2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

neslihan

geçmiş olsun nagehancım inşallah birşey yoktur :amin:

fıstık

Alıntı yapılan: neslihan - 26 Haziran , 2010, 21:58:18
geçmiş olsun nagehancım inşallah birşey yoktur :amin:

sağol neslihancım bugün bişi olmadı üşütmüş galiba midesini pek bişi yemedi sürekli beni emdi bende ısrar etmedim bugün iyiydi çok şükür

neslihan

maşallah ışıla hep iyi olsun inşallah :amin:

fıstık

Alıntı yapılan: neslihan - 27 Haziran , 2010, 13:14:11
maşallah ışıla hep iyi olsun inşallah :amin:

inşallah canım 2 gündür yumurta yedirmiyorum kahvaltıda üşütmesi geçmemiştir belki diye sizinde aklınızda olsun yumurta mideyi iyice bulandırıyo çünki

neslihan

Angel

selam kislar nerdesiniz yaa kimsecikler yazmamis biz tatile gittik geldik  5 gundur yokum  kimseler yazmamis neslihan ve nagehandan baska  :caca:

masallah duruya

dunurum cok gecmis olsun canim  yaa kiyamam ben fistigima   :aferin:

bizler cok sukur iyiyiz elhamdulillah  havalar burda buz coook soguk deniz kenarinda otelde kaldik annem gillerle daha yeni galdik bir bakiyim dedim ne varne

yok .

haydi hepinizi optum kislar bebisleride optuk oglusumla ve ablasiyla beraber  ;D     :love9: :love9:

a.e.o

burcum

tülincim bebelerden fırsat bulan yok ki :ehi: :ehi: :ehi:benim bir de taşınma telaşım var zor giriyorum

fıstık

kızlar nbr kardeşimin düğününü ankarada yaptık geldik

yarında burda olucak inşallah misafirler geldi ev kalabalık 5 dakikalığına kaçtım geldim

hepinizi çooooooooooookkkkkk öpüyoruz fıstığımla :opucuk:

çağınım

kızlar selam uzun zamandır yoktuk

oğluşun doğum gününü yaptık  :hello2:

bebişler nasıl

doruk çok tatlısın küçük adam  :nazar:

Demet_dk

yeşimcim nasılsın canım görüşemedik ne zamandır
çağın paşam nasıl nasıl geçti doğum günü
tekrardan kutluyorum paşamın ilk doğum gününü
gelecek yılları da hep pasta tadında olsun inşallah

çağınım

demetcim iyiyim canım sen nasılsın  :k06:

sağol teyzesi iyi geçti  ::)

doruğumunda ilk yaşı hayırlı olsun nice senelere inş.. her yaşadıkları zaman pastadanda tatlı olur

gülay t.

Yeşimcim canım hayırlı olsun ilk yaşı yavru kuzunun. Rabbim hayırlı ve sağlıklı ömürler versin tüm yavrulara . :amin:

çağınım

gülaycım teşekkür ederiz  :flowers: amin canım rabbim hepsine hayırlı uzun ömürler versin  :amin:

burcum

yeşimcim çağının doğum günü kutlu olsun canım nice güzel mutlu sağlıklı yaşlara inşallah :occasion16: :wav: :icon_flower:

nagihancım hayırlı olsun sen misafirlerden giremezsin de şimdi

kızlar nasipse bu cumartesiye kadar evi taşıcaz telaşım çok ama beklemekten başka da birşey gelmiyor elimden ara sıra girer yazarım kocaman öpüyoruz kelebeğimle sizi

fıstık

düğünümüz oldu bitti çok şükür kızlar

çok güzel bir düğün oldu eşim ışıla baktı bende oynadım ohhhhhhh sefam olsun :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

annemler tatile gitti bir hafta yoklar bende yalnız kaldım kardeşimde balayında bari buraya uğrayın hergünde bende kendimi yalnız hissetmeyeyim