2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

DİLVİN

Alıntı yapılan: fudayl - 08 Temmuz , 2010, 14:03:53
selmacım iyi oldun demi aman dikkat et bi daha

sağoll sahracımmmm
çokk şükür ıyıyım artıkkk  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
ınş. bıdeha olmaz ya

bizim alt komşu var
kadın 50 yaşında
oda benle beraber aynı hastalanmış
hayatımda böyle olmadım ben diyo  :'(
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

çağınım

selcan bende kızdım kocişeee

adam tutup dövdürtcenmi  :tongue3:

ıyyyyy  :ehi: :ehi:

sahracım işte takıyo insan kafaya aman boşver ne yapalım herkes sevdiği kadar sevilir beni ne kadar severse bendende  okadar görür

bebeğini herkese sevdirme tabiki darılan darılsın boşver

neslihancım bilmemki kafam yerinde değil ama sağol tesesiii  :opucuk:

selcan neyin var senin ne oldu yaa

DİLVİN

kız ben 1 haftadır hastayım

deli gibi hastayım hemde

idrar yollarım enfeksiyon kapmış

oda miğde bulantısı ateş terleme üşüme iştahsızlık yapıyormuş

neler çektim ya

gözümün önünü göremıyodum  :honk:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

) SaMiRa (

çok mutlu olduğum bişey oldu oğlum adım atıyorrrr :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: kollarından tutuyorum gidiyor nasılda mutlu oluyor ama bu belirti iyi kötümü kızlar yani erken mi geçmi ??

DİLVİN

Alıntı yapılan: fudayl - 08 Temmuz , 2010, 14:12:56
çok mutlu olduğum bişey oldu oğlum adım atıyorrrr :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: kollarından tutuyorum gidiyor nasılda mutlu oluyor ama bu belirti iyi kötümü kızlar yani erken mi geçmi ??

:muzz :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

çokk sevındımmm canımmmmmm

) SaMiRa (

dorukcum ve çağıncım,

yeni yaşlarınız hayırlı olsun geçmiş doğum gününüz kutlu olsunn rabbim size sağlık huzur versin inşallahh :amin: :amin:

ikinizide öpüyorum kocamannnn :-* :-*

çağınım

aaaa :cildir: selcancım kankam geçmiş olsun yaa çok üzüldüm geçiyo ama dimi artık  :y25:

sahracım yürümesi için henüz erken malum ama adım atması iyi çağında erkenden atmıştı hayırlı olsun

sahra tesesii teşekkür ederiz aminn rabbim hayırlı evlat olmalarını nasip etsin  :amin:

bizde sizi öpüyoruz  :opucuk:

DİLVİN

çağınım

sevindim canım

dikkat et üşütme kendini içtiğin sulara kullandığın sularada dikkat et

fıstık

ohoooooooo kaynana muhabbeti almış gitmiş

ama kızlar bişi söyliyeyim size hadi hayvan falan amennada ama bahçede uğraştı geldi çocuğu öptü falan bunlar boşverin

ondan bişi olmaz o kadar da mikroba ihtiyacı var bebeklerin ben ışılı oturtuyorum toz toprağın içine alışması lazım yoksa dötü çöplü olur

hastalıktan kurtulmaz

DİLVİN

Demet_dk

SAHRACIM TEŞEKKÜRLER DOĞUM GÜNÜMÜZÜ KULTADIĞIN İÇİN

DEMEK ADIM ATTI YAKIŞIKLI OĞLUN
DORUK TA ÇOK KÜÇÜKTÜ İLK ADIMINI ATTIĞINDA AMA
ÇOK ZORLAMA DERİM BEN FAZLA AĞIRLIK VERME BELİ FALAN AĞRIR DAHA ÇOK KÜÇÜK
BU ARADA BEN 5 AYINI BİTİRDİKTEN SONRA DESTEKLİ OLARAK AZ AZ OTURTUYODUM  :icon_thumright:

