustu 2.5 aydır kilo alımıda yok bakalım hayırlısı
allah hepimize yardım etsin :amin:

neslihan

ben yazmafım ama kimsede yazmamış kızlar.benim annem beyin kanaması geçirdi.çarşambadan beri hastanedeyim.Ameliyat geçirdi.Kafasını dört yerden kestiler saçlarını kazıdılar.En kötü haftamdı sanırım.Annemi kaybedicem sandım.Canım çok sıkıldı.İşten çıkma fikrim yine geldi.Zaten çocuğumun bakımı canımı sıkıyordu.Şimdi de annem annemi bu halde bakıcıya teslim edemem.Son 6 aydır çok ağır şeyler atlattı

fıstık

Alıntı yapılan: neslihan - 17 Temmuz , 2010, 12:29:20
ben yazmafım ama kimsede yazmamış kızlar.benim annem beyin kanaması geçirdi.çarşambadan beri hastanedeyim.Ameliyat geçirdi.Kafasını dört yerden kestiler saçlarını kazıdılar.En kötü haftamdı sanırım.Annemi kaybedicem sandım.Canım çok sıkıldı.İşten çıkma fikrim yine geldi.Zaten çocuğumun bakımı canımı sıkıyordu.Şimdi de annem annemi bu halde bakıcıya teslim edemem.Son 6 aydır çok ağır şeyler atlattı

canım çok geçmiş olsun çok üzüldüm allah en kısa zamanda şifasını versin tatlım

Angel

neslihan cok uzuldum canim yaa rabbim korusumus anneni  :'(  rabbim acil sifalar versin birdaha yasatmasin insallah  :amin:

kislar 5  gundur yokum bir  bakiyim dedim kimse yazmamis yaa  gelin yazin bir kac satir iyi oldugunuzu  gorelim  .

ben hafta sonlari annemde kaliyorum ve buraya giremiyorum ama geldigimdede kimseler hic birsey yazmiyor   :( :(

Demet_dk

Alıntı yapılan: neslihan - 17 Temmuz , 2010, 12:29:20

neslihancım geçmiş olsun Allah acil şifalar versin annene

tülincim nasılsın çocuklar nasıl

bu sayfa hiç aktif deil kimse uğramıyo

yeşim nerelerdesin yaaaa

fıstık

21 Temmuz , 2010, 01:38:32 #8543 Son düzenlenme: 21 Temmuz , 2010, 02:38:49 fıstık
valla ben hergün düzenli olarak uğruyorum buraya bakıyorum kimse bişi yazmamış çıkıyorum

astınız valla ya hem insan merak ediyo hadi burcunun taşınma işi var neslihanında annesi rahatsızlanmış diğerlerinizin neyi var

Neyse ben anlatayım bari ışıl iyileşti çok şükür artık öksürmüyor burnu da akmıyor ilaçlarına devam ediyorum iştahıda biraz olsun düzeldi

bugün bir tane köfteyi çıkartmadan yedi şükürler olsunki çok sevindim

bu hafta saçlarını kestiricem ilk defa kuaföre gidicek bakalım durucakmı saçları biraz canlansın istiyorum birde havalar çok sıcak isilik oluyo ensesi

ona faydası olur diye düşünüyorum bizden bu kadar hepinizi çooooookkkkkk öpüyoruzzz

neslihan

benim kızımda isilik dolu ama ben kıyamıyorum saçlarını kestirmeye lüle lüle çok şekerler

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

bende anlatayım barı eflınde bıraz ıyıleswtı hastaydı bronsıt olmustu benım kızımda cok terlıyor ozellıkle sacları cok terletıyodu ve bugun cesaretımı toplayıp kızımın saclarını 5 numara kestırdım erkeke berberıne goturduk tam bı erkeke gıbı oldu :toothy10: :toothy10:yavrum rahatlasın bıraz havalar cok sıcak bıde saclar hepten yakıyodu ıı oldu kökü onda yıne cıkar hemde daha guzel bı sekılde gür cıkar bızden bu kadar yakında eklerım kısa saclı resımlerını erkek kızımın :k06:

Demet_dk

bende yazayım bari  :k06:

sağlığımız iyi çok şükür
ama iştasızlık ve mız mızlıkta 1 numarayız
çok mız mız doğdu doalı zaten

bizde geçen pazar kestirdik saçlarımızı amcası berber keselim diyodu hadi dedik keselim
demez olaydım ağlaya ağlaya bi hal oldu ağzı yüzü üstümüz halı kıl içinde kaldı
kafasına dokunulmasından nefret ediyo çok ağladı kendi atıyo kurtulmak için çok zorlandık
ilk traşını berberde yapmıştık ağlamamıştı 10 aylıktı o zaman ortam değişikti heralde ondan

banyo yapmaktanda nefret ediyo nasıl sevdiricem şaştım kaldım

neslihan

DEMETCİM İYİ ÇOK ŞÜKÜR ANNEM

BUGÜN KIZIMI DOKTORA GÖTÜRDÜM SU ÇİÇEĞİ AŞISI YAPACAKLAR DİYE HEPATİT A YI YAPTI.SU ÇİÇEĞİNİ 14.AYDA YAPTIRICAM DEDİ.TAMAM DEDİM.KİLOMUZ 10500 BOYUMUZ 78 CM MAŞALLAH.DOKTOR İYİ DEDİ MAŞALLAH

Demet_dk

24 Temmuz , 2010, 13:02:40 #8548 Son düzenlenme: 24 Temmuz , 2010, 20:58:05 Demet_dk
MAŞALLAH DURU YA  :nazar:

BEN BU AY GÖTÜRMEDİM DOKTORA AMA PİŞMANDA OLDUM
ŞİMDİYE KADAR HER AY DÜZENLİ GÖTÜRDÜM
SİZ GÖTÜRMEYE DEVAM EDECEKMİSİNİZ KIZLAR

DORUK HALA BİŞEY YEMİYO
BEN ÇOK SİNİRLENİYORUM  NASIL DAVRANMAM GEREKTİĞİNİ ŞAŞIRIYORUM BAZEN

fıstık

neslihancım annenin iyi olmasına çok sevindim canım allah tekrarını yaşatmasın

demetçim sıcaktan bizim canımız bile bişi yemek istemiyo doğal olarak onlarda yemiyo üstüne fazla gitme acıkınca yer

ışılda çok iştahsız sürekli su içmek istiyo kahvaltı yapıyo akşamüzeri zorla yoğurt yiyo çorbasını zorla içiyo o kadar başkada bişi yemiyo

benide sürekli emmek istiyo bi ara emmiyodu ben yaşına girmedi diye zorla emziriyodum keşke o zaman ayırsaymışım şimdi ayırmak istiyorum

ama deli gibi emiyo bu seferde