2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

resimler çok güzel neslihancım çok tatlı olmuş duru ece allah uzun ömürler versin :nazar:

neslihan

azra35

nesli canım resimler süper sende çok güzel çıkmşsın :nazar: :nazar: :nazar: inşallah mersine taşınınca görüşmek nasip olur

Angel

kislar delirmek uzereyim emre iki gundur yemiyoooooooooorrrrrrrrrrrrrrrrrr   :crybaby2: :crybaby2:

tam boyle durumdayim   :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

herhalde 9' uncu disimiz yolda yavrum benim  sadece emmek istiyor daha once hic boyle olmamisti      :honk: :honk: :honk:

azra35

ANGEL EN AZINDAN SEN DİŞTEN OLDUNU BİLİYOSUN SORUN ORTADAN KALKINCA YER CANIM  :hungry:
MUSTAFADA ÇOK YEMİYO KÜÇÜK KASE LER KADAR YİYO HERŞEYİ :nazar: :nazar: :nazar: SENİNKİ NE KADAR YİYO NORMALDE

Angel

kucuk kase kadar yiyor canimda sadece bir iki kasiklik yedi baska yemedi bunada sukur diyorum   :amin: 

neslihan

arkadaşlar bugün çok üzgünüm kadınlar kulubu varya ben orayıda takip ediyorum.2009 nisan annelerinden biri ikizi bebeklerinden birinde kanser teşhis etmişler canım çok sıkkın 1 yaşında bebek daha ya.Allah yardım etsin.Dua edin sizlerde ismi zeynep yavrunun.akciğere de sıçramasından korkuyorlarmış.

Bizim sorunlarımız çok ufak kızlar varsın yemesinler Allah sağlık versin ki çok şükür sağlıklı yavrularımız  :amin: :nazar:

neslihan

Alıntı yapılan: azra35 - 23 Haziran , 2010, 13:19:27
nesli canım resimler süper sende çok güzel çıkmşsın :nazar: :nazar: :nazar: inşallah mersine taşınınca görüşmek nasip olur

inşallah canım görüşelim Allah ın izniyle

fıstık

Alıntı yapılan: neslihan - 23 Haziran , 2010, 16:49:49
arkadaşlar bugün çok üzgünüm kadınlar kulubu varya ben orayıda takip ediyorum.2009 nisan annelerinden biri ikizi bebeklerinden birinde kanser teşhis etmişler canım çok sıkkın 1 yaşında bebek daha ya.Allah yardım etsin.Dua edin sizlerde ismi zeynep yavrunun.akciğere de sıçramasından korkuyorlarmış.

Bizim sorunlarımız çok ufak kızlar varsın yemesinler Allah sağlık versin ki çok şükür sağlıklı yavrularımız  :amin: :nazar:

aaa çok üzüldüm ya bende orayı takip ediyorum ama haberim yoktu allah şifasını versin

allahım koru yarabbim çocuklarımızı  :nazar: :amin: :nazar:

azra35

valla neslihan doğru diyosun az önce mustafa kustu nasıl canım sıkıldı ama msj ını okuyunca çok üzüldüm bizim sorunlar bigün bitecek ama hastalık zor ya  :y25: :-[

Angel

Allahim sen koru yavrularimizi yarabbim  onlarin agrilarini  bizlere ver biz cekelim onlar cekmesin  :y25: :y25: 

sen buyuksun yarabbim bizi evlatlarimizla imtihan verme bizlere evlat acisi  yasatma Allahimmmm   :amin: :amin: :amin: :amin:

neslihan

azra35

Alıntı yapılan: Angel - 24 Haziran , 2010, 02:05:38
Allahim sen koru yavrularimizi yarabbim  onlarin agrilarini  bizlere ver biz cekelim onlar cekmesin  :y25: :y25: 

sen buyuksun yarabbim bizi evlatlarimizla imtihan verme bizlere evlat acisi  yasatma Allahimmmm   :amin: :amin: :amin: :amin:

amin canım :amin:

neslihan

biz dün aşı olduk.Ateşlenmedik çok şükür.200 gr almışız  sadece ama boyumuz da 2 cm uzamış.10400 gr 75 cm iz maşallah  :nazar: :amin:

fıstık

Alıntı yapılan: neslihan - 25 Haziran , 2010, 08:06:42
biz dün aşı olduk.Ateşlenmedik çok şükür.200 gr almışız  sadece ama boyumuz da 2 cm uzamış.10400 gr 75 cm iz maşallah  :nazar: :amin:

maşallah duruya :nazar:

ışılda bugün ateşlendi kustu şimdi uyuyo ateşi düştü çok şükür eğer tekrar ateşlenir kusarsa doktora götürücem