KAYNANA MUHABBETİ ALDI YÜRÜDÜ
BENDE TOPRAĞIN İÇİNE OTURTUYORUM DORUK U
AMA TEMİZ YERLERDE
MİLLETİN  KÖPEĞİN İŞEDİĞİ TÜKÜRDÜĞÜ YERLERDE DEĞİL  :k06:

BU ARADA AŞIMIZI OLDUK FAZLA AĞLAMADI PAŞAM
7 GÜN GÖZLEMLEYİN ATES YADA DÖKÜNTÜ YAPABİLİR DEDİ  :icon_scratch:

burcum

en iyi koca annesi olmayan koca :ehi: :ehi: şaka bir yana benim kayınvalide biz evlenmeden önce vefat etti zaten kocam da karıştırtmaz mesafelidir hem benim aileme hem kendi ailesine o yüzden rahatım ailesinin apartmanından da taşınıyoruz ohh demeyin keyfime  :k06:
buarada kelebeğim 10 adım atıyor :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :occasion5: :occasion14: :hieyt: ama daha tam anlamıyla yürüyemiyor :nazar:yaşını karşılayacak mı bakalım kelebeğim bugün evden biraz eşya gitti bakalım beklemedeyim
hasta olanlara geçmiş olsun kaynanasından dertli olanlara bol sabır diliyorum :k06:
öptükk hepinizi

neslihan

Dün kaynamam geldi annemlere.Ne ikram ettiysem yemedi.Çocuğa ve bana karşı mesafeli davrandı.Yanına çocuğu koyuyorum seni istiyor gel al diyor.

Giderkende tutturdu ne zaman geleceksin.Bilmiyorun dedim.Bizden bıktın mı ?Şimdi ben sana ne cevap vereyim.,
Gerçeğimi istiyorsun evet ben senden bıktım mı diycem.Eğer gelmiyorsam var bir sebebi elbet.Orası koca nın babasının evi gel,burası da benim babamın evi gelimiyorum dedim.

ya ben 29 yaşındayım.Başkasının tavsiyesiyle iş yapmam.Bunu anlamıyorlar.Kocamla aramı bozdu gitti.Birde yol sokak bilmez.Adana gibi büyükşehir de dolmuşa binmeyi dolmuşları bilmiyor.Nereye gitse oğlum gel götür.

Gelmiyorsa vardır bir nedeni deyip kesmek lazımken kocamla arama bir sorun yığını koydu.Kocama  bilerek yapıyor diyorum.O diyorki insanlar yaşladıkça bebekleşiyor.60 yaşında bebek mi olur.Birtane bebeğim var fazlasını çekemem dedim bende.

Sıkıldım bu konudan eğer çok istiyorsan git babanın evine anan istediği gibi bir avrat alsın otur dedim.
İyi de ettim ben kızımla yaşarım.Ama gitmedi.Giderse de gitsin. :igrenc:

Demet_dk

MERHABA ARKADASLAR

NESLİHANCIM ZOR Bİ DURUM ALLAH KOLAYLIK VERSİN
EŞİN İÇİNDE ZOR ANNESİ VE EŞİ ARASINDA ARADA KALIYO

AMA İNSANLARIN BİRAZ DÜŞÜNMESİ LAZIM NERDE RAHATLARSA ODA KALABİLİRLER
KOSKOCA İNSANLARSINIZ KENDİ KARARLARINIZI VEREBİLİRSİNİZ
BİZDE KIŞI ANNEMLERDE GEÇİRDİK EVİMİZ DOĞALGAZLI OLMADIĞI İÇİN
KİMSEDE AĞZINI AÇIP BİŞEY DEMEDİ DİYEMEZDE KİMSE KARIŞAMAZ YANİ
SIKMA CANINI DÜZELİR İNŞALLAH

BU ARADA BİŞEY SORUCAM DORUK ŞİMDİYE KADAR SADECE 1 DEFA BALIK YEDİ ÇORBA OLARAK
BİRAZ KAFAMA TAKILIYO YEDİREMEDİĞİM İÇİN
BU MEVSİMDE YEDİRİYOMUSUNUZ BALIK