2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

neslihan

CANIM ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN.BENDE SADECE 1 KERE BALIK VERDİM.DOKTORA YEDİREMİYORUM DEDİM.SEVEN SEAS PORTAKALLI BALIK YAĞI VARMIŞ ONDAN VEREBİLİRSİN DEDİ.

) SaMiRa (

09 Temmuz , 2010, 16:03:16 #8521 Son düzenlenme: 09 Temmuz , 2010, 16:06:20 fudayl
neslihancım çok üzüldüm canım allah sana sabır versin inşallah evet zor arada kalıyor benim eşim hiç taraf tutmaz ne ben ne başkası..
ama bebeğin daha küçük babasızlık zor inşallah atlatırsınız sorunlarıda gül gibi geçinirsiniz  :amin: :amin: :amin:
allah herkese sabır versin inşallah mutlu bir sona varırsınız :amin: :amin:

doruğa da çok geçmiş olsun demetcim inşallah bi sorun çıkmadan atlatırsınız :amin:

fıstık

nbr kızlar hepiniz iyisinizdir umarım

annemler bugün tatilden dönüyolar oleyyyyyy yalnızlık bitiyo artık

neslihan

fıstık

sağol neslihancım

ışıl hasta ya kızlar öksürüyor burnu akıyor

ishal kusma ateş yok çok şükür ama kötü yavrum önüne arkasına viks sürdüm o biraz rahatlattı

yarın doktora götürücem yinede

neslihan

geçmiş olsun canım.Ayak altlarına vicks sürüp çorap giydirincede iyi geliyormuş canım.

bende isilikle mücadele ediyorum yavrum sabah akşam kaşınıyor.Ne yapabilirim bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen

azra35

canım isislik ilacı aldınmı işe yaramadımı eskiden de isiliğe yoğurt sürerlermiş umarım işe yarar :amin:

neslihan

Angel

Uploaded with ImageShack.us

SSSSIIIIISSSTTT FISTIKLAR BIR BAKIN HELE BU TARAFAAAA  NASILIMMMMM   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

fıstık

sağol neslihancım grip olmuş ciğerlerinde bişi yok çok şükür isilik için elocan diye bi krem iyi geliyo canım

maşallah emre paşam çok tatlısın

neslihan

emre maşallah sana bal erkek olmuşun ya

nagehancım travocort kullan dedi doktor çok etkiliymiş.İşe yaradı sanırım dün diğer günlere göre iyi uyudu.Işıl nasıl umarım biraz daha iyidir.Ciğerlerde birşey olmamasına çok sevindim.Yaz günü ateşli hastalık iyice zor.

Angel

dunurum ve neslihancim cok saolun  kislar

dunurr kiyamam ben fistigima yaa bugun nasil peki ayrica gozun aydin annecigin geliyormus canim benim

demet kara oglum insallah bugun dahada iyi olmustur.

neslihan Allah sana sabir versin bacim ne diyim  en dogrusunu sen bilirsin canim arkadasim   :icon_thumright:

haydin hepiciginizi optuk kislar   :hello:

a.e.o

AŞKIMCIM SCS

ya kızlar ben adet oldumu sandım ama olmamışım galiba ilk önce leke gibi geldi şimdide şeffaf geldi anlamadım şaşırdım kaldım yardım edin :dontknow: :dontknow:

Angel

Alıntı yapılan: AŞKIMCIM - 13 Temmuz , 2010, 15:22:15
ya kızlar ben adet oldumu sandım ama olmamışım galiba ilk önce leke gibi geldi şimdide şeffaf geldi anlamadım şaşırdım kaldım yardım edin :dontknow: :dontknow:

bir gun daha bekle derim, yine gelmessede git test yaptir bacim ,ister kan testi ister  idrar testi   :aferin:

rabbim sana ve tum isteyen herkesede hayirli zamanda hayirli evlatlar versin rabbimm  :amin: :amin: :amin:

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: Angel - 13 Temmuz , 2010, 15:35:31
Alıntı yapılan: AŞKIMCIM - 13 Temmuz , 2010, 15:22:15

bir gun daha bekle derim, yine gelmessede git test yaptir bacim ,ister kan testi ister  idrar testi   :aferin:

rabbim sana ve tum isteyen herkesede hayirli zamanda hayirli evlatlar versin rabbimm  :amin: :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: sagolun hepiniz