2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

kızlar televizyonun çocukların gelişiminde hem olumlu hemde olumsuz etkisi varmış ama olumsuz etkisi daha çok

yemek yesin diye ışıla reklam izletiyorum yoksa başka türlü yemiyo yanlış biliyorum ama başka çarem yok ne yapayım sizce

başka bişi bakmıyo zaten ama reklam oldumu dikkat kesiliyo zeka gelişiminin olumsuz etkilenmesini istemiyorum siz bu konuda napıyorsunuz

Angel

gulsencim  hosgeldin canim  hadi hayirlisi ise baslamissin  ,kuzunun incileride hayirli olsun  insallah sikintisiz bir sekilde hepsini patlatir  :amin:

dunurum  bende  televizyon zararli oldugunu biliyorumda emre cok seviyor  buyuk adam gibi hep takip ediyor birde  hele yemek saati

gelince tek onunla zar zor yediriyorum   :-\ 

çağınım

gülşencim hayırlı olsun işin canım tabi prensesin incileride  :nazar: :nazar: zaman çok çabuk geçiyo rabbim herkesin yavrularını korusun  :amin: :amin:

televizyonun olumsuz etkileri çok fazla zeka gelişimi açısından çağın sadece çizgi film izliyo reklamlara arada bakıyoruz oğluşum tv yi fazla sevmiyo en azından şimdilik tv başında zaman kaybetmiyoruz biz hiç ortalığı dağıtıp karıştırmak varken  :tongue3: yemek yerken bile ayaktayız çamaşır makinesinini kapağını açıyoruz o şekilde  :ehi:

bide mama sandalyesinide boşuna aldığım son 2 gündür farkettim çünkü çağın mama sandalyesinde ayağa kalkıyo oturmak istemiyo bağlıyorum kıyamet kopuyo çağın çok yaramaz bi bebek yandım ben herkes aynı şeyi söylüyo işin zor diyolar doktorumuzda dahil  :tongue3: :ehi:

neslihan

benimkide televizyonu çok seviyor.Napalım izliyorlar.Bence zaten öncelikle anne babanın zekası önemli kızlar.Diğerleri diğer faktör işte.Annem benim dikkat ettiğim şeyleri %90 ını bile bilmiyor.1 abim doktor 1 abim formen bende muhasebeciyim işte.Nerde annem zekam gelişsin diye omega 3 verdi tv izletmedi.Benle babası kadar zekii olsun yeter fazla zekada iyi değil.Akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğime,deli olim dünya benim kahrımı çeksin.  :basardim:

gülşencim Allah yardımcın olsun.Bide 2 çocukla çalışıyorsun.Gerçi kendi işindi sanırım.Enazından izin alma derdin Yok.Ama yine de zor Allah kolaylık versin

Demet_dk

merhaba arkadaslar

dün oğlumun ateslendiğinden bahsetmiştim
gün içersinde 38 i geçmedi ateşi iyiydir akşam da uyumadı en son annemle eşim gece 2 de uyutmuşlar
ben sızmışım artık  :'( :'(

sabah 5,30 gibi uyandı emmek için kucağıma aldım nasıl titriyo size anlatamam
yaşadığım korku çok kötüydü uzunca bi süre titredi dişleri birbirine vuruyodu
ömrümden mür gitti Allah kimsenin başına vermesin daha beterinden korusun
hemen hastaneye gittik tahlil yapıldı kan ve idrar
ileri derecede idrar yolu enfeksiyonu geçiriyormuş meğer ateşi ondanmış ben dişten ssanmıştım
ilaç vermicem dedi direk iğne yazdı çünkü ilaç fayda etemz dedi

azğız yoluyla alınır ve başlar enfeksiyon dedi

3 gündür Doruk un suyu bitmişti damacanadan içirdim ya ondan oldu
yada bizim evin sularından oldu biraz paslı evde yıkadım çocuğu atesi düşsün diye
normalde yıkamıyodum evde annemlerde yıkardım hep

bebeğinizin içme suyuna çok dikkat edin yaşadığım o korkuyu size anlatamam  :y25:
ben erikli kullanıyorum hep

çağınım

canım benim kıymamam paşama demetcim inş.. hemencecik iyileşir paşam  :amin: rabbim yaşatmasın suşarımız çok pis ne yazıkki sapsarı akıyo bebişlerimizin bünyesi zaten alışkın değil bir anda sarsılıyolar mikrop yuvası ne yazıkki sular içme suyu olarakta kesinlikle erikli kullanmak gerekiyor biz sırma alıyoduk değiştirdik erikli alıyoruz çok geçmiş olsun oğluşuma  :amin:

neslihancım haklısın fazla zekada ii değil normal ölçülerde olsun yeter  :icon_thumright:

Demet_dk

Alıntı yapılan: çağınım - 17 Haziran , 2010, 11:28:46
canım benim kıymamam paşama demetcim inş.. hemencecik iyileşir paşam  :amin: rabbim yaşatmasın suşarımız çok pis ne yazıkki sapsarı akıyo bebişlerimizin bünyesi zaten alışkın değil bir anda sarsılıyolar mikrop yuvası ne yazıkki sular içme suyu olarakta kesinlikle erikli kullanmak gerekiyor biz sırma alıyoduk değiştirdik erikli alıyoruz çok geçmiş olsun oğluşuma  :amin:

neslihancım haklısın fazla zekada ii değil normal ölçülerde olsun yeter  :icon_thumright:

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CANIM BENİM

azra35

öf ya yine çorbayı çıkardı kıymalardan bile öğürüyo artık ya :crybaby2:

fıstık

çok geçmiş olsun demetçim allah acil şifalar versin :amin:

neslihancım doğru söylüyosun zekası bizim kadar olsun yeter sağlığı yerinde olsun yeter

Demet_dk

Angel

demet  insallah  atlatir yavrum yaa demek igne verdi dr  :'(   gecer insallah bir iki gune kadar  :amin:   

seni cok iyi anliyorum demet   :aferin:  Allahim beterinden korusun   :amin:

azra35

demet geçmiş olsun mustafada geçirmişti zor ama inan çabuk geçiyor

Demet_dk

tülicim azracım çok teşekkrüler
Allah beterinden korusun inşallah çabuk atlatıcaz  :amin:

azra35

demetcim iştahsızlık falan oluyo ateş oluyo ama iyileşince bu belirtiler hemen kayboluyo hiç üzülme canım iyileşecek iğnelerle allahın izniyle :amin: :amin:

Demet_dk

İNŞALLAH CANIM
TİTREMESİ HİÇ GÖZÜMÜN ÖNÜNDEN GİTMİYO
ELLERİNİ KOLLARINI OYNATAMIYODU ÇOCUK NASIL KORKTUM YA  :crybaby2